Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 11 sty 2013, o 21:17 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 11 sty 2013, o 19:39
Posty: 7
Podziękowań: 1
Witam,
czytam sobie o tej mapie marzeń i bardzo bym chciała w nią uwierzyć;
póki co z wiarą u mnie krucho a i marzeń już nie mam;
może kiedys spróbuję
pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 12 sty 2013, o 18:32 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 11 sty 2013, o 19:39
Posty: 7
Podziękowań: 1
Hej,
dzięki za słowa zachęty :) ,
ale teraz chyba jeszcze nie jestem na taką wiarę gotowa,
za dużo jeszcze we mnie smutku i rozgorycznia.
Jak się pozbieram, wtedy spróbuję.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 14 sty 2013, o 17:08 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, co zrobić z poprzednią Mapą Życzeń?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 14 sty 2013, o 18:32 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
bezsenna napisał(a):
Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, co zrobić z poprzednią Mapą Życzeń?

Jest kilka sposobów - można schować na pamiątkę lub do starej przykleić nowe, aktualne marzenia i tym samym mapka stanie się "nową" lub po prostu można ją spalić. Zrób tak, jak sama uważasz, bo to twoja mapa marzeń i od Ciebie wszystko zależy :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 14 sty 2013, o 18:53 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
Dziękuje za podpowiedź :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2013, o 14:10 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Kiedy ktoś pyta nas o czym marzymy, najczęściej nie przyznajemy się do konkretnych potrzeb. Mapa marzeń pomaga nam się skupić na tym, czego życzymy sobie sami. Wymaga od nas szczerości, a to znaczy, że trzeba uprzejmie podziękować naszemu wewnętrznemu krytykowi i cenzorowi. Podczas wycinanek musimy uświadomić sobie, o czym marzymy, i wybrać właśnie to wpośród wielu innych opcji. Stwierdzenie "Tak tego właśnie chcę, a to raczej nie spełnia moich wymagań", jest kluczem do sukcesu. Dlatego mapa marzeń to nie tylko dziecięca wycinanka, lecz także potężne narzędzie, dzięki któremu możemy znaleźć drogę do pozytywnych zmian w naszym życiu. To, czego pragniemy, zwykle jest w zasięgu naszej ręki, ale najpierw musimy wiedzieć, co to dokładnie jest. Potem uda nam się to zdobyć lub dostać.
Aby sporządzić mapę marzeń, musimy zgromadzić kilka kolorowych gazet, ulotek, folderów reklamowych, z których będziemy wycinać fotografie lub ilustrację. Musimy tez zaopatrzyć się w kawał papieru, brystolu lub kartonu, na którym będziemy nalepiać fotografie i podpisy. Nie żałujmy sobie miejsca na marzenia. Potrzebne będą też nożyczki, klej. Przydadzą się kredki, flamastry, do pisania własnych podpisów, komentarzy i afirmacji, którymi dodatkowo ozdobimy naszą mapę. Mapę można zrobić kiedy tylko tego zapragniemy. Ezoterycy tworzą mapy podczas nowiu księżyca. To ważne astrologiczne wydarzenie, bo symbolizuje połączenie podświadomości ze świadomością, gdy ukryte w nas siły mogą dojść do głosu. Podczas każdego kolejnego nowiu możemy dolepiać nowe zdjęcia i porządkować mapę.
Mapa marzeń to pełna dowolność stylu i kompozycji. Obowiązuje tylko jedna zasada - to, co nalepiamy, musi nam się jednoznacznie kojarzyć z tym czego chcemy. Teraz wybieramy, w jakim podążymy kierunku. W żadnym razie nie kierujmy się tym, co powinniśmy, ale tym czego my sami chcemy. Jeśli chcemy wykorzystać mapę do zemsty, magia nie zadziała. Wróg w trumnie lub kochanka męża w kajdankach to nie jest rozwijające się marzenie. Lepiej wklejmy coś, co symbolizuje naszą radość, zwycięstwo, udaną mediację i pozytywne zakończenie konfliktu.
Mapę można zawiesić na ścianie albo schować do tajnej szuflady. Bez względu na to, gdzie ją powiesimy lub schowamy, ona i tak będzie działać!
Jeśli jakiś element odpadnie, bo klej się wysuszył, ale nadal zależy nam na tym marzeniu, to po prostu dolepmy je do mapy. Mapa marzeń powinna spełnić się w rok po jej stworzeniu, ale niektóre mapy realizują się nawet kilka lat później, i to w bardzo dosłowny sposób, nawet jeśli początkowo pojawiły się trudności. Do spełnienia marzenia wiodą różne drogi i wcale nie muszą wyglądać tak, jak to sobie wyobrażaliśmy. Mapa marzeń prowadzi do celu - jeśli go sobie wyznaczysz, prędzej czy później znajdziecie do siebie drogę.

Przykładowe życzenia:
Aby awansować - nalep swoją wizytówkę z dopisanym stanowiskiem. Ma to być praca w konkretnej firmie? Nalep jej logo i dopisz, ile Ci mają zapłacić/

Aby coś mieć - znajdź fotografię tej rzeczy. Chcesz nowy samochód, aparat telefoniczny czy mebel, to wybierz konkretny model w pożądanym kolorze, rozmiarze i potrzebnymi ci funkcjami. Naklejaj tylko to, co sam byś sobie kupił, gdybyś miał pieniądze, i poczuj się tak, jakbyś je miał. Rozważaj możliwości, oceniaj położenie i kalkuluj cenę.

Aby ożenić się lub wyjść za mąż - wymyśl całą ceremonię, poszukaj w katalogach sukni z marzeń, a nadejdzie dzień, gdy dla kogoś włożysz ją naprawdę.

Aby urodzić począć, adoptować dziecko - wytnij fotografię dziecka, które ci się podoba, i obrysuj je sercem, podpisz wybranym imieniem i swoim nazwiskiem

Aby wyzdrowieć - znajdź tytuł z gazet, które opisują wyzdrowienie np: "Nigdy więcej do szpitala", nalep afirmację pod swoim radosnym zdjęciem, nalep ksero swoich wyników badań i skreśl te złe, a dopisz same bardzo dobre.

Ważne!!
Wszystkie marzenia pisz w formie dokonanej, słowo "chcę" nie jest dobrym pomysłem i lepiej go nie używać.


Źródło: "Przewodnik ezoteryczny" znaleziony na stryszku.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwi 2013, o 18:44 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Osoby, które chcą wykonać mapę marzeń, już mogą zabierać się do pracy, ponieważ 10.04 o godzinie 11.36 księżyc będzie w nowiu.
Pomału można przeglądać czasopisma, rożne zdjęcia i szukać inspiracji, a także zrobić porządny spis własnych marzeń.
Mapę należy wykonać w ciągu 48 godzin od wejścia księżyca w nów i również pamiętajcie, aby życzenia zamieszczać w formie dokonanej.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 7 kwi 2013, o 19:38 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
dziękuję za przypomnienie szukam zaraz :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2013, o 13:18 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 maja 2013, o 12:42
Posty: 1
Podziękowań: 1
Nie wiem czy ktoś już robił mapę marzeń i czy komuś spełniły się jakieś marzenia z tej mapy.
Ja wam opowiem swoją przygodę z moją mapą.
A więc miałam wiele marzeń jak każdy z nas.
Zaczęło się od szukania po internecie czar spełniania marzeń szukałam i znalazłam instrukcje jak zrobić taką mapę.
Później szukałam obrazków : dom , pieniądze i inne.
Najważniejsze było żeby w To uwierzyć i bardzo czegoś chcieć mówić o tym myśleć i porozumieć się ze swoim umysłem podświadomością.
Zrobiłam swoją mapę marzeń i patrzyłam na nią co dziennie miałam Ją w myślach i czułam że się spełni.
I tak się stało choć nie spełniły się wszystkie ale spełniły się trzy na których skupiłam się najbardziej.
Mam zamiar zrobić taką mapę ponownie bo to jest świetna zabawa.
Pozdrawiam.
Nie wiem czy to jest grzech czy nie jestem tylko człowiekiem który chce żeby po wielu przykrych przejściach choć na chwile można było za znać szczęścia.
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 maja 2013, o 19:09 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Jeśli grzechem miałoby być spełnianie swoich marzeń, to ja nie wiem........
Moje marzenia się spełniają, choć mam je tylko w głowie i wdzięczna jestem :) a im bardziej jestem wdzięczna, tym więcej dostaję. Nawet więcej niż mogłam sobie wyobrazić.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL