Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 maja 2018, o 19:26 

Dołączył(a): 22 lis 2016, o 22:23
Posty: 15
Podziękowań: 0
KOBIECOŚĆ, MĘSKOŚĆ - SPOTKANIE

Jacek Borowicz, Kornelia Popek, Paweł Trzciński
oraz gość specjalny Jolanta Misiarz

04 - 14 sierpnia 2018 r. w Muchowie (dolnośląskie)

XXV wakacyjne warsztaty z Akademią ŻyciaPojawiliśmy się na tym świecie jako kobiety i mężczyźni i żyjemy na nim tu i teraz jako kobiety i mężczyźni. Pytanie z jakim często spotykamy się podczas różnych praktyk rozwoju osobistego brzmi: czy jestem w stanie przyjąć, zaakceptować, zintegrować moją mniejszą cząstkę - męską/żeńską? Ale - żeby móc przyjąć i zintegrować ten dar - ważne jest jeszcze by odpowiedzieć na inne pytanie: co to dla mnie oznacza być kobietą/być mężczyzną.

Żyjąc w czasach ogromnych zmian kulturowych, czasach niejasności i płynności żeńskich/męskich ról mogliśmy ulec złudzeniu uznając, że prawdziwy rozwój polega na przyjęciu wszystkich właściwości drugiej płci. Pozbawieni wsparcia matek lub ojców staraliśmy się zadowolić ważne dla nas kobiety/ważnych mężczyzn spełniając ich oczekiwania i wyzbywając się siebie. Cierpimy nie wiedząc kim jesteśmy. A więc - kim jesteś kobieto? Kim jesteś mężczyzno? W jaki unikalny sposób TY przejawiasz w życiu swoją kobiecość/męskość?


Już od ponad 25 lat spotykamy się w sierpniu by dzielić się swoim doświadczeniami i doświadczać nowego pracując w bezpiecznych, przyjaznych warunkach. Tak więc w tym roku szczególnie zapraszamy Ciebie na nasz specjalny, prawdziwie świąteczny XXV Wakacyjny Warsztat Akademii Życia, w trakcie którego razem z nami zajmiesz miejsce w Kręgu Kobiet i Mężczyzn, gdzie:

1. Poprzez praktykę hatha yogi, świadomego oddychania (rebirthing) oraz tańca spontanicznego i tańca w kręgu:

 odblokujesz dostęp do swojej kobiecości i męskości ,
 zintegrujesz swój wewnętrzny męski i żeński pierwiastek,
 będziesz doświadczać życia w pełni jako kobieta/mężczyzna,
 odpoczniesz i uwolnisz się od nagromadzonego stresu.

2. Poprzez pracę metodą ustawień systemowych:

 zrobisz to, co możliwe by rozwiązać zakorzenione w przeszłości problemy dotyczące Ciebie jako kobiety/mężczyzny i ról jakie pełnisz w życiu oraz relacji z innymi kobietami/mężczyznami,
 uzyskasz dostęp do kobiecej i męskiej energii płynącej z linii twoich żeńskich/męskich przodków,
 poprzez akceptację i przyjęcie do serca swojej historii uzyskasz pełniejszy dostęp do ukrytych dotąd bogactw twego rodu – dostęp do zasobów, talentów, możliwości twoich przodków - kobiet i mężczyzn, które są Twoim dziedzictwem,

3. Poprzez wizualizację i głęboką relaksację z muzyką medytacyjną zawierającą dźwięki synchronizujące półkule mózgowe oraz ustawienia w przyszłości (FPL):

 uświadomisz sobie i rozwiążesz blokujące Cię wewnętrzne konflikty wartości, zasad i celów życiowych,
 zintegrujesz kobiece i męskie aspekty siebie, tak aby zgodnie współtworzyły twoją rzeczywistość.


Nasz ramowy program obejmuje całodniowe zajęcia rozwojowe:
składają się na niego: zajęcia poranne (ok. 1.5 godz. przed śniadaniem), poświęcone głównie pracy z ciałem (w szczególności hatha yoga) oraz 2 bloki zajęć: przedobiednich i popołudniowych (ok. 4 godz. i ok. 3 godz.) obejmujące warsztaty grupowe, na których poprzez prace i ćwiczenia w grupie oraz pracę indywidualną możesz podejmować swoje osobiste, rozwojowe tematy.


OPŁATY
1) całodzienne warsztaty rozwoju osobistego: 1040 zł lub 940 zł od osoby w przypadku pary. RABAT 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia. RABAT 60 zł przy wpłacie 500 zł zaliczki wpłaconej do końca maja.
2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie (mięsne lub wegetariańskie): 850 zł
3) ubezpieczenie NW: 20 zł.


Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL