Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 87 ] 
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2015, o 19:13 
Freedom
----
Tematy są po to, że im głębiej tym przyjemniej. :) Osobiście nie przepadam za spłycaniem, powierzchownością tematyczną itp.


  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, o 20:00 
Kreator

Dołączył(a): 28 sty 2015, o 19:52
Posty: 68
Podziękowań: 6
Wychodzę z założenia, że nie ma co tłumaczyć roślinie, jak ma rosnąć. Lepiej dać jej wodę i takie tam hehe, ale coś trzeba robić, żeby z nudy nie umrzeć ;)

Masakra, w ogóle z tym życiem to jest jakaś masakra. To jest jakieś powolne umieranie, a nie życie. Stypa w hu, że hej


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, o 20:13 
Przecież naprowadzam na źródełko, gdzie woda życia jest. :) Tego nie można dać, po to trzeba samemu pójść, z własnej nieprzymuszonej woli.
Jasno było: " z wody i ducha". I nowe duchowe narodziny.

Bez tego, to tylko pustynia duchowa, nie będzie inaczej...Nie ma się co czarować.
------------
Maskara, masakra....to Ty masakry nie widział...


  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, o 20:54 
Kreator

Dołączył(a): 28 sty 2015, o 19:52
Posty: 68
Podziękowań: 6
Wieje przez ten post optymizmem tak gdzieś 120 na godzine, ale odnośnie tej pustyni to się nie zgadzam. Głaskać i strzelać w stope na raz? Daj grosza tym którzy żebraczą.
--
Nie dajesz, kiedy mówisz, że coś jest nie teges.
A ze światem wojować? Ja bym się nie porywał.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, o 21:58 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Ja pierdziele, padłam na kolana przed Twoją inteligencją i ryczę nad swoją głupotą i tą pustynią duchową. Jezus by tak samo zrobił :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, o 22:03 
Pytają, odpowiadam. :) Mówię uczciwie, co wiem, jaki jest zakres moich doświadczeń i informacji. Czego nie wiem, milczę, albo mówię, jak to widzę.
Trzeba wiedzieć, o co pytać. Odpowiedź nie zawsze będzie zadowalająca, gdy jakoś pytania
jest powierzchnią, nie głębią
Ktoś, kto ma pragnienie nauki, znajdzie sposoby, a nie powody, do kąsania po łydkach.

----------------
Pisałam, że jesteś słoniem. Nie rób ze mnie aniołka z polopiryny. :-B


  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, o 22:13 
Asia
---
Twój sarkazm jest nie potrzeby. Ani to nie polepszy Twoich kontaktów z innymi, ani nie pogorszy jakości cudzych doświadczeń. Obije się tylko w eterze pustym echem.
---
Zastanów się nad sobą, agresja nie prowadzi do niczego dobrego.


  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, o 22:33 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 85
Podziękowań: 15
Czy napominanie wszystkich nie jest próbą wyparcia prawd o sobie? :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2015, o 22:46 
A konkretnie, jakich prawd? Wymień je w kolejności w punktach. Chetnie o nich podyskutuję.

Nie pisałam, że jestem słoniem? Pisałam. :-B Każdy ma swoje metody wychowawcze, gdy rozmówca po drugiej strony zapędza się w agresji. Ja agresji nie toleruję, sorry. Taka we mnie konstrukcja.
-----
Mam wielką trąbę, duże uszy, jestem chropowata, lubię taplać się w błocie. Im więcej błota, tym większa przyjemność z kąpieli. Taka rola słonia. Nie będę gładka, bo ktoś tego po mnie oczekuje. Przestałabym być słoniem.

A co napiszesz drugiej stronie, tak dla równowagi i czystości sumienia? ;)
Nie ma drugiej strony, jest tylko jedna?


  
 
PostNapisane: 9 lut 2015, o 09:22 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 85
Podziękowań: 15
Mam podskórne wrażenie, że byłaby to litania długa jak droga stąd do Betlejem. Nie podejmę się całości. Może ktoś mnie wesprze? :) :D

Przede wszystkich nikt z nas nie jest słoniem. Wmawianie sobie, że się nim jest to tylko próba schowania siebie za twardą i chropowatą skórą.

A z jakiego powodu można chować się za taką skórą?
Ze strachu.
A czego można się tak bać?
Odrzucenia? Samotności? Bólu?
A skąd ten strach?
Z braku miłości.
A czemu nie ma miłości?
Bo trudno kochać słonia, nie będąc słoniem.

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL