Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lis 2012, o 20:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
W nowym "Nieznanym świecie" pisze na ostatniej stronie wielkimi literami, że 21 grudnia 2012 nie zdarzy się nic.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 26 lis 2012, o 00:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 23:46
Posty: 11
Podziękowań: 1
Ewelina napisał(a):
Enoch napisał(a):
Względem tej daty odczuwam niepokój i oczekiwanie. Czasami mam wrażenie jakbym przeskakiwał przeze mnie prąd gdy o tym pomyślę...


A ja mam wibracje na ciele, jak kilka miesięcy temu, kiedy zachodziły we mnie duże zmiany energetyczne. Dokładnie od dnia 21.11.2012 czuję się wolna i bardzo szczęśliwa, jakby coś/ktoś nagle wsadził mi do głowy mnóstwo informacji, na które wcześniej nie wpadłam. Te wibracje są specyficzne, czuję je tylko kiedy czytam/słucham/oglądam coś bardzo dla mojego rozwoju ważnego. Nie próbowałam co prawda rozkładać kart, ale nawet nie mam ochoty, ja osobiście czekam na nią z jakąś taką miłością i pełną akceptacją. Nie czuję, żeby coś złego miało się zdarzyć - wręcz przeciwnie. Mam takie wrażenie, że doczekam się czegoś, za czym cały czas tęsknię (bo ciągle nie wiem za czym, nie potrafię tego określić, ani nikt nie potrafi wypowiedzieć się w tej kwestii). To nie jest kwestia wiary, jestem sceptykiem, mimo wszystko i zanim zacznę w coś "wierzyć" muszę to sprawdzić lub musi pokrywać się to z moimi odczuciami.

Może wiele rzeczy się wyjaśni, może na każdego zadziała ta data inaczej, a na niektórych wcale. U mnie transformacja świadomości rozpoczęła się na początku 2012 roku i z każdym miesiącem odbywa się coraz szybciej w pewnych zauważalnych schematach działania.

Bardzo fajny i ciekawy film wrzuciłam w innym temacie ("Starożytni kosmici"), w którym również jest mowa o końcu świata i dacie 21.12.2012, także polecam! Jest tych filmów cała seria, jednak wrzuciłam jeden z ciekawszych odcinków.




dokładnie tak samo uważam . ludzie staną się bardziej świadomi po tym okresie . nastąpi pewna zmiana energetyczna , zaczniemy więcej rozumieć

_________________
NIE STAWIAM KART NA PW-----------wyjątek- inni wróżący


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2012, o 09:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 5
Pewnie nic nie bedzie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2012, o 23:11 

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
szkoda, żeby nic nie było. Przecież każda inicjatywa w kierunku polepszenia siebie, czy świata nie powinna być zaniechana


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2012, o 12:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
może nie będzie nic, ale sama świadomość, ze moze coś się zdarzyć (jak koniec wieku ) w jakis sposób na nas oddziałuje. Zastanawiamy się nad sobą a to zawsze jest dobre :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL