Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2017, o 22:12 
Administrator

Podziękowań: 606
Czy już wiecie o tym, że można opuścić system i przestać się wcielać?
Czy myślicie o tym świecie jako o czymś, co jest "za karę"?
Czy wiecie, że macie wolną wolę?

Wolna wola jest podstawą i choćby nie wiem jak by Was atakowano, to i tak ją macie, a zazwyczaj jest tak, że im więcej ataków, tym bardziej trzeba postawić na swoim, bo znaczy, że coś jest ważne. Oddanie wolnej woli i pozwalanie, aby kto inny podejmował za nas decyzje sprawiło, że aż tyle dusz pozostaje w tym systemie bez wyjścia, w kółko się wcielając, bezrozumnie zgadzając się na wszystko, co podpowiadają "władcy karmy".

Lumen, wiem, że tęskniłeś ;)

Wrzucam linka i z tym artykułem akurat się zgadzam, reszta mówi różne rzeczy, ale to jest ok i pokrywa się z moimi doświadczeniami i obserwacjami.

Opuszczanie systemu reikarnacji
Co powiedzieć "władcom karmy"

To jest coś dla Was i jak to wykorzystacie, Wasza sprawa. :)

Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2017, o 23:58 

Podziękowań: 30
Haha, pewnie że tęskniłem :)
Ale do rzeczy :-P
Słyszałaś o budowie nici dna ? Prosta sprawa, jeśli nie wyjdziesz poza system 2 nici poziomu zwierzęcego to niewiele sobie przypomnisz. (Przynajmniej na wyższym poziomie niż fizyczny w jaźni)
Żaden władca karmy nie steruje Twoim rozwojem, niczego nie dokłada, wszystko co posiadasz pochodzi wyłącznie od Ciebie, łącznie z wysokim poziomem buntu, ale akurat bunt nie jest dobrym doradcą.

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2017, o 09:38 
Administrator

Podziękowań: 606
Nooo, jesteś wreszcie :D

Słyszałam o ilości nitek DNA, ale nie do końca mi się to składa w logiczną całość, no bo co, ta nitka nagle się pojawia, materializuje, czy jakoś po trochu? Nie wiem, mam wątpliwości co do tej teorii.

A jak jeszcze wierzyłam, że karma istnieje, to zawsze zadawałam pytanie: Ok, odrabiam karmę, ale jak mam teraz żyć, żeby nie narobić kolejnej? Przecież zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie czuł się np. urażony tym, co mówię albo w samoobronie komuś przywalę albo ktoś się we mnie zakocha bez wzajemności i już - nowa karma gotowa. Trzeba by było siedzieć chyba w zamknięciu, tylko jak wtedy odrabiać starą karmę z poprzednich wcieleń? Po prostu było to dla mnie znowu nielogiczne i niespójne.

Ja to tych 70% karmy nie będę odrabiać, jak jesteś władcą karmy, to powiedz kolegom, żeby się tu wcielili bez pamięci :D A ja im wspaniałomyślnie podaruję swoją karmę do odrabiania, żeby nie mieli za łatwo :D

Lumen, ale jest dla Ciebie nadzieja :P hehehehehe

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2017, o 13:43 

Hehe z tymi nitkami to nie jest bajka. Naukowcy potwierdzili istnienie tzw. śmieciowego dna. Człowiek jako projekt posiadał conajmniej 4 nici dna. Dawało to możliwość długiego życia, nawet tysiące lat ziemskich.
Wywalało ludziom za mocno bo wzmocnienie emocji było i jest znacznie wyższe niż u ras humanoidalnych na innych planetach.
Podjęto więc decyzje żeby zredukować dna do podstawowej zwierzęcej formy, przy okazji została przy tym obcięta możliwość dostępu do pamięci poprzednich wcieleń.
Każda z nici dna odpowiada za połączenie z konkretnym ciałem.
1 nić buduje ciało fizyczne.
2 nić buduje kontakt z ciałem eterycznym.
3 nić —ll— z ciałem emocjonalnym
4 nić z ciałem mentalnym
Nici 5 do 8 analogicznie tylko z ciałami wyższej jaźni. (To jest hardkor )
Nici 9 do 12 analogicznie łączą z ciałami nadjaźni (mega hardkor)
Ale nie jest tak źle, troche wiedzy, autoregresji świadomej i wszystko jest do uzdrowienia.

Ps, jeśli ktoś sie w Tobie zakocha to znaczy że uzdrawia karme z Tobą bo pamięta coś z waszej przeszłości, może byliście rodziną, przyjaciółmi lub małżeństwem. Nie tworzysz nowej karmy w takich sytuacjach. Wystarczy że mu wyraźnie powiesz że nie kochasz i po sprawie. Podobno najszybciej działają odgłosy orgazmów z swoim kochankiem :) każdy facet w sekunde by sie odkochał :D

Nie odrabiaj karmy, tu chodzi o emocje, ból różny, problemy. Każda taka rzecz która ma miejsce może zostać uleczona przez dostęp do przeszłych źródłowych wydarzeń lub medytacje z kontemplacją.

Słowo karma jest niezrozumiałe w naszej kultórze, ja używam słowa uzdrawianie lub leczenie własnej przeszłości i własnych ciał subtelnych. Są rany, blizny, pętle energetyczne, emocjonalno—mentalne zawirowania. Czasem sporo z tym roboty. W dodatku na każdej jaźni mogą wystąpić podobne problemy, więc ma sie wrażenie syzyfowej pracy, to zniechęca ale warto wiedzieć że to dejavu wystąpi max 4 razy.

Moi koledzy boją sie materii, straciliby władze, kontrole, wolą stać w miejscu i rozwijać innych. Ale tzw. biali anieli już tak mają, silne poczucie misji i td.

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2017, o 16:13 

Podziękowań: 95
Lumen kiedy wreszcie dopuścisz tego człeka na którym pasożytujesz do głosu?
I tak właśnie bywa z łajdakami karmy.
Cytując :
Aby pokazać moje lekceważenie dla tych istot, użyłem dla nich sarkastycznej nazwy: Łajdaki Karmy [w wolnym przekładzie z „Turds of Karma” – kr] i mam nadzieję, że będziesz myśleć o nich w ten sam sposób i nie dasz się nabrać na ich oszustwa w ogłupianiu obecnie i później po opuszczeniu fizycznej rzeczywistości.

Zacząłem nazywać ich tak po spotkaniu z nimi kilka miesięcy temu, kiedy usuwałem głębokie warstwy narzuconych umów, które starali się utrzymywać. W pewnym momencie w procesie stanowczo powiedziałem im: „Jesteście największymi kawałkami g **, jakie kiedykolwiek widziałem. NIC wam nie jestem winien. Wy jesteście winni każdej istocie, którą manipulowaliście. Dług którego nigdy nie będziecie w stanie spłacić! W tym momencie odeszli bardzo szybko.
Przyjrzyjmy się teraz ich sposobom manipulowania istotami.
reszta tu :
https://krystal28.wordpress.com/2015/01 ... enny-cz-1/

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2017, o 01:02 

Kamea, że niby kogo zniewalam ? To moje osobiste wcielenie, żadne pasożytnicze.

Mylisz pojęcia albo istoty, mi nie zależy na staniu w miejscu.
Ale są ciemne siły które dokładają Ci emocji a emocje tworzą karme, tworzą blokady energetyczne uniemożliwiając rozwój.
Wywałka emocjonalna nie powinna trwać dłużej niż kilka godzin, 3 dni to max.
Te istoty przerabiają Twoje emocje na paliwo do zasilania urządzeń. Tworzą religie i różne głupie systemy teorie wywołujące strach byś generowała więcej emocji. Pewnie sie domyślasz że mieszkają głęboko pod ziemią.
Koncentracja na własnej światłości jest na to lekarstwem.
Ciemną energią nie uwolnisz sie od nich, Jezus Cie niczego nie nauczył ?

Ps: gruuuubo pojechałaś po mnie, ulecz te wywałki, energie nienawiści skierowały ciemne siły na mnie przez Ciebie.
Podaj konkrety, bez owijania w bawełne, masz coś do mnie, wyłóż to na światło dzienne zamiast ukrywać jak ciemne ....
Walka nie jest drogą rozwoju ale stagnacji i destrukcji.
Tu trzeba użyć głowy, nie emocji. A głowa wpierw zadaje pytania sobie i innym by dojść do prawdy.

PostNapisane: 11 lut 2017, o 10:05 

Ojjojjjj ...kiedyś bym Ci tak doje....a :D ..no cóż ale jednak rozwój to rozwój i teraz jestem Damą albooo Damom @-) Już dawno na Tobie postawiłam X albo XXX

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2017, o 14:08 

Kamea, nadal nie wiem za co.
Mam wrażenie że mnie z kimś innym mylisz.

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2017, o 10:07 

Mam już trochę latek, jestem medium i doskonale wiem i czuję kiedy byt mówi ustami człowieka, kiedy myśli i patrzy na świat. Nie wiem czy jesteś tego nie świadomy, czy może świadomie zgodziłeś się być ich sługusem. Może ten świat jest dziwny, i choć ciągle się słyszy że ten chcę być jak tamten ..a tamta być jak tamta ...a gdzie bycie sobą ? Przez lata czułam i podpinały mi się byty różne ... ale bycie sobą daję największą moc.
Czy kiedyś byłeś bez nich ? bez swoich koleżków ? Powinieneś wiedzieć na co byty wpływają.Kiedy mówisz nie słyszę Ciebie tylko ten byt który podaję się za Władcę Karmy.
Byłeś i myślałeś kiedyś sam ? bez bytów ? myślę że nie.
No pewnie że nie rozumiesz, bo mówię do was dwóch.

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2017, o 23:09 

Kamea, brednie piszesz, nigdy nie twierdziłem że jestem władcą karmy, wiedziałabyś to gdybyś czytała uważnie.
Zrób konktetny wgląd bez uprzedzeń, emocji, pewnie nie wiesz co to bezstronność. Może nakłada sie pamięć poprzednich wcieleń. Jeśli masz wywałke nie zobaczysz rzeczywistości tu i teraz.
Pewnie nawet nie odróżniasz jaźni od wyższej jaźni człowieka, weż to pod uwage że niektórzy potrafią łączyć jaźń z wyższą jaźnią, to może sprawiać wrażenie opętania, ale tylko u słabych jasnowidzów.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt