Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 mar 2014, o 18:31 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 19:35
Posty: 50
Podziękowań: 15
Szukam i nie mogę znaleźć nigdzie tego w żadnych sennikach. Motyw: ZĘBY, ZĄB.
Całego snu nie pamiętam, ale jak to zwykle bywa, takie smaczki się wychwytuje, co niechybnie oznacza, że nie są one przypadkowe.

Mianowicie śniło mi się, że wypadają mi zęby. Od trzonowych zaczynając. Właściwie to sama je sobie wyjmowałam, wyłamywałam, bo czułam, że się sypią, są chore. Kilka z nich (dwa lub trzy) było mi wcześniej wstawionych w zastępstwie - prawdziwe, jakby wyrwane jakiemuś zwierzęciu, bardzo długie, przypominające kły, wsadzone i zabezpieczone drutem przypominającym ten od aparatu ortodontycznego. Kaleczyły mi trochę wnętrze jamy ustnej, były niewygodne, więc je z tego drutu wysupłałam. Trzonowce po prostu wyjmowałam z dziąseł.
Kiedy już wyczyściłam sobie jamę ustną z tych chorych i niewygodnych zębów, ciągle zostały mi przednie, czyli te najlepiej widoczne przy uśmiechu. Po usunięciu tamtych, jakby nieco na siebie ponachodziły.

O ile cały sen był zamazany, zamglony, to było dosyć wyraźne, na tyle, że czułam smak, charakterystyczne uczucie połamanych, wytartych ze szkliwa zębów oraz wszelkie inne wrażenia towarzyszące wydłubywaniu sobie np. mleczaków.


Dziwnie musi się czytać ten opis, ale jestem wprost przekonana, że da się i powinnam to jakoś zinterpretować.

Jest w stanie ktoś mi pomóc?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 17:24 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 14:44
Posty: 45
Podziękowań: 4
Hej

Z tego co wiem wypadanie zebow to zawsze na jakas chorobe, nie koniecznie Twoja. Moze ktos z rodziny, albo moze ogolnie na jakies zmiany w Twoim zyciu.

Pzdr:*


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 19:45 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:31
Posty: 25
Lokalizacja: stalòwka
Podziękowań: 2
ja słyszałam ze wypadanie zebow to śmierć kogoś z rodziny,ale nie bierz tego do sb nie musi sie sprawdzić. chociaż skoro wyciągałas chore zeby to może po prostu ktoś sie pozbedzie choroby,albo sporego problemu.

wierz w to ze bd dobrze :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 20:26 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 19:35
Posty: 50
Podziękowań: 15
Doszłam sama w końcu do wniosku, że ten sen ma znaczenie symboliczne, ale nie jest wróżbą, lecz nadaje się głównie do interpretacji psychologicznej. Świetnie oddaje moją obecną sytuację życiową, gdzie staram się "oczyszczać" z pewnych rzeczy, pozbywam się "chorych zębów", by zostawić tylko "zdrowy uśmiech". Nie staram się uzdrawiać na siłę rzeczy, które uważam za zepsute, ale pozbywam się ich, by zaraza nie przedostała się na inne sfery życia.

W każdym razie, biorąc rzeczony sen w ten sposób na rozum, utwierdzam się w przekonaniu, że postępuję właściwie. Tak czuję.

Dziękuję dziewczyny za Wasze interpretacje - są mało optymistyczne, ale nie mam w zwyczaju martwić się na zapas. Jeżeli sen jest jednak wróżbą, poza zbadaniem się u lekarza lub nakłonieniem do tego najbliższych, nie jestem w stanie wiele zrobić, więc nie ma sensu gryźć się o senne widy.

Pozdrawiam Was obie i dzięki jeszcze raz.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL