Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sty 2017, o 20:02 
Administrator

Podziękowań: 605
Zauważyłam, że w ostatnim czasie temat karmy jest przez wiele osób wałkowany, sama miałam już kilka zapytań o ostatnie wcielenia, powiązania karmiczne itp. Dlatego zdecydowałam się wstawić ten link, który co prawda czytałam już parę lat temu, ale kompletnie do mnie nie dotarł, dopiero niedawno zdałam sobie sprawę co tak naprawdę w nim jest i... eureka! Wiele rzeczy znowu złożyło się w całość, dopasowałam kolejne puzzle.

Dzielę się, może komuś da do myślenia, bo to już kolejna osoba, która w ten sposób pisze o tzw. "władcach karmy".

Przeczytajcie, jeśli ten temat Was interesuje i bądźcie wolni, bo to jest święte prawo Waszej duszy.

https://krystal28.wordpress.com/2015/01 ... enny-cz-1/

Piszcie co na ten temat uważacie :) To jest forum, ale proszę, szanujcie zdanie innych, każdy ma prawo do swoich poglądów i nie wszyscy są gotowi na pewne informacje.

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2017, o 22:12 

Podziękowań: 30
Oglądasz filmiki z hipnozy ale skąd pewność że to 100% prawdy bez przekręcania jej ?
Czemu nie oglądasz sesji z regresji niehipnotycznej ?
Moim zdaniem sesje hipnotyczne nie są wiarygodnym źródłem prawdy.
Lepsza medytacja z prawdą lub rzeczywistością. Różne byty mogą sie podłączać do osoby poddanej hipnozie.

Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2017, o 00:20 
Administrator

Daj linka do jakiejs ciekawej sesji niehipnotycznej, chce zobaczyc. Trzeba brac pod uwage, ze cos bedzie przekrecone. Tak samo w medytacji, niektore przekazy sa zmienione, a wrecz sprzeczne. Jest tak wiele zmiennych, dodatkowo filtry umyslu, podpiecia istot itp.
Ten link, ktory wstawilam jest do tekstu innego autora, tym razem nie do sesji, tylko tekst przetlumaczony z angielskiego, wiec tez mogli cos przeoczyc, niedopowiedziec, ale teraz juz mi pasuja i.formacje w nim zawarte, juz je zrozumialam.
A wiesz co lumen, w swoim czasie mnostwo bytow podlaczalo sie do mnie podczas medytacji, to chyba nie chodzi o hipnoze, tylko wibracje danej osoby, moze jej mozliwosci? Cos w tym stylu, chociaz moze zle ujete, ale chodzi o to, ze do niektorych nie moga nawet podchodzic, bo sie np. boja lub cos im nie pozwala.

Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2017, o 14:31 

Nie znalazłem sesji niehipnotycznych.
Zerknij na sesje LBL są one od muchaela newtona. W tym sesje międzywcieleniowe.

Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2017, o 18:32 
Administrator

czytałam jego książki i dla mnie są niewiarygodne, w sensie, że coś tam ukrywają, cały czas są w systemie przekłamania i już przy czytaniu tego coś innego mi się wyłaniało, tak jakby to nie było wszystko. W środku się buntowałam i uważam te książki za opowieść o środku systemu, tylko że po śmierci, czyli nadal matrix.

Nie oglądałeś nigdy żadnych filmików z sesji niehipnotycznych? To skąd wiesz, że takie są w ogóle robione?

Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2017, o 00:26 

wiem że są robione bo mi robiono takie sesje i ja robiłem sesje nie hipnotyczne innym ludziom.
Nie są robione na pokaz albo bardzo rzadko. Są bardzo osobiste czasem, może stąd brak takowych w sieci.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt