[ Posty: 126 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 mar 2014, o 08:15 

Dołączył(a): 16 gru 2012, o 08:02
Posty: 2
Podziękowań: 0
Tsuzumi napisał(a):
jolam4 napisał(a):
Witam Cię serdecznie Tsuzumi:)
czy ja również mogłabym prosić o przesłanie Anielskie? z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Jola 7.05.71


Witam,
PRACA NAD UZDRAWIAJĄCĄ ENERGIĄ
Karta ta podkreśla korzyści z uzdrawiającej energii w obecnej sytuacji, którą możesz wywołać za pośrednictwem aniołów (wystarczy o to poprosić), wykwalifikowanego uzdrowiciela energii albo własnych chęci i energii.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Do wzmocnienia energii i witalności stosuj miary takie jak ćwiczenia i zdrowe odżywianie się
* Zapisz się na kurs uzdrawiającej energii
* Zarezerwuj sesję z wykwalifikowanym uzdrowicielem energii
* Twoim życiowym celem jest praca nad uzdrawiającą energią
MODLITWA:
Dziękuję Ci za wysyłanie uzdrawiającej energii do mnie i przeze mnie, dla moich własnych błogosławieństw i dla wszystkich wokół mnie. Dziękuję Ci za połączenie mnie z miłością i wysokimi uzdrowicielami integralności oraz nauczycielami uzdrawiającej energii modalności.


Bardzo Ci dziękuję , rzeczywiście tego teraz potrzebuję naprawdę :)))) pozdrawiam gorąco Jola


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2014, o 19:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 12:31
Posty: 25
Lokalizacja: stalòwka
Podziękowań: 2
ja tez chciałabym o cos zapytac. jest takich dwoch obaj mi sie podobają jednego znam od lat ale sie do sb nie odzywamy a drogiego od ok 2 lat miotam sie miedzy jednym a drogim
kogo mam wybrac


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 17:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Zamieszana napisał(a):
Czy ja również nieśmiało mogę poprosić ? :)
Dorota, 27.06.1987
Z góry dziękuję :)


JUŻ CZAS WYJŚĆ Z NIEZDROWEJ SYTUACJI
Archanioł Michał wysłuchał twoich próśb o pomoc, a odpowiedź od niego przyjdzie za pośrednictwem tej karty: Zostaw! Już zbyt długo przedłużasz toksyczną sytuację i inwestujesz przy tym dużo czasu i energii, które nie powodują uzdrawiających wyników. Doświadczenie to, nie jest korzystne ani dla ciebie ani dla ludzi, których to dotyczy. Nie musisz pozostawać w złym stanie. Idź dalej naprzód, bez winy i zawahania. Anioły będą cię wspierać i zapewniać o tym, że podział jest harmoniczny, a Archanioł Michał użyje swej tarczy, aby cię ochronić. Podążaj za wewnętrznym głosem,a przemiana pójdzie gładko.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Ubiegaj się o nową pracę
* Zrób detoksykację ciała od alkoholu, papierosów lub innych używek
* Prowadź zdrowszą dietę
* Zasięgnij opinii od drugiego lekarza
* Skonsultuj się z prawnikiem rozwodowym
* Przeprowadź się do domu
* Upewnij się, że twoje środowisko jest wolne od wszelkich toksyn i chemikaliów
MODLITWA
Archaniele Michale, na których częściach mojego życia powinienem skupić się teraz najbardziej? Dziękuję Ci za to, że pomagasz mi słyszeć Twoje odpowiedzi i dajesz odwagę do rozpoczęcia uzdrawiających zmian w moim życiu.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2014, o 17:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
pati napisał(a):
ja tez chciałabym o cos zapytac. jest takich dwoch obaj mi sie podobają jednego znam od lat ale sie do sb nie odzywamy a drogiego od ok 2 lat miotam sie miedzy jednym a drogim
kogo mam wybrac


Cóż chyba nie mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie, musisz sama wybrać. Jedyne co to mogę wyciągnąć dla Ciebie przesłanie :P

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 09:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 12:31
Posty: 25
Lokalizacja: stalòwka
Podziękowań: 2
poproszę o przesłanie :)
juz po kłopocie uniewazniam tamto głupie pytanie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2014, o 12:06 

Dołączył(a): 12 sie 2013, o 17:07
Posty: 20
Podziękowań: 1
Mogę prosić o przesłanie na uczucia,wszystkie twoje przesłania to sama prawda,Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.Dane na pw


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2014, o 18:03 

Dołączył(a): 5 sty 2013, o 22:14
Posty: 64
Podziękowań: 10
Poproszę o przesłanie na moje życie uczuciowe na obecny rok. 28.08.1972 Basia


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2014, o 08:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
pati napisał(a):
poproszę o przesłanie :)
juz po kłopocie uniewazniam tamto głupie pytanie.



WYBACZCIE ŻE TAK PÓŹNO ODPISUJĘ ALE NIE MIAŁAM GŁOWY DO KART...
A przesłanie dla Ciebie, to:

WIECZNA MIŁOŚĆ
Wylosowałeś tę kartę, ponieważ ktoś cię kocha. Jest nią pierwsza osoba, o której pomyślisz. Może martwisz się o związek i to symbolizuje zapewnienie Archanioła Michała o tym, że wszystko jest w porządku. Anioły opiekują się tymi, których kochasz, jak i również pomagają ci w związkach z ludźmi.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Spotkasz na swej drodze bratnią duszę
* Twoi najbliżsi, którzy są w niebie, przesyłają ci wiadomość: "Kocham Cię"
* Bóg i anioły kochają cię z całego serca
* Wiedz, że jesteś osobą, od której bije miłość, nawet wówczas gdy, ktoś nie zachowuje się w podobny sposób względem ciebie
* Twoja dawna miłość powróci do twojego życia
MODLITWA:
Pomóż mi dostrzec całą miłość, która mnie otacza tak, żebym mógł poczuć bezpieczne otrzymywanie, wyrażanie i dawanie miłości. O:-)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2014, o 08:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
irysek1963 napisał(a):
Mogę prosić o przesłanie na uczucia,wszystkie twoje przesłania to sama prawda,Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.Dane na pw


MIEJ OCZY SZEROKO OTWARTE NA CEL
Archanioł Michał będzie prowadził cię do celu po ścieżce życia. Czy czujesz podniecenie kiedy myślisz o swoim upragnionym zawodzie albo zajęciach? Jest to sygnał tego, że jesteś na właściwej drodze i karta ta, przypomina ci, abyś miał oczy szeroko otwarte na własne cele. Kontynuując, wyobraź sobie, że zrobiłeś karierę albo masz pracę w wolontariacie ze swoich snów. Zobacz siebie, jak pomagasz ludziom albo to, co jest bliskie twemu sercu. Wyobraź sobie, że zabezpieczyłeś się finansowo, dzięki poświęcaniu się ważnej pracy. Wszystkie pragnienia są możliwe tak długo, jak długo skupiasz się na nich. Ścieżka do realizacji marzeń może różnić się od twoich oczekiwań, jednak rezultat jest podobny do tego ze snów. Wiedz, że anioły towarzyszą ci w podróży. Miej wiarę... i działaj!
Możliwe wybrane znaczenia:
* Wykonaj "tablicę marzeń": użyj papieru, stwórz kolaż z powycinanymi zdjęciami i wyrażeniami z gazet, które są odbiciem twoich marzeń
* Codziennie stwierdzaj, że twoje marzenia stały się rzeczywistością
MODLITWA:
Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w skupieniu się na wewnętrznych wizjach i zamiarach. Proszę o Twoje wskazówki w uwalnianiu obaw lub wątpliwości i przekazanie pewności siebie i odwagi do podejmowania działań, w kierunku uświadamiania sobie własnych snów. O:-)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2014, o 08:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
raffia napisał(a):
Poproszę o przesłanie na moje życie uczuciowe na obecny rok. 28.08.1972 Basia


JUŻ CZAS WYJŚĆ Z NIEZDROWEJ SYTUACJI
Archanioł Michał wysłuchał twoich próśb o pomoc, a odpowiedź od niego przyjdzie za pośrednictwem tej karty: Zostaw! Już zbyt długo przedłużasz toksyczną sytuację i inwestujesz przy tym dużo czasu i energii, które nie powodują uzdrawiających wyników. Doświadczenie to, nie jest korzystne ani dla ciebie ani dla ludzi, których to dotyczy. Nie musisz pozostawać w złym stanie. Idź dalej naprzód, bez winy i zawahania. Anioły będą cię wspierać i zapewniać o tym, że podział jest harmoniczny, a Archanioł Michał użyje swej tarczy, aby cię ochronić. Podążaj za wewnętrznym głosem,a przemiana pójdzie gładko.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Ubiegaj się o nową pracę
* Zrób detoksykację ciała od alkoholu, papierosów lub innych używek
* Prowadź zdrowszą dietę
* Zasięgnij opinii od drugiego lekarza
* Skonsultuj się z prawnikiem rozwodowym
* Przeprowadź się do domu
* Upewnij się, że twoje środowisko jest wolne od wszelkich toksyn i chemikaliów
MODLITWA
Archaniele Michale, na których częściach mojego życia powinienem skupić się teraz najbardziej? Dziękuję Ci za to, że pomagasz mi słyszeć Twoje odpowiedzi i dajesz odwagę do rozpoczęcia uzdrawiających zmian w moim życiu. O:-)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL