Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 kwi 2013, o 06:27 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 06:07
Posty: 3
Podziękowań: 0
Dzień dobry

bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu. A on poniżej:

Jadę moim samochodem. Samochód w rzeczywistości i we śnie jest czerwony i ma niskie podwozie. Mimo to skręcam na boczną drogę zrobioną z płyt bez lęku, że zgubię zawieszenie. Drogą dojeżdżam do pięknego, starego lasu. Jest ogromny, gęsty, ma solidne stare drzewa, nie widać kawałka nieba. Wjeżdżam tylko na skraj lasu, ponieważ wiem, że moim samochodem nie przejadę leśną drogą. Czuję spokój lasu i postanawiam wysiąść z samochodu.

Zauważam dwie młode dziewczyny. Podchodzą do mnie i tłumaczą, że pracują w projekcie unijnym, który ma za zadanie nakłonić ludzi do bliższego obcowania z naturą. Dostrzegam, że rzeczywiście na skraju lasu zostały zrobione drewniane stoły z ławkami.


Zapraszają mnie na pączki (w rzeczywistości nie jadam pączków). Ale z przyjemnością przyjmuję ich zaproszenie. Jednak nie dostaję ich, w zamian przynoszą mi jakieś dokumenty a ja im tłumaczę co mają zamówić i jak to rozpisać w dokumentacji (w realu pracuję w projektach unijnych). Trochę żałuje, że nie dostałam tego pączka. Dziewczyny są wesołe, niedoświadczone i przyjazne.

Tutaj sen zmienia swój bieg. Staję się osobą niewidoczną i obserwuję co one robią. Jestem z nimi w jakimś leśnym, drewnianym otwartym pomieszczeniu na skraju tego lasu. Widzę jak przychodzi nieznajomy mężczyzna, około 40 lat, raczej blondyn, krótko ścięty. Wygląda na to, że jest ich szefem. Rozmawiają o mnie, one mówią, że dałam im dwa laptopy. Mężczyzna zakazuje im z nich korzystać, zawija je w bibułę i ręką pokazuje, że mają korzystać z trzydziestu innych jakie mają do dyspozycji od niego.

Czuję, że z niewiadomych mi powodów stałam się dla nich konkurencją , a nie dobrym doradcą. Oglądam te komputery i dokumenty (wciąż jestem dla nich niewidzialna i mam tego świadomość, ze mogę robić to bezkarnie). Na wszystkich widzę nieznane mi logo. Zastanawiam się co to za firma (raczej znam wszystkie w okolicy, przede wszystkim te, które realizują projekty unijne). Loga mają chyba nazwę "kess".

Będę bardzo wdzięczna za interpretację.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2013, o 08:40 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2013, o 21:15
Posty: 35
Lokalizacja: Kalisz, Polska.
Podziękowań: 12
Eh, raczej nie powinno się prosić innych osób o interpretację swojego snu, bo symbolika jest twoja, taka, byś ty ją zrozumiała nie my. Mimo tego, jako ktoś kto na co dzień obcuje z przyrodą i zajmuje się Magią Natury, mogę Ci powiedzieć, że las w większości przypadków opisywany jak twój symbolizuje skrytość, tajemnicę etc.

_________________
Oto akt w którym lada moment hetmana zbije pionek...
Oto akt w którym za chwil kilka owca pożre wilka...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2013, o 09:09 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 06:07
Posty: 3
Podziękowań: 0
Yazayael bardzo Tobie dziękuję. Twoja wskazówka jest bardzo cenna.

Naprawdę zazwyczaj sama interpretuję swoje sny. Raczej dobrze je dzielę (chociaż ten podział jest zupełnie inny niż znane Interpretatorom snów). Myślę, ze wiem kiedy sen spełni się tego samego dnia, kiedy spełni się w ciągu 7 dni itd. Mam nadzieję, ze odróżniam sny mniej ważne od tych ważnych. Ten jest dla mnie dość istotny. Ma kilka płaszczyzn i zdaję sobie z tego sprawę.

Mówi o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Nie za bardzo umiem zinterpretować teraźniejszość i przyszłość. Przeszłość też jest w nim mglista, ale sam stary las rzeczywiście wskazuje, ze zdarzenia rozpoczęły się dawno (drzewa rosną długo:)) i rzeczywiście może chodzić o jakąś tajemnicę.

Dziękuję raz jeszcze i będę wdzięczna za wszystkie wskazówki


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2013, o 10:17 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2013, o 21:15
Posty: 35
Lokalizacja: Kalisz, Polska.
Podziękowań: 12
Hm, gdybyś mogła przypomnieć sobie jak wyglądało logo firmy, co było na nim pokazane.

_________________
Oto akt w którym lada moment hetmana zbije pionek...
Oto akt w którym za chwil kilka owca pożre wilka...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2013, o 11:19 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 06:07
Posty: 3
Podziękowań: 0
Logo - jak to w śnie było dziwne.Najpierw, nie zauważyłam go. Było w kształcie paseczka na środku dokumentów i na laptopach. Przypominało taka mala zakładkę do książki. Na nim były napisane drobniutkie słowa po angielsku, których nie rozumiałam. Jednak te ostatnie właśnie przyjęłam jako nazwę firmy.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL