[ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 wrz 2012, o 20:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 09:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Wejdź na portal salonu tajemnic tam są ciekawe artykuły na temat afirmacji i nie tylko
Aby przejść na portal musisz wcisnąć napis ,,portal" w prawej górnej części
Pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 06:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 08:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Wkrótce zamieszczę afirmację na przyciąganie partnera, oraz artykuł na temat prawa przyciągania, a szukania miłości :)

21 dni to za krótki moim zdaniem. Niektóre sprawy mogą potrzebować wielu miesięcy. Pisanie i czytanie afirmacji to nie wszystko, aby mogły zadziałać. Być może napiszę również artykuł wprowadzający do używania afirmacji (chociaż trochę na ten temat jest napisane w dziale o prawie przyciągania)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2012, o 19:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 08:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Napisałem dzisiaj przykładową afirmację przyciągania partnera na stronie głównej portalu "Salon Tajemnic". Może się przydać :)

Odnośnie Twojej afirmacji: Nie do końca rozumiem tutaj kwestię 3-krotnego powtórzenia w 5-tym punkcie. Zauważ, że Twoja afirmacja działa :) ponieważ afirmujesz sobie (cytuję) "chcę, żeby teraz w moim życiu zjawił się taki mężczyzna" i faktycznie z napisanego przez Ciebie postu wynika, że bardzo tego chcesz, dlatego możesz być z tego powodu zdeterminowana. Wydaje mi się, że Twoja afirmacja wywołuje w Tobie przez to silne uczucie "pragnienia".

W afirmacji partnera, czy partnerki ważne jest, aby zawierała ona kwestię "wybaczenia" (np. z "toksycznych" i niefortunnych związków z przeszłości). Brakuje mi też większego nasycenia kluczowym słownictwem (np. miłość, mężczyzna, kocha itp).
Dodaj więcej pozytywnych cech swojego wymarzonego mężczyzny, ponieważ zdanie "Poznałam ciekawego mężczyznę" jest trochę nieprecyzyjne. Afirmuj jak najwięcej cech, jakie pragniesz, aby posiadał Twój mężczyzna. Najlepiej jeśli afirmacja dotyczy czasu przeszłego jak gdyby marzenie już się spełniło. Staraj się pisać afirmację bardzo wolno, wczuwając się w każde słowo i wizualizując sobie spełniony cel w myślach.

Nie próbuj liczyć na szybkie spełnienie afirmacji, tylko systematycznie pisz lub czytaj ją wierząc w jej spełnienie. Wydaje mi się, że 21 dni to za mało, gdyż niektóre negatywne wzorce tkwiące w Naszej podświadomości potrzebują większego czasu, aby zostały zastąpione pozytywnymi schematami myślowymi.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2012, o 08:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 08:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
A skąd wiesz, że masz klątwę? :)

Swoją drogą afirmacje na portalu "salontajemnic.pl" piszę w taki sposób, aby uwalniały blokady (bądź też klątwy).


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2012, o 22:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 12:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Na klątwy najlepszy jest ostrożeń warzywny, kilka kąpieli z ostrożeniem i solą i wszelkie klątwy spływają jak woda po kaczce :)

Co do afirmacji to sentiel bardzo dobrze opisał temat więc jeśli się zastosujesz to wszystko powinno ładnie zadziałać. Chyba że masz do przepracowania coś co je skutecznie blokuje.

Mogę jeszcze polecić metodę która najlepiej sprawdza się w moim przypadku. Chodzi o wizualizowanie wybranej rzeczy lub uczucia które się z nią wiąże. Można też postawić się w sytuacji po spełnieniu tego o chcemy osiągnąć. Następnie należy się odciąć od tematu na jakiś czas i pozwolić na działanie (tydzień - dwa powinny wystarczyć).

Na efekt najdłużej czekałem 3 miesiące, była to jednak dosyć śmiała afirmacja wymagająca wydania około 200 tysięcy a ja tkwiłem po uszy w długach więc myślę że i tak nieźle wyszło ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2012, o 22:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Żeby w ogóle mówić, że ma się klątwę, to trzeba mieć tego pewność, a nie...
-Mam klątwę...
-Skąd wiesz?
-Wiem i tyle...
Takie gadanie, to jest dobre jak chodzi np. o wyjście do sklepu, czy kupno nowej Mybaze.com/pl/sukienki/__wzor-kwiaty/, a nie na temat klątwy. A poza tym tutaj jeszcze jest kwestia tego czy się przyjmie tą klątwę, czy nie... I jaki stosunek ma do tego osoba, bo jeżeli zgadza się na klątwę, to ok może ją mieć, natomiast pomimo, że ktoś ją rzeczywiście rzucił, to jednak istnieje coś takiego jak słowo NIE. Sprzeciwienie się i tyle, koniec kropka, klątwo żegnaj. Coś takiego wyczytałam ;)

Pofatygowałam się i znalazłam ten artykuł, przepisze go:

Klątwa zadziała, jak jej na to pozwolisz

Wyjaśnię to na kolejnym przykładzie. Pewnego dnia pojawiła się u mnie przerażona pani. Otóż koleżanka rzuciła na nią klątwę i kobieta ze strachem pytała, jaki to będzie miało na nią wpływ. Powiedziałam jej, że to zależy od tego, czy ona tę klątwę zakceptuje, czy nie. Bo nawet jeśli energia przekleństwa dotarła do niej i zadomowiła się w jej aurze, to przecież od tej kobiety zależy jak się do niej ustosunkuje. A o tym niestety często zapominamy.
Dlatego powtarzam - najmądrzejszym zachowaniem wobec energii jest zajęcie jakiegoś stanowiska wobec niej. Uznanie, czy chcemy ją przyjąć, zaabsorbować, czy nie. Klątwa zadziała, jeśli zezwolimy jej, by zdominowała nasze pole energetyczne. A tego w szkole nikt nas nie uczył...
Jak się przed tym wszystkim ustrzec? Trzeba przyjąć w życiu podstawową zasadę: nikomu nie życzymy źle, a zwłaszcza sobie samym. I druga, równie ważna - nie przechodzimy obojętnie obok żadnych dziejących się wokół nas wydarzeń.

fragment pochodzi z artykułu BHP swojej aury, autorka Ela Nowalska.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2012, o 13:51 

Dołączył(a): 3 gru 2012, o 12:32
Posty: 56
Podziękowań: 2
Afirmacje zawsze trzeba pisac? Ja w myslach powtarzam slowa kilka razy dziennie alelizuje. nie pisze ich ani nie wizua


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2013, o 16:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2013, o 16:31
Posty: 7
Podziękowań: 5
Nie nie trzeba pisac, ale pisząc utrwalasz je sobie w umysle, gdyz robisz to fizycznie (na papierze)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL