Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 20 lut 2017, o 16:13 
Administrator

Podziękowań: 605
lumen napisał(a):
Ewelina
Człowiek jako całość składa sie z 3 jaźni i rdzenia.
W materii aktywna jest głównie najniższa jaźń.
Jaźń nie ma dostępu do przeszłych wcieleń, dostanie taki dostęp gdy odrobi lekcje z obecnego wcielenia i podniesie emanacje chociaż na tyle by uzyskać kontakt z wyższą jaźnią.
Pamięć nie jest kasowana, tylko ciało ludzkie ma za mało nici dna by uzyskać dostęp od razu do byłych wcieleń.
Pamiętasz je wszystkie na częstotliwości wyższej jaźni, jesteś nią gdy niema Cie w materii.
Dzieci czasem pamiętają byłe wcielenia do kilku lat życia bo częściowo są w częstotliwości wyższej jaźni i zbudowali odpowiednią emanacje w poprzednim wcieleniu.

Nikt Cie nie zmusza do niczego, sama podejmujesz decyzje by sie uczyć tego czy tamtego. Nie pamiętasz własnych decyzji bo są na poziomie wyższej jaźni. Odblokuj sobie dostęp do siebie wyżej, będzie ciekawiej niż te filmiki.

Przecież wiem jakie miałam wcielenia, to znaczy, że Twoja teoria o mojej karmie nieprzerobionej w 70% jest błędna.

Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2017, o 00:36 

Podziękowań: 30
Co z tego że wiesz jakie miałaś wcielenia jeśli nie wiesz jak to wykorzystać do uwalniania od błędów z przeszłych wcieleń.
Szukasz źródeł problemu poza sobą zamiast najpierw przyjrzeć sie własnym emocjom i żródle ich pochodzenia.

Nie wiem jak uzyskałaś dostęp do byłych wcieleń, czy w naturalny sposób czy wymuszony techniką jakąś.
Dostęp do byłych wcieleń jest uwalniający jeśli naturalnie to przebiega, w innym przypadku mogą ppjawić sie problemy

Tytuł:
PostNapisane: 22 lut 2017, o 22:17 
Administrator

Podziękowań: 605
Nie stosowałam technik po to tylko, aby wiedzieć, po prostu jak dałam intencję, że chcę się dowiedzieć jakie było moje poprzednie wcielenie z daną osobą - było mi to dawane np. w medytacji. Teraz nie prosząc o to dostaję sny, które mi to pokazują albo wizje na jawie.

Nie bądź wyrocznią dla kogoś (w tym przypadku dla mnie), bo nie wiesz jaką drogę przeszłam i dlaczego akurat mam takie, a nie inne wnioski. To, że w moim życiu nie nastąpiło coś duchowego w wieku 60 lat, tylko wcześniej, nie oznacza, że mało wiem, bo to się w wielu kwestiach potwierdza. Celowo nie czytałam książek przed rozpoczęciem praktyki np. medytacji, żeby nie mieszać sobie w informacjach.

Emocje już dawno przerabiałam i najpierw przyjrzałam się sobie, co nie oznacza, że nadal nie patrzę, robię to cały czas, ale szukam też na zewnątrz.

Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2017, o 00:30 

To co piszesz na forum świadczy o Twojej drodze jaką przeszłaś, na tej podstawie wnioskuje że popełniłaś błędy w myśleniu.
Twoje słowa są wyrocznią dla Ciebie samej.

PostNapisane: 23 lut 2017, o 12:11 

Podziękowań: 1
Z inkarnacji sami możemy wyjść, to że się wcielamy w życie to jest nasz wybór ponieważ nasza dusza chce doświadczać, po tamtej stronie "odpoczywamy", a życie na Ziemi trwa zaledwie chwilkę :)
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2017, o 12:17 

Pewnie że możemy, tylko życie bez ciała materialnego nie jest pełne i rozwój jest wtedy milion razy wolniejszy

PostNapisane: 23 lut 2017, o 15:54 

właśnie dlatego napisałem, że żyjemy tutaj żeby doświadczać, a jak wyobrażasz sobie przeżywać ziemskie życie bez ciała ?

Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2017, o 18:36 

Miałem na myśli życie pozamaterialne takie jak chociażby międzywcieleniami. Sorki myślałem że to oczywiste dla wszystkich

Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2017, o 09:00 

Tylko że to już nie jest doświadczenie życia materialnego, tylko astralne, między wcieleniami? myślałem że to jest oczywiste szczególnie dla Ciebie :) a ps "rozwój jest wtedy milion razy wolniejszy" na jakiej podstawie to określasz - chodzi Ci o rozwój materialny w ciele niefizycznym .... chyba mylisz doświadczenia, to tak jak być chciał doświadczyć życia w wodzie mieszkając na lądzie :)

Pozdrawiam eksperta :)

Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2017, o 11:22 

tak pomieszałeś że mi sie nie chce tego prostować, poza tym mam wrażenie że masz wzorce konkurencji, a mi nie chce sie walczyć o jakieś tam słowa.

Żegnam experta

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt