Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lip 2015, o 15:54 

Dołączył(a): 28 lip 2015, o 11:03
Posty: 9
Podziękowań: 0
Witam wszystkich serdecznie,

Mam kilka pytan na ktore szukam odpowiedzi za pomoca wyroczni Tarota lub I Chin. Niestety kilka niby Wrozek na wyslane zapytanie nawet minie raczyly odpowiedziec. Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos tutaj, kto mi pomoze odpowiedziec na moje pytania.

oto moje 10 pytan:
A to sa Pytania na ktore szukam odpowiedzi:

1. Co powinienem zmienic aby zyc w zgodzie ze swoim przeznaczeniem i w harmonii z kosmicznym porzadkiem?

2. Co moge zrobic aby zbudowac zwiazek pozostajacy w zgodzie z kosmicznym porzadkiem i moimi oczekiwaniami?

3.Co mam zrobic, zeby moja dzialalnosc zawodowa rozwijala się w harmonii z kosmicznym planem i moim zyciowym programem?

4. Jak moge w sposob calosciowy wplynac na poprawe ( ustabilizowanie ) swojego stanu zdrowia?

5. Co powinienem zmienic w sobie zeby moje wspolzycie i wspolpraca z rodzina były bardziej harmonijne i konstruktywne?

6. Co stanowi najwieksza blokade we wlasciwym spozytkowaniu moich nowych mozliwosci zwiazanych z inicjacja Reiki?

7. Jak mam uzdrowic te blokade?

8. Co mam zrobic, zeby moje wewnetrzne dziecko poczulo się bardziej kochane, zebym je lepiej rozumial i szanowal jego potrzeby?

9. Jak moge dac więcej szczescia swojemu cialu?

10. Czy masaz także nalezy do mojego powolania i pracy dla dobra innych?

A tu kilka danych Matthaus Bittner, 26.12.1960

za jakakolwiek pomoc juz teraz wam dziekuje


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2015, o 20:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Hej, Matthaus szukasz odpowiedzi w formie której nie znam, ale odzywam się z innego powodu.
Nie dziwię się tym niby wróżką. Zadajesz bardzo trudne pytania i nie sądzę aby ktoś Ci na nie odpowiedział. Wiesz czemu ? Oczekujesz gotowych odpowiedzi, z zakresu wiedzy która nie sądzę aby było znana jakiemuś śmiertelnikowi. Sama konstrukcja pytań jest bardzo zaskakująca.
I dziwi mnie to że oczkujesz i tak polegasz na tym co by ktoś Ci powiedział.
Zapewne słyszałeś że wie o tym twoja dusza. Na kilka pytań myślę że nie ma odpowiedzi, na kilka można by było odpowiedzieć ale z innego punktu widzenia.
Kiedyś słyszałam że Bóg zawsze mówi "tak" kiedy zadajemy jakieś pytanie, dlatego że jeśli pytamy o coś jest to dla nas ważne i tego chcemy.
Powodzenia.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2015, o 16:11 

Dołączył(a): 30 lip 2015, o 15:59
Posty: 1
Podziękowań: 1
Mogę Ci odpowiedzieć znam otpowiedz na to pytanie nie dawno osiągnełam wyszczy stopień dla tego wiem ,wynalazłam też kilka metod dla tego ,chce rozwiać się dalej w tym kierunku i otwożyc studio szukam zdolnych ludzi do współpracy .Nie przyznaje wróżb ,dla czego dużo pisać to jest czarno -biała magia tyle powiem, kto mało wie to niech mi nie zaprzecza .Dla tego wszystkiego co napisałaś potrzeba duzo cierpliwości i wysiłku ,może życ w harmonii ale będziesz musiała codziennie poświęcać temu czas .Nie ma obawy do wszystkiego człowiek stopniowo przyzwyczaja się ,każda rzecz w życiu jest obowiązkiem i trzeba dbać .


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2015, o 20:14 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
e.awe napisał(a):
Mogę Ci odpowiedzieć znam otpowiedz na to pytanie nie dawno osiągnełam wyszczy stopień dla tego wiem ,wynalazłam też kilka metod dla tego ,chce rozwiać się dalej w tym kierunku i otwożyc studio szukam zdolnych ludzi do współpracy .Nie przyznaje wróżb ,dla czego dużo pisać to jest czarno -biała magia tyle powiem, kto mało wie to niech mi nie zaprzecza .Dla tego wszystkiego co napisałaś potrzeba duzo cierpliwości i wysiłku ,może życ w harmonii ale będziesz musiała codziennie poświęcać temu czas .Nie ma obawy do wszystkiego człowiek stopniowo przyzwyczaja się ,każda rzecz w życiu jest obowiązkiem i trzeba dbać .


Dawno nie widziałam tak niezrozumiałej wypowiedzi... Można ją różnie zinterpretować, bo przecinki są w dziwnych miejscach, także nie wiem za co Mathaeus dziękujesz. Życzę powodzenia. Tobie e.awe w egzystencji "wyższego stopnia", a Tobie Matthaeus kiedy tej osoby posłuchasz.

Nie wiesz co zrobić? To szukaj ODPOWIEDNICH osób, bo na razie na takie nie trafiasz i żeby one chociaż chciały z Tobą gadać. Sorry za bezpośrednią odpowiedź, ale nie mogę patrzeć jak ktoś próbuje zrobić idiotę z drugiej osoby, pewnie potrzebującej...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2015, o 09:27 

Dołączył(a): 28 lip 2015, o 11:03
Posty: 9
Podziękowań: 0
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi, jakiekolwiek by one byly i chyba nie jest w tym nic dziwnego?
Pozdrawiam goraco


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2015, o 20:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Bardzo trudne pytania i faktycznie wymagaj jace wiele czasu spokoju i energii do poświęcenia aby porządnie to wykonać. Nie dziwię się,ze wróżki unikały odpowiedzi. Jóź jedno pytanie wymaga dogłębnej analizy, a Ty masz ich tu 10. Moze zanim znajdzie sie ktoś kto to przeanalizuje zadaj je kolejno swoim aniołom i szukaj odpowiedzi w snach. Napisz je (radziłabym sukcesywnie) na kartce starając się dokładnie jeszcze je opisać i włóż pod poduszkę, i skup sie na snach- podpowiedziach

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2015, o 08:07 

Dołączył(a): 28 lip 2015, o 11:03
Posty: 9
Podziękowań: 0
O takiej mozliwosci nie pomyslalem


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL