[ Posty: 126 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lut 2014, o 22:31 

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 14:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Tsuzumi napisał(a):
Arpi napisał(a):
Witaj :D

Mogę prosić o przesłanie dla mnie? :) Jakub, 03.01.1996
Z góry dziękuję :p


JESTEŚ NA WŁAŚCIWEJ DRODZE
Wylosowałeś tę kartę jako podkreślenie tego, że twoje myśli i działania idą w dobrym kierunku, do osiągnięcia życiowego celu i wewnętrznego spokoju.Uważnie słuchasz wskazówek z wnętrza. Anioły popierają twoje podążanie za nimi w wierze.Chociaż możesz nie dostrzegać dokładnie tego, co się stało. Anioły chcą żebyś wiedział, ze strzegą cię i ochraniają na każdym kroku. Kontynuuj tę dobrą pracę!
Możliwe wybrane z znaczenia:
* Jest to dobry czas, aby rozpocząć nowy projekt: zacząć biznes, napisać książkę lub wprowadzić pozytywne zmiany do życia
* Słuchaj swojego wewnętrznego głosu, nawet jeżeli inni cię nie rozumieją
* Uwierz, że otrzymasz finansowe wsparcie, kiedy będziesz realizował swoje plany
MODLITWA
Archaniele Michale, wzywam Cię teraz.Dziękuję, że dajesz mi pewne i jasne wskazówki, które mogę łatwo zrozumieć. Dziękuję Ci za motywację oraz napełnianie mnie odwagą i pewnością siebie do podejmowania życiowych zmian w trosce o lepsze.


Ogromne dzięki:) To przesłanie jest takie prawdziwe, cudownie ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 00:15 

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 16:16
Posty: 52
Podziękowań: 0
Tsuzumi napisał(a):
Nefrete napisał(a):
Witaj Tzsunami

Czy mogłabym Cię poprosić w wolnej chwili o przesłanie dla mnie na poprawę relacji z panem Darkiem na miesiąc marzec, Czy wrócimy do siebie i zaczniemy od zera z czystą kartą? Ślicznie dziękuję Marzena :)


KORZYSTNY WYNIK
Sytuacja w której się znajdujesz rozwiązała się w godziwy i sprawiedliwy sposób. Będziesz zadowolony z jej wyniku (tak samo jak inni, których dotyczy). Niebiańska pomysłowość obmyśliła plan wychodzący poza zakres ludzkiej wyobraźni. Możliwe, że nie zobaczysz teraz rozwiązania, ale zaufaj, że ono już tam jest. Jesteś prowadzony, by ofiarować swoje zmartwienia lub gniew Archaniołowi Michałowi, więc nie ma potrzeby, abyś się obciążał. Im więcej dasz z siebie Bogu, tym szybciej ujrzysz korzystne rezultaty.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Prawowitość przyniesie ci korzyść
* Nowa relacja będzie długoterminowa
* Dostaniesz wymarzoną pracę
* Nie będzie ci brakować pieniędzy
* Pojawi się uzdrowienie
MODLITWA:
Dziękuję Ci za wyklarowanie sytuacji, która jest idealna i sprawiedliwa dla każdego kogo dotyczy. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w zaufaniu i podtrzymywaniu wiary.


O kurcze nie wierze 2 razy to samo przesłanie mi wylosowałaś wczesniej na luty i teraz to samo przesłanie mi wyszło na marzec :) coś w tym musi być hehe ślicznie dziękuję i pozdrawiam mam nadzieję, że się sprawdzi tak samo jak tamto w lutym, bo do spotkania doszło i do szczerej rozmowy :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 07:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Nefrete napisał(a):
Tsuzumi napisał(a):
Nefrete napisał(a):
Witaj Tzsunami

Czy mogłabym Cię poprosić w wolnej chwili o przesłanie dla mnie na poprawę relacji z panem Darkiem na miesiąc marzec, Czy wrócimy do siebie i zaczniemy od zera z czystą kartą? Ślicznie dziękuję Marzena :)


KORZYSTNY WYNIK
Sytuacja w której się znajdujesz rozwiązała się w godziwy i sprawiedliwy sposób. Będziesz zadowolony z jej wyniku (tak samo jak inni, których dotyczy). Niebiańska pomysłowość obmyśliła plan wychodzący poza zakres ludzkiej wyobraźni. Możliwe, że nie zobaczysz teraz rozwiązania, ale zaufaj, że ono już tam jest. Jesteś prowadzony, by ofiarować swoje zmartwienia lub gniew Archaniołowi Michałowi, więc nie ma potrzeby, abyś się obciążał. Im więcej dasz z siebie Bogu, tym szybciej ujrzysz korzystne rezultaty.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Prawowitość przyniesie ci korzyść
* Nowa relacja będzie długoterminowa
* Dostaniesz wymarzoną pracę
* Nie będzie ci brakować pieniędzy
* Pojawi się uzdrowienie
MODLITWA:
Dziękuję Ci za wyklarowanie sytuacji, która jest idealna i sprawiedliwa dla każdego kogo dotyczy. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w zaufaniu i podtrzymywaniu wiary.


O kurcze nie wierze 2 razy to samo przesłanie mi wylosowałaś wczesniej na luty i teraz to samo przesłanie mi wyszło na marzec :) coś w tym musi być hehe ślicznie dziękuję i pozdrawiam mam nadzieję, że się sprawdzi tak samo jak tamto w lutym, bo do spotkania doszło i do szczerej rozmowy :)


Nie wiedziałam że te przesłania aż tak się sprawdzają :D powodzenia !

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 27 lut 2014, o 07:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 paź 2013, o 07:30
Posty: 15
Lokalizacja: woj.Łódzkie
Podziękowań: 5
Tsuzumi napisał(a):
Sis napisał(a):
Witaj Tsuzumi,
Czy ja również mogłabym prosić o przesłanie Anielskie dla mnie?
Dziękuję :) pozdrawiam Sis (Sylwia 28.10.'79).


DOPUŚĆ PRAWDĘ, DO SIEBIE I DZIAŁAJ ODPOWIEDNIO
Wylosowałeś tę kartę, ponieważ istnieje ważne uczucie, które starasz się zignorować. Chociaż starasz się jak możesz, usunąć je na bok, to usilnie skłania cię do bycia szczerym z samym sobą. Archanioł Michał mówi o tym, że zmierzenie się z prawdą ma uzdrawiającą moc i sprawi, że odnajdziesz właściwy kierunek i dobrą radę, których szukasz.
Próbujesz pomijać swoje wewnętrzne impulsy, gdyż boisz się zmian w życiu. Archanioł Michał uspokaja cię i zapewnia o twoich potrzebach i zdrowej relacji.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Oczyść lub zostaw niezdrową sytuację
* Nie idź na kompromis
*Zmierz się ze swoimi lękami
* Myśl dobrze o sobie i o tej sytuacji
MODLITWA:
Doceniam Twoje wsparcie w stawaniu czoła własnym uczuciom z wdziękiem i akceptacją w taki sposób, że mogę być z miłością szczery z samym sobą i z innymi. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za odwagę i siłę.





To prawda...dziękuję! :-* Próbuję nie dopuścić do siebie miłości, bo kiedyś ktoś bardzo mnie skrzywdził... Lęk przed kolejnym cierpieniem jest silniejszy, wolę wycofać się , niż dać sobie szansę na nowe, lepsze życie... Ciekawe jak ułoży się moje życie... ? ;)
Dziękuję ;) serdecznie pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 09:51 

Dołączył(a): 16 gru 2012, o 08:02
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam Cię serdecznie Tsuzumi:)
czy ja również mogłabym prosić o przesłanie Anielskie? z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Jola 7.05.71


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2014, o 17:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
jolam4 napisał(a):
Witam Cię serdecznie Tsuzumi:)
czy ja również mogłabym prosić o przesłanie Anielskie? z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam Jola 7.05.71


Witam,
PRACA NAD UZDRAWIAJĄCĄ ENERGIĄ
Karta ta podkreśla korzyści z uzdrawiającej energii w obecnej sytuacji, którą możesz wywołać za pośrednictwem aniołów (wystarczy o to poprosić), wykwalifikowanego uzdrowiciela energii albo własnych chęci i energii.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Do wzmocnienia energii i witalności stosuj miary takie jak ćwiczenia i zdrowe odżywianie się
* Zapisz się na kurs uzdrawiającej energii
* Zarezerwuj sesję z wykwalifikowanym uzdrowicielem energii
* Twoim życiowym celem jest praca nad uzdrawiającą energią
MODLITWA:
Dziękuję Ci za wysyłanie uzdrawiającej energii do mnie i przeze mnie, dla moich własnych błogosławieństw i dla wszystkich wokół mnie. Dziękuję Ci za połączenie mnie z miłością i wysokimi uzdrowicielami integralności oraz nauczycielami uzdrawiającej energii modalności.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2014, o 16:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 07:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
To ja również ładnie proszę. :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2014, o 17:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
kalia napisał(a):
To ja również ładnie proszę. :)


Proszę chociaż o imię.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2014, o 20:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 11:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
kalia napisał(a):
To ja również ładnie proszę. :)


NIEWINNOŚĆ
Archanioł Michał trzyma cię w wygodnym położeniu i zapewnia o niewinności. Poproś go, aby pomógł ci wybaczyć sobie samemu i wyzbyć się poczucia winy ( które jest ciężką emocją i trzyma cię z dala od utrzymania wewnętrznego spokoju) poprzez wypowiedzenie następujących słów: "Archaniele Michale, dziękuję Ci za to, ze pomagasz mi wybaczyć samemu sobie za (nazwij konkretne wydarzenie) i za obwinianie się. Proszę, pomóż mi uwolnić od poczucia winy w moim umyśle, ciele i emocjach." Poczuj moc głębokiego uwolnienia kiedy Archanioł Michał pomoże ci w przyjęciu prawdziwej niewinności. Zachowanie z przeszłości rozwiąże doskonałą bożą pracę w tworzeniu ciebie jako osoby silnej, kochającej oraz silnie potrzebującej światła i miłości.
Możliwe wybrane znaczenia:
* Osoba o którą pytasz jest niewinna
* Oczyść lub usuń środki trujące
* Możesz zaufać sytuacji o którą pytasz
* Skup się na pozytywnych ludzkich stronach, zamiast wytykać ich błędy
MODLITWA
Dobry Boże i aniołowie, dziękuję Wam za pomoc w dostrzeżeniu tego, iż wszystkie Wasze cechy czystej miłości i światło są odzwierciedlone we mnie i innych. Pomóżcie mi przyjąć otrzymaną od Boga niewinność, abym mógł być spokojny.

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2014, o 07:55 

Dołączył(a): 27 lut 2014, o 11:11
Posty: 9
Podziękowań: 1
Czy ja również nieśmiało mogę poprosić ? :)
Dorota, 27.06.1987
Z góry dziękuję :)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL