Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lip 2017, o 11:11 

Dołączył(a): 22 lis 2016, o 22:23
Posty: 16
Podziękowań: 0
LECZNICZA WIEDZA
STAROŻYTNEGO EGIPTU

warsztat i sesje prowadzi
uzdrowiciel sufi Adel el Atar z Egiptu

17 - 27 sierpnia 2017 w Warszawie

Po raz szósty w Polsce!

Ten duchowy nauczyciel przekaże wiele egipskich tajemnic osiągnięcia i utrzymania dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego.LECZNICZA WIEDZA STAROŻYTNEGO EGIPTU, warsztat 28-29 maja
Medycyna w starożytnym Egipcie była bardzo rozwinięta i cieszyła się ogromną sławą i renomą. Lekarze stosowali aromaterapeutyczne rośliny jak cynamon, kmin, kadzidło, mirrę, czosnek i szereg innych a kapłani - lekarze prowadzili w świątyniach laboratoria medyczne. Z czasów starożytnych pochodzi także wiedza o leczniczych ziołach, które w odpowiednich proporcjach wzmacniają i leczą osłabiony organizm. W tamtych czasach pracowano także z olejkami energetyzującymi i duchowymi. Znano też czakry i sposoby ich wzmacniania oraz harmonizowania.

Warsztat obejmuje:
• zagadnienia związane z medycyną starożytnego i tradycyjnego Egiptu - m.in. specjalne mieszanki ziół, naturalne olejki, esencje zapachowe dla poprawy zdrowia fizycznego oraz olejki duchowe do oczyszczania i wzmacniania aury;
• centra energetyczne człowieka oraz metody ich wzmacniania przy pomocy określonych ziół oraz olejków, zarówno zewnętrznie i wewnętrznie;
• medytacja jako sposób na radosne życie w dobrostanie ciała, duszy i umysłu;
• inkarnacja, reinkarnacja, guru;
• medytacje mistyków sufi;
• duchowe porady
• ćwiczenia gimnastyczne;
• czas wolny na pytania uczestników;
• dodatkowo indywidualne bezpłatne sesje oczyszczające i otwierające czakrę Trzeciego Oka, które odbędą się po warsztacie w sobotę i w niedzielę.

Relacje z warsztatu:
Iwona:http://agnieszkajurko.pl/relacje/650-re ... -adel.html
Bożena:http://agnieszkajurko.pl/relacje/659-relacja-listopad2013-adelbozena.html

Wywiad Niezależnej Telewizji z Adelem (polskie napisy):
www.youtube.com/watch?v=htAI9V9FlYc

Zdjęcia:http://agnieszkajurko.pl/galeria-link/c ... -2014.html

Opłata z rabatem: 490 zł przy wpłacie zaliczki 150 zł do 20 lipca.
Opłata standardowa: 590 zł przy wpłacie zaliczki 150 zł po 20 lipca.
Osoby powtarzające: 340 zł

UZDRAWIAJĄCE SESJE, 17-24 sierpnia
Na początku sesji jest wstępna rozmowa, w trakcie której pacjent opowiada o swoich problemach fizycznych/emocjonalnych a Adel od razu dzieli się swoimi odczuciami i wglądami. Następnie na stole do masażu robi zabieg oczyszczający Ciało, Umysł i Duszę. Na początku śpiewa suficką modlitwę z intencją uzdrowienia. Potem w zależności od potrzeb wykonuje: energetyczny zabieg harmonizujący czakry i/lub masaż fizyczny barków, pleców, nóg, rąk i/lub zabieg refleksologiczny głowy lub stóp i/lub zabieg oczyszczający ciało z negatywnych podłączeń. Na końcu sesji udziela praktycznych i konkretnych porad w jaki sposób w codziennym życiu zachować dobre zdrowie fizyczne, emocjonalne i wysoki poziom energii.

Adel intuicyjnie czuje skąd pochodzi przyczyna danego problemu. Widzi też podłączone różnego rodzaju obce energie i potrafi je usunąć. Mówi o mocy wybaczania, o akceptacji sytuacji życiowych, będącymi lekcjami naszej Duszy oraz o życiu Tu i Teraz. Potrafi wyczuć zaburzenia energetyczne w ciele fizycznym, pracuje z nimi na poziomie fizycznym i energetycznym. Doradza w jaki sposób skutecznie zadbać o swoje ciało fizyczne i emocjonalne poprzez ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia fizyczne, naturalne zioła/maści, olejki, rytuały, odpowiednią dietę, Podczas zabiegu Adel stosuje wyłącznie naturalne produkty z Egiptu takie jak olejki do masażu i do aury oraz maści, które sam przygotowuje z energią swojej modlitwy.

Opłata: 250 zł bez tłumaczenia, 340 zł z tłumaczeniem. Sesja trwa do 2 godzin.


Adel el Atara (adel-el-atara.com) urodził się w rodzinie uzdrowicieli i ma niezwykły wrodzony dar pomagania innym. Pochodzi z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. W Luksorze prowadzi Centrum Umysłu, Ciała i Duszy. Jest osobą wykształconą, skończył studia z literatury francuskiej i z pedagogiki w we Francji, w 2014 obronił w Paryżu z wyróżnieniem pracę doktorską z medytacji w literaturze francuskiej; skończył szereg szkoleń z zakresu pedagogiki i psychologii, od 18 lat uczy francuskiego w szkołach w Luksorze.

Umiejętności Adela: oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych i różnego rodzajów bytów, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami oraz ziołami, siła modlitwy. Jest specjalistą od refleksologii głowy i stóp.


Zapisy: Agnieszka Jurko, email: agnieszka@agnieszkajurko.pl, 501 625 528

Pełna informacja:
agnieszkajurko.pl/adel-atara ... -adel.html


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL