[ Posty: 126 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 gru 2013, o 13:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Witam wszystkich :) Od niedawna jestem w posiadaniu talii kart Archanioła Michała DR Doreen Virtue. Jeżeli ktoś z Was miałby pytanie do aniołów, proszę pisać, a z chęcią "potrenuję" i wyciągnę dla Was przesłanie od Archanioła Michała ;) Do znaczeń kart dodane są także modlitwy.
Zapraszam Wszystkich chętnych ! O:-)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2013, o 11:38 

Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 11:46
Posty: 6
Podziękowań: 0
Ja mam pytanie czy mam jakiegoś anioła stróża i jeśli tak to jaki on jest ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2013, o 17:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Witam. Nie mogę Ci odpowiedzieć jaki jest Twój anioł stróż, jednak z kart wynika że go masz. A oto co wyszło:
Twój dom jest chroniony przez anioły.
Karta ta, wskazuje że masz pytania albo wrażliwe uczucia dotyczące domu lub życiowej sytuacji. Archanioł Michał zapewnia cię, że jest wszystko w porządku. Anioły ochraniają twoje obecne mieszkanie, doglądają jego bezpieczeństwa i twoich finansów. Jeżeli planujesz przeprowadzkę, karta ta jest znakiem, że anioły są obecne przy zmianie lokalizacji. Odpręż się i ciesz się ze swojego domu, ponieważ wszystko jest w porządku!
Możliwe wybrane znaczenia :
* Anioły sprawują opiekę nad twoim domem, najbliższymi i posesjami do których podróżujesz
* Anioły pomagają ci umiejscowić brakującą rzecz
* Twoje modlitwy dotyczące domu zostały wysłuchane i doczekały się odpowiedzi
* Finansowy dochód pomoże ci spłacić czynsz i hipotekę
* Anioły prowadzą cię do wspaniałych i dostępnych dzielnic- ufaj i podążaj za ich przewodnictwem

Modlitwa:
Archaniele Michale, dziękuję że strzeżesz mego domu i jego mieszkańców. Proszę Cię, abyś wysłał anielskich strażników do wszystkich okien i drzwi, aby strzegli ich bezpieczeństwa. Dziękuję za czuwanie nad moimi finansami.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2013, o 13:08 

Dołączył(a): 11 paź 2013, o 16:24
Posty: 25
Podziękowań: 7
Jeżeli nie byłby to problem, to i ja poproszę o Anielskie przesłanie....
Czy moja relacja z Wojciechem ma szansę na odrodzenie?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2013, o 13:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Witam. Podczas tasowania kart, intuicja podpowiadała mi że Twoja relacja szansę na odrodzenie ma;)
Aczkolwiek bardzo zdziwiła mnie wylosowana karta, ponieważ Archanioł Michał mówi:
Skup się na świętości i perfekcyjnym zdrowiu.
Archanioł Michał mówi, że kluczem do dobrego zdrowia jest skupienie się na tym, co działa sprawnie, a nie na chorobach i ranach. Wylosowałeś tę kartę, aby przypomniała ci o skupieniu się na pragnieniach, a nie obawach. Ciało reaguje natychmiastowo na miłość i strach, więc wybierz to pierwsze. Wyprowadzaj niekłamane uczucie i błogosławieństwo do każdej komórki ciała. Wyobrażaj sobie i oczekuj idealnego zdrowia dla siebie i innych. Mów o sobie i swoich najbliższych w czasie dobrego zdrowia, afirmując przy tym ten stan.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Zauważysz polepszenie zdrowia
* Podążaj za intuicją odnośnie zdrowia i uzdrawiania
* Życiowy cel to uzdrawianie
* Dokonaj pozytywnych zmian w twoim stylu życia
* Używaj podniosłych wyrazów, szczególnie mówiąc o zdrowiu
* Poszukaj drugiej opinii lekarskiej
MODLITWA:
Boże i Archaniele Michale, dziękuję Wam za ciągłe upominanie mnie, abym skupiał się na perfekcyjnym zdrowiu oraz za kierowanie wszelkimi podejmowanymi przeze mnie działaniami, które wspierają moje jestestwo.

PS Jestem ciekawa jak się do tego odniesiesz ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2013, o 13:26 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 13:44
Posty: 47
Podziękowań: 4
Czy ja rowniez moglabym prosic:)

Moje pytanie,czy moj chlopak w koncu sie oswiadczy i czy bedziemy razem szczesliwi?

Kasia


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2013, o 13:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Witam. Najpierw odpowiedź Archanioła Michała na Twoje pierwsze pytanie, a mianowicie, czy Twój chłopak w końcu Ci się oświadczy:
STWORZYŁEŚ TĘ SYTUACJĘ I MASZ DUŻO SIŁY, ŻEBY JĄ ZMIENIĆ.
Karta ta, jest przypomnieniem tego, że jesteś silnym stworzycielem, stworzonym na obraz i podobieństwo Boga! Nie jesteś pasywną ofiarą; masz prawo i umiejętności do bycia ponad wszystkimi i do zmiany wszystkiego w tej sytuacji i relacji. Jednak tak długo, jak obwiniasz innych lub wierzysz, że cię kontrolują, stoisz w miejscu. Ale wzywając Boga i Archanioła Michała i ponosząc odpowiedzialność za twoje przewodnictwo, możesz w cudowny sposób wszystko zmienić.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Pozbądź się obwiniania siebie i innych
* Sporządź listę kolejnych kroków do podjęcia działań i następnie podążaj za tą listą, robiąc jeden krok w ciągu jednego dnia
* Przeprowadź szczerą dyskusję z inną osobą w tej sytuacji
* Podejmij się dziś jednego lub większej ilości kroków w celu realizacji marzeń
* Daj sobie pozwolenie do zrobienia zdrowych zmian życiowych
MODLITWA:
Dziękuję Ci za pozwolenie mi na oparcie się na Twojej mocy i za przypominanie o mojej własnej sile. Proszę, poprowadź mnie do określenia i uzdrowienia siebie zgodnie z bożą wolą, tworząc spokój i błogosławiąc wszystkich wtajemniczonych.

I odpowiedź na drugie pytanie: Czy będziecie razem szczęśliwi?

TWOJE WEWNĘTRZNE WSKAZÓWKI SĄ RZECZYWISTE I GODNE ZAUFANIA
Archanioł Michał wie, że twoje uczucia są niepewne i pomieszane, więc wysyła ci tę kartę jako weryfikację tego, czy słyszysz go dokładnie w myślach, pomysłach i uczuciach. Ostatnio miałeś poczucie, że musisz podjąć działanie jednak wahałeś się z powodu strachu, że wykonasz niewłaściwy ruch. Karta ta potwierdza, że owe zmiany są bezpieczne.
Możliwe wybrane znaczenie:
* Twój nowy pomysł jest odpowiedzią na modlitwę, więc działaj zgodnie z nim
* Uczucie, które otrzymałeś jest bardzo ważne
* Jeżeli nie ufasz osobie albo sytuacji, bierz pod uwagę te uczucia
* Jesteś prowadzony przez wewnętrzne wskazówki- nawet wtedy, gdy nie widzisz ich, zawsze za nimi podążaj
MODLITWA:
Proszę pomagaj mi wyraźnie słyszeć, widzieć, czuć i znać boże wskazówki, o które prosiłem i modliłem się. Pozwól mi trzymać moje ego z boku, abym przepełnił się Twoją mądrością... dla mojej własne korzyści i dla tych, którzy są wokół mnie.

PS Coś się rozjaśniło ? ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2013, o 13:56 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 13:44
Posty: 47
Podziękowań: 4
Zwlaszcza to ze wskazowkami i intuicja ma wielki sens, myslalam ze juz glupieje:) A tu prosze takie przeslanie, wlasnie tego potrzebowalam:). A co odp na 1 pytanie tez racja; ja doprowadzilam Nas do tego gdzie jestesmy i ze oboje nie potrafili nigdy powiedziec Koniec, bo wiedzialam ze musimy byc razem:D!

I to prawda mam problem w zaufaniu do nowej sytuacji, duzy problem, bo jest za dobrze i tylko czekam kiedy wroca stare szare czasy:(. Moz nareszcie pora sie usmiechnac i pow sobie otwarcie ze nie wroca tak jakby NIGDY:D!


Dziekuje:*


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2013, o 14:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Bardzo cieszę się że mogłam pomóc ;)
Idź za głosem serca, a wszystko będzie dobrze !

Powodzenia ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2013, o 15:14 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 17:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Jeśli mogę to mam pytanie dotyczące mojej przyszłości zawodowej ;).
Czy pójdę w kierunku artystycznym czy w kierunku pomocy innym ?


 Zobacz profil  
 
1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL