Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2017, o 14:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2016, o 20:03
Posty: 18
Podziękowań: 1
Aha ok nie ma sprawy, nie mam zamiaru konkurować, a z kim i o co, jeśli można wiedzieć? bo nie wiem o co chodzi, czy to Twój sposób wykręcania się? nic nie jest namieszane jest życie fizyczne i duchowe , ale jeśli dla Ciebie to za wiele to ok rozumiem, Twoje słowa :"Sorki myślałem że to oczywiste dla wszystkich" zawsze masz tyle do powiedzenia i jesteś najmądrzejszy więc liczyłem na coś więcej :)
żegnam i pozdrawiam eksperta

_________________
rozmowyzezrodlem.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lut 2017, o 10:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
《życie bez ciała materialnego nie jest pełne i rozwój jest wtedy milion razy wolniejszy》
Obczaj to sobie jeszcze raz bo chyba niewłaściwie to zrozumiałeś.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2017, o 13:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2016, o 20:03
Posty: 18
Podziękowań: 1
Czy rozwój jest milion razy wolniejszy? po czym wnosisz? możesz doświadczać innych rzeczy ze światów niematerialnych. Zgodzę się z Tobą, że życie bez ciała materialnego nie jest pełne, bo życie na Ziemi jest jednym z trudniejszych wcieleń i wszyscy z nas są wysoko rozwiniętymi duszami.

_________________
rozmowyzezrodlem.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2017, o 18:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Bez ciała fizycznego nie ma wzmocnienia myślokształtów i emocji, oraz brak czegoś jeszcze czego nie potrafie na razie trafnie nazwać.
Ciało fizyczne mocno przyspiesza rozwój, chyba że sie jest opornym na nauke i sie nie wie co to pokora. Wtedy przyspieszenie jest nieznaczne.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 kwi 2017, o 09:50 

Dołączył(a): 20 gru 2015, o 16:46
Posty: 6
Podziękowań: 0
Witam. Zazwyczaj nie biorę udziału w dyskusjach na forach, ale tym razem coś mnie tknęło, aby cokolwiek napisać w temacie tutaj poruszanym. Postaram się więc, aby ta wypowiedź była w miarę zwięzła a zarazem jasna.

Otóż błędem samym w sobie jest twierdzenie, że istnieją życia po życiu, gdyż Życie samo w sobie nie jest czymś logicznie uporządkowanym. Takie stwierdzenia wynikają tylko z ograniczonego w czasie ego-umysłu "ja", czyli "czegoś" pozornie zmierzającego z punktu a (czyli narodzin) do punktu b (czyli śmierci). Jest to tylko forma snu, która nam się po prostu przytrafiła i nie ma nic wspólnego ani z logiczną kolejnością, ani również z "karmą", z którą ego-umysł połączył ten sen wraz z nieskończoną ilością innych iluzji. Jednym z paradoksów jest to, iż próbujemy różnymi sposobami (technikami) również stworzonymi przez ego-umysł i będących kolejnymi iluzjami wyjść z innych iluzji. W ten sposób zataczamy tylko błędne koło i usypiamy się coraz bardziej, zamiast czujnie rozpoznać, o co w tym chodzi. Można to jednocześnie określić wyjściem z systemu reinkarnacji a raczej wyjściem z systemu myślowego ego-umysłu, któremu nieświadomie się poddaliśmy.

Gdy utożsamiamy się z ludzkim "ja", to nie jesteśmy niczym innym tylko "czasem", czyli "czymś" wypełnionym starością, wspomnieniami i marzeniami nieustannie zmierzającymi do grobu. Taki jest cel życia człowieka poddanego systemowi myślowemu - jego własny grób.

Aby wyjść z tego grobu raz na zawsze i poza czasem, czyli TU i TERAZ wystarczy rozpoznać lub uświadomić sobie całym sobą, że jestem tylko czasem wypełnionym starością, wspomnieniami i marzeniami. Wtedy nadchodzi to, co Wiecznie Młode, Nowe, Nieznane, niczym Nieograniczone i Nieskończone. Wtedy też kończy się sen o "śmierci", "reinkarnacjach", "strachu" itp. W cudowny sposób powracamy do pełni Życia. Jest to naprawdę bardzo proste a zarazem pozornie skomplikowane z powodu, iż iluzoryczny ego-umysł próbuje jeszcze "resztkami sił" to komplikować :)

Pozdrawiam...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2017, o 10:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Miracle - do Twojej wiadomości i ludzi podobnie myślących:
Nie istotne czy w to wierzysz czy nie, jeśli pojawia sie problem jak twierdzisz iluzoryczny to nawet z iluzją trzeba pracować jeśli to pomaga.
Co za różnica czy to nazwiesz formą snu czy pamięcią poprzednich wcieleń, zasada pracy z tym jest ta sama.

Ps: nie bądź taki pewien tego co wiesz, naukowcy ciągle zmieniają poglądy i niczego nie są pewni ostatecznie. Prawda ostateczna może nie jednego zaskoczyć, ale na ziemi gdzie człowiek różni sie od zwierząt głównie dłońmi i formą komunikacji wysuwanie prawdy ostatecznej na podstawie własnego widzimisie umysłu lub podstawie naukowej jest dla mnie co najmniej śmieszne z naciskiem na conajmniej.
pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL