Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 5 gru 2012, o 01:02 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
Swietny pomysł, Mgiełko. Dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 5 gru 2012, o 09:01 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 gru 2012, o 11:01
Posty: 2
Podziękowań: 0
Ja nie słyszałam o mapie marzeń.Co prawda od dawna mam ja w głowie, ale zrobie aby była na widocznym miejscu nic to nie kosztuje, a o marzenia warto powalczyć:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 5 gru 2012, o 19:22 
Kreator

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
A ja zrobiłam mapę marzeń na mailu w roboczych. Zaglądam do niej codziennie


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 16 gru 2012, o 21:50 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Ja sie przygotowuje na 11 stycznia od 19:43 juz widze co bedzie na mojej mapie i umieszcze ja w formie zdjęcia na koładce kalendarza, jako tło pulpitu i jeszcze jako obrazek na ściane i bede ją oglądac tak czesto jak sie da aż bede ja widziała jak tylko zamknę oczy.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 11 sty 2013, o 13:51 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
To już dziś :)) wieczorem umieszczę uwagi jakie znalazłam w sieci odnośnie robienia tej mapy :)) Moze komuś sie przyda :)))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 11 sty 2013, o 15:43 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
To czekamy. Ja jeszcze nie wiem do końca co tam umieszczę, ale wiem, co zostawię. Natomiast moje pytanie co do tej godziny, czy można w nocy w takim razie? No i czy u mnie nie będzie jakiegoś przesunięcia?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2013, o 17:24 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Tak, można robić ją w nocy, to w niczym nie przeszkadza. Zresztą tak się przyjęło, że najlepszy termin, to nów księżyca, ale równie dobrze można mapę marzeń wykonać w innym terminie, to zależy od Ciebie - kiedy czujesz taką potrzebę i chęci aby ją wykonać. Natomiast ważne jest jeżeli już zaczniemy ją wykonywać, to lepiej nie przerywać, tylko zrobić całą od razu, nie robić sobie przerw, nie pozostawiać swojej pracy, dlatego warto się dużo wcześniej zastanowić co ma być na mapie, przygotować sobie wszystko wcześniej, aby później nie szukać potrzebnych materiałów lub jeżeli już mapa jest skończona, to po jakimś czasie nie zmieniać zdania i nie odklejać czy usuwać jej fragmentów. Trzeba być na sto procent pewnym.

I oczywiście jeszcze ważne jest, aby nie dodawać do mapy marzeń życzeń, które pałają nienawiścią do kogoś innego, mapa marzeń powinna być tylko i wyłącznie wypełniona dobrymi i szczęśliwymi marzeniami.

Jeszcze podam wzory jak można wykonać swoją Mapę Marzeń:

ObrazekObrazekObrazek

A oto przykładowe, wykonane już Mapy Marzeń:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 11 sty 2013, o 17:37 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Ja kiedyś zrobiłam i chce pododawać nowe rzeczy. Dużo. Ale nie będę nic odejmować. I czuję, że dziś to będzie dobry czas.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2013, o 17:50 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Jeżeli już wcześniej zrobiłaś taką mapę, to pododawać do niej możesz zawsze ;)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 11 sty 2013, o 20:27 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
ja znalazłam jeszcze takie podpowiedzi i w sumie sama kiedys sie nimi kierwoałam jak w 2000 roku robiłam swoja mapę marzeń :

"Wyklejać możesz jak chcesz – nie ma tu żadnych reguł. Najlepiej kierować się intuicją, podświadomością, sercem.

Istotne jest to, że Twoja Mapa ma być zapełniona obrazami i napisami, które Ci się podobają oraz mają związek z tym czego pragniesz.

Jeśli najbardziej zalezy ci na schudnięciu umieść pole "ja" w centrum mapy. Jeśli najbardziej zależy Ci na urodzeniu dziecka - w centrum umieść zdjęcie bobasa lub ciężarnej kobiety. Jeżeli marzysz o zamążpójściu wklej na środek zdjęcie szczęśliwej pary, jeśli o samochodzie - zdjęcie nowego auta.

Nie pytaj nikogo - To JEST TWOJA MAPA SKARBÓW, MAPA TWOICH MARZEŃ. Kieruj się intuicją, wykaż się inwencją.

A czy Twoja mapa będzie podzielona na obszary - pola okrągłe, kwadratwowe, trójkątne, czy też w ogóle nie będzie podzielona w żaden sposób - NIE MA TO ZNACZENIA.

Życzenia zawsze MUSISZ wpisywac w formie dokonanej, a więc: jestem szczupła, jestem szczęśliwie zakochana itp.

Jeśli użyjesz innej formy, mp: chcę być szczupła - Twoja podświadomośc odbierze to dosłownie....
... i przez cały rok BĘDZIESZ CHCIAŁA być szczupła

Moja koleżanka, która również zrobiła mapę i bardzo chciała wyjść za mąż wycięła obrazek z parą małżeńską oraz dokleiła napis: "mąż". Jej partner, którego bardzo szybko poznała nie ma rozwodu z byłą żoną. Są razem, ale on ciągle jest mężem innej kobiety. Pamiętajmy, że jak pragniemy wziąć ślub, to wklejmy napis "mój mąż" lub "wychodzę za mąż"

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL