[ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: MAGICZNA KABAŁA
PostNapisane: 17 gru 2013, o 11:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 09:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Jeszcze przed Świętami chcemy Wam zaproponować wspaniałą pozycję - kompletny przewodnik po wiedzy tajemnej!


MAGICZNA KABAŁA, Frater Barrabbas


Obrazek


Jeśli Kabała kojarzy ci się jedynie z czerwoną nitką na przegubie ręki, wiedz, że tradycyjna Kabała to coś więcej. To głęboka i tajemna wiedza, która przez wieki była niedostępna zwykłym śmiertelnikom oraz miała ogromny wpływ na filozofów i naukowców na przestrzeni historii.

Dowiedz się, dlaczego Kabała jest ważna, po co się jej uczyć i jakie korzyści przyniesie ci jej znajomość. Poznaj kompletny przewodnik po tej tajemnej wiedzy.

Kabała to symboliczny klucz do wszystkich religii, systemów okultystycznych oraz magii wysokiej, to nieograniczona mądrość, która pozwala prowadzić pełniejsze i bardziej świadome życie. Można stosować ją samodzielnie lub łączyć z innymi praktykami magicznymi, takimi jak: Tarot, astrologia, alchemia, hermetyzm i inne.

Ta publikacja to wyczerpujące i zwięzłe wprowadzenie do tematu. Część teoretyczna objaśnia historię i strukturę Kabały, a część praktyczna prezentuje wykorzystanie tabel korespondencji, gematrię, medytację kabalistyczną i wiele innych. Wszystkie informacje są niezwykle przydatne, a język publikacji i jej zamysł czynią ją przystępną dla każdego odbiorcy.

Oto niezwykle potężna dyscyplina duchowa, w której odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, do osiągnięcia całkowitego oświecenia.

<<PRZECZYTAJ FRAGMENT>>

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2013, o 15:56 

Dołączył(a): 18 gru 2013, o 15:50
Posty: 1
Podziękowań: 0
Ja na przykład, chciałbym Magiczną Kabałę bo interesuję się głównie hermetyzmem i ogólnie pojętym religioznawstwem a jeśli chodzi o kabałę, to temat ten jakoś mnie do tej pory omijał. Może to dobry moment i dobre źródło, żeby w końcu zacząć. Poza tym, napisanie recenzji takiej książki to fajne wyzwanie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2014, o 09:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 09:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Witamy wszystkich Forumowiczów w nowym roku! :)

Minęło trochę czasu, odkąd zaproponowaliśmy Wam książkę "Magiczna Kabała". To książka wyjątkowa, dla prawdziwych znawców tematu. Szczerze mówiąc, byliśmy przekonani, że właśnie wśród Was znajdą się jej entuzjaści.

Jesteśmy bardzo wdzięczni autorowi 'Jestem' za uzasadnienie. Chcemy jednak dać Wam jeszcze trochę czasu - być może dużo zawirowań świątecznych spowodowało brak innych wpisów :)

Termin nadsyłania uzasadnień przedłużamy do 15 stycznia :)

Pozdrawiamy i zapraszamy!

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sty 2014, o 16:58 

Dołączył(a): 7 sty 2014, o 16:52
Posty: 1
Podziękowań: 0
dlaczego ja ?? bo nie wierzę w przypadki, może właśnie dziś miałam znaleźc tą książkę i może właśnie do mnie ma trafić .. ? może zdarzy się wreszcie coś dobrego ? ..." bo życie właśnie po to jest, żeby pożyć, właśnie tutaj - właśnie dziś "(AMJ) :-)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2014, o 17:04 

Dołączył(a): 7 sty 2014, o 16:54
Posty: 1
Podziękowań: 0
Dlaczego Kabała? A w zasadzie to dlaczego nie? W zeszłym roku rozpoczęłam przygodę że swoją podświadomością...trwa podróż z Arkanami Wielkimi i Arkanami Małym...Kabała to część Tarota więc też część mnie......brakujące ogniwko...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2014, o 20:33 

Dołączył(a): 7 sty 2014, o 20:32
Posty: 1
Podziękowań: 0
Dlaczego? Bo chcę. A pragnienie kreuje "rzeczywistość".


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2014, o 08:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 09:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Witamy wszystkich Forumowiczów!

trochę przedłużyliśmy okres wyczekiwania na wyłonienie recenzenta, ale dzięki temu zdobyliśmy kilka naprawdę ciekawych uzasadnień.

Jako że nie chcielibyśmy rozrywać łańcucha podróży magicznej, to pragniemy przesłać egzemplarz "Magicznej Kabały" ellmarisowi - oto Twoje brakujące ogniwo :) Prosimy o dane adresowe.

A pozostałym dziękujemy za chęć uczestnictwa w naszym konkursie. Już niedługo kolejne pozycje.

Pozdrawiamy!

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL