Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 paź 2013, o 13:30 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Kompletna samopomoc dla Twoich nerwów. Naucz się relaksować i znów cieszyć życiem przezwyciężając stres i lęk – Dr Claire Weekes

Stres jest nieodzownym elementem naszego życia. Występuje w pracy, w szkole i w domu – jest wszechobecny. Towarzyszy nam bez względu na płeć czy wiek. Czasami wywołuje bóle brzucha, pocenie się rąk czy też nagłą gorączkę. Bagatelizowany może doprowadzić do poważnych konsekwencji, głównie zdrowotnych. Jest sprawcą coraz częściej występującego załamania nerwowego, popularnie zwanej nerwicy. Teraz i Ty możesz poradzić sobie z nerwami dzięki autorce tej książki.
Dr Claire Weekes to znana na całym świecie specjalistka od zrozumienia i leczenia chorób układu nerwowego. Dzięki swojej autorskiej metodzie pozwalającej odzyskać kontrolę nad stanem umysłu, zdobyła wielkie uznanie i została nominowana do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Jako pierwsza kobieta, uzyskała tytuł Doctor of Science na Uniwersytecie w Sydney w Australii. Jej metoda jest obecnie zalecana przez lekarzy i stosowana w ośrodkach zdrowia na całym świecie.
Ten przewodnik oferuje najbardziej wszechstronne źródło informacji na temat różnych rodzajów chorób nerwowych. Począwszy od zwykłego wyczerpania fizycznego i emocjonalnego, po nawracające objawy winy i depresji. W książce autorka podaje podłoże ich powstawania, etapy rozwoju jak również sposoby ich leczenia. Dzięki dr Weekes poznasz najskuteczniejsze techniki samopomocy oraz nauczysz się autoterapii, co pomoże Ci rozpoznać Twoją chorobę i ją pokonać. W końcu zaczniesz żyć na nowo, nie odczuwając już więcej lęku i strachu.
Czas ukoić swoje nerwy.


Obrazek


Chcesz dostać tą książkę na własność? Kliknij "Odpowiedz" i napisz dlaczego!
Każdy ma szansę!
Na Wasze posty czekamy do 20 października, później wybierzemy osobę, do której ona powędruje :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2013, o 14:21 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Chciałabym tą książkę dostać, ponieważ tematyka jej jest mi bardzo bliska.
Z racji dość sporej ilości przeszkód w życiu jestem osobą dość mocno nerwową, co nie tylko mi doskwiera, ale i najbliższym. Z racji tego, że nie zawsze potrafię sobie poradzić ze swoimi nerwami potrafię wyładować się na córce, co po fakcie jeszcze bardziej mnie potrafi rozdrażnić, że skrzywdziłam najważniejsza mi i niewinną osobę. Przez swoją "niemoc" widzę, że odbija sieę to bardzo mocno na Niej, i udziela się moje znerwicowanie czego bardzo chciałabym uniknąć.
Następnym powodem jest to, że nerwy odbijają się bardzo mocno na moim zdrowiu i negatywnej samoocenie. Miewam stany depresyjnie, wtedy przestaje mnie cieszyć życie i otaczający świat. Czuję się mało wartościowa i niepotrzebna, a to się odbija na większości sfer w życiu. Bardzo łatwo mnie wtedy zranić i doprowadzić do furii drobnostkami.
Mam też stwierdzoną padaczkę na tle nerwowym. Przy dużym stresie miewam ataki co jest dość niebezpiecznie dla mnie.
Zbliża się czas mocno nadwyrężający mnie. Zapowiada się bardzo pracowity okres w moim życiu zawodowym, pełno spraw do pozałatwiania co bardzo sprzyja stresowi.
Chciałabym mądrze umieć nad tym zapanować i ułatwić sobie życie i najbliższym w moim otoczeniu.

Chciałabym się więcej dowiedzieć coś na temat tego co mnie bezpośrednio dotyczy.
Uważam, że ta książka byłaby idealnym przykładem przyjemnego z pożytecznym.
Świetne zajęcie w czasie np. drogi do pracy (a lubię czytać) z informacjami, które być może zmienią dosłownie moje życie na lepsze :)

Pozdrawiam, Asia.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2013, o 20:10 
.....................................


Ostatnio edytowano 14 gru 2013, o 15:58 przez Tycie kicie, łącznie edytowano 1 raz

  
 
PostNapisane: 21 paź 2013, o 13:48 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Miło nam poinformować, że książkę "Kompletna samopomoc dla Twoich nerwów" otrzymuje Asia!
Gratulujemy i czekamy na pw z adresem pocztowym (podany zostanie wyd. Studio Astropsychologii tylko i wyłącznie w celu wysyłki książki).
Na recenzję czekamy dwa tygodnie od momentu kiedy ją dostaniesz - to sporo czasu, więc na pewno zdążysz :)

Na naszym forum na pewno pojawią się kolejne propozycje do recenzji, które będziecie mogli zdobyć, więc wypatrujcie ich dokładnie! :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2013, o 14:33 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Dziękuję bardzo wrotom i wydawnictwu :D


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL