Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sie 2013, o 07:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
AUTOR: Mgiełka

Magiczne praktyki i rytuały Brandy Williams


Obrazek

„ … postanowiliśmy nie lekceważyć znaków, jakie Wszechświat zesłał jednej z użytkowniczek forum … ”

„i słowo ciałem się stało”

Książkę Magiczne praktyki i rytuały dla początkujących autorstwa Brandy Williams zaczęłam czytać z pewną doza nieśmiałości – tym bardziej że dom pełen szkodników i „moherów” był w owym czasie pełen – uroki mieszkania nad morzem.
Usiadłam wygodnie na balkonie wieczorową porą, zapaliłam świeczkę, szkodniki wygoniłam staropolskim obyczajem „do dom” – wszak ciocia odrobinę prywatności mieć musi.
Karty owej lektury otworzyłam i…
Tak, kochani, przepadłam w lekturze. Nikt i nic nie mogło mnie od niej oderwać!!! Jedynie jakimś przebłyskiem, rozumu posłuchać musiałam i do realnego życia powracałam.

To jest książka, którą każdy zajmujący się magią (energiami, Tarotem, czakrami, uzdrawianiem itp.) mieć musi! I to niezależnie, czy początkujący, czy zaawansowany. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Podręcznik bardzo obrazowo wyjaśniający podstawy pracy z magią.
Nie znalazłam nic lepiej opisanego w tym temacie.
Wszystko, co gdzieś kiedyś liznęłam, zbierałam w mózgu – teraz się poukładało i wskoczyło na swoje miejsce!
Autorka świetnie wprowadza w podstawy pracy z energiami, oddechem. Dzięki niej w łatwy sposób można poszerzyć postrzeganie pozazmysłowe, a wszystko to świetnie opisane i wzbogacone o ćwiczenia. Cały czas czuje się, że zdobywała ona tę wiedzę krok po kroku i jest praktykiem, a nie tylko teoretykiem.
Język prosty i obrazowy tak, że nawet laik jest w stanie zrozumieć i wykonać.

Stopniowo przyswajamy sobie podstawy, które będą nam później potrzebne do tworzenia osłon, pracy z żywiołami czy już konkretnymi rytuałami.

Warto ją przeczytać na początek całą, a później wrócić i rozdział po rozdziale ćwiczyć, aż osiągnie się biegłość w danej dziedzinie.

Jak dla mnie książka ma same plusy :)
No może jeden czy dwa minusy:
– Za krótka i za mało ćwiczeń;
– Przydałyby się zdjęcia.

Tak, zdecydowanie, wszechświat wiedział, co robić, by ją oddać w moje ręce, a teraz Ty – tak, Ty, co czytasz te słowa, tak, do Ciebie mówię: nie zastanawiaj się dłużej, bo koniecznie musisz ją mieć natychmiast u siebie!

AUTOR: Mgiełka :))

___
Dziękujemy! Zespół Illuminatio

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sie 2013, o 12:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Moja jest juz w drodze :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2016, o 13:00 

Dołączył(a): 26 gru 2016, o 15:14
Posty: 5
Podziękowań: 0
Chyba się na nią skuszę :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL