Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2017, o 09:10 
Administrator

Podziękowań: 606
Lumen, spróbowałbyś chociaż spojrzeć na to z innej strony, nie można być takim zatwardziałym i zasiedziałym w swoich teoriach, a raczej czyichś teoriach. Wymieniłabym Ci przykłady ze swojego życia, ale po co, skoro i tak je skrytykujesz i powrócisz na swoje. Ja szanuję Twoją drogę, Twój wybór i każdy ma prawo iść tam, gdzie chce.
Twierdzisz, że jesteś jasnowidzem, ale tak naprawdę, to się czaisz ;) Każdy z nas może coś tam pisać, coś tam mówić, potwierdzać i zaprzeczać, ale jedno tylko musisz wiedzieć i przyjmij to, że można iść gdzie się chce. Po śmierci lub przed, każda dusza ma już wszystkie informacje - w każdym momencie - wszystkich wcieleń i wcale nie musi się wcielać, nie musi przechodzić kolejnych dramatów, doświadczeń sprawiających ból i cierpienie. Dusza nie jest taka, żeby zmuszać swoje ciało do cierpień. A bóg, który jest sędzia i potrafi skazać kogoś na negatywne doświadczenia nie ma nic wspólnego z miłością, bo:

"Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje."

Bogowie skazujący na cierpienie są warci tyle co psia kupa na chodniku, jedynie można w nią wdepnąć...
Jesteśmy bogami sami dla siebie, ale czy ktoś, kto czuje potrzebę wierzenia w coś z zewnątrz jest w stanie skierować wiarę do siebie, do środka? Miłość jest stanem, nie uczuciem. Uczucie to może być zakochania, ale nie ma to nic wspólnego z miłością, a tym bardziej gdy miłość połączona jest z gniewem...

Lumen i jeszcze jedno, od czego już mi w tej chwili nie umkniesz:
Proszę, wytłumacz mi JAK mamy odrabiać karmę i uczyć się na błędach, których nie pamiętamy?
Chcę wiedzieć po co kasowana jest pamięć poprzednich wcieleń i jakim sposobem można nie powielać błędów?
Odpowiedz mi KONKRETNIE.

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2017, o 10:25 

Podziękowań: 95
Lumenek nie widzę sensu z Tobą rozmawiać, bo jak do ściany i miałam wizjęęee... że się nie dogadamy HHA..HA.HA. haaa..
Wchodzę na forum kiedy czuję że ma wejść i piszę kiedy czuję że mam pisać.A gadam tylko z Tobą ponieważ - jest to forum i ktoś kto to czyta może coś zrozumie. Dużo piszesz a ludzie czytając nie są pustakami i też dochodzą do wniosków.Więc wdałam się w tą rozmowę dla kogoś komu to pomoże podjąć decyzję lub obrać i zacząć spostrzegać inaczej.
Ty mi Tu nie określaj i nie wyskakuj z jakimś słówkami ponieważ nie masz takiej mocy aby mi coś tu programować o jakimś wirusie. Oj wysłała bym Ci trochę bytów co byś się sam leczył, ale kurczęęee... jak ich na Ciebie naślę musiałabym coś im w zamian dać, a nie chcę znów mieć paktów mm.... Echhh.. ale wspomnę im o Tobie jak się coś napatoczy, choć Władca Karmy już mi powiedział ile dla niego znaczysz :P
" O świadomości lustra nie pamiętam co pisałem, ale to nie teoria tylko praktyka." TO ZACZNIJ JĄ PRAKTYKOWAĆ !!!!
Ja się odcinam od bzdur i wpływów a żyć to dopiero zaczęłam, a jeśli chodzi o rozwój to jak lubisz tak rozwój to zrzekam się swoich doświadczeń i nauk które mi projektowali na twoją rzecz :) A ucz się:) ha..ha.. Pa..pap..papp...

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2017, o 13:59 

Podziękowań: 30
Ewelina
Człowiek jako całość składa sie z 3 jaźni i rdzenia.
W materii aktywna jest głównie najniższa jaźń.
Jaźń nie ma dostępu do przeszłych wcieleń, dostanie taki dostęp gdy odrobi lekcje z obecnego wcielenia i podniesie emanacje chociaż na tyle by uzyskać kontakt z wyższą jaźnią.
Pamięć nie jest kasowana, tylko ciało ludzkie ma za mało nici dna by uzyskać dostęp od razu do byłych wcieleń.
Pamiętasz je wszystkie na częstotliwości wyższej jaźni, jesteś nią gdy niema Cie w materii.
Dzieci czasem pamiętają byłe wcielenia do kilku lat życia bo częściowo są w częstotliwości wyższej jaźni i zbudowali odpowiednią emanacje w poprzednim wcieleniu.

Nikt Cie nie zmusza do niczego, sama podejmujesz decyzje by sie uczyć tego czy tamtego. Nie pamiętasz własnych decyzji bo są na poziomie wyższej jaźni. Odblokuj sobie dostęp do siebie wyżej, będzie ciekawiej niż te filmiki.

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2017, o 14:08 

Kamea
Wreszcie wylazło szydło z wora i pokazałaś kim jesteś lub byłaś.
Takie praktyki czarnomagiczne jakimi mnie straszysz tworzą karme i to dość ciężką. Dostajesz to co sama wysyłałaś innym w przeszłości by nauczyć sie dobra, miłości szacunku i akceptacji.
Ty nie chcesz sie uczyć, a szkoda.

Cokolwiek wysyłasz innym wraca do Ciebie pomnożone, bo dając innym dajesz sobie. To jest świadomość lustra w praktyce.
Czarna magia jest mocnym obciążeniem karmicznym, to zabija Cie od wewnątrz.

PostNapisane: 16 lut 2017, o 20:15 

Lumen :-B Ty z "Szydłem" to uważaj teraz takie czasy że Szydło to Ty zostaw w spokoju :D

Nie wstydzę się tego kim jestem, długą i ciężką drogę przeszłam aby być teraz taka jak jestem. Po twojej formię wypowiedzi stwierdzam że masz jakieś zdanie na ten temat pewnie tyle co przeczytałeś bo raczej nie doświadczyłeś :-?
Pisałam Ci że ja wiedzę mam bo doświadczałam, a co tworzy i nie tworzy to ja lepiej wiem, i nie muszę sobie machać wahadełkiem ;;)
Brzydzę się formą cierpienia i kontrolą jako manipulacji, wobec każdej żywej istoty. Ja sumienie mam czyste i śpię spokojnie, i nawet myślę że może paru osobom może pomogłam .. Widzisz tyle że ja uwolniłam swoją wolę i po uwalniałam się od wpływów.
Nic mnie nie zabija, już nie i mówię Ci uważaj na słowa i naucz się komunikować bez określania, prorokowania bo to co widzisz czy tam co .. ponosisz odpoweidzialność, projekcie są bardzo niebezpieczne zwłaszcza jeśli ich się nie zaważa. Kwestia powrotu energii tyczy też się Ciebie.
Ja nie ingeruję w nikogo, kto tego nie chcę ... i mi tu nie czaruj chłopie ;)

Jestem czarownicą a wiesz chociaż coś o nich ?? Pewnie te dyrdymały co straszą ... w przyszłości ludzi będzie się normalnie uczyło posługiwać energią, magią. Ale wiesz trudno się jest posługiwać swoją mocą jak samemu jest się marionetką i karmą dla bytów.
Ja przynajmniej odzyskałam siebie i swoją energię i nikt się już nią nie wysługuję.
:-h

wyluzuj ;;) https://www.youtube.com/watch?v=njXZDwSwtlY
hiiii :D

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2017, o 23:41 

Kamea
Ty mi mówisz bym uważał na słowa ? Haha i to po tym jak pojechałaś straszeniem mnie czarną magią very funny.
Normalnie mistrzostwo świata w odwracaniu kota ogonem ale skoro twierdzisz żeś czarownica to pewnie jest normalne zjawosko.
Może kiedyś odkryjesz że czarownica to wzorzec do odreagowania, a nie stan umysłu.

Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2017, o 11:57 

Dziś dzień kota więc za ogon się nie czepiaj. Magia nie ma koloru, jest tylko odpowiedzialność.
Czarownica no pewnie że to nie zjawisko, to forma posiadanej energii i parę jeszcze rzeczy??? Lumen już doszliśmy do porozumienia ponieważ masz swoje jakieś tam pogląd, a ja swoje to się nie dogadamy.
paaa...

Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2017, o 15:29 

No sie nie dogadamy ale miło czas możemy spędzić na pogawędkach ;)

Zdziwiłabyś sie ile kolorów ma magia.
A wszystkie bazują na manipulacji, wynikającej z niedoboru zdrowej samooceny, wartości, szunku do siebie i innych.
Magia sama w sobie ma bardzo niskie wibracje, nic nie warte dla osób rozwijających sie duchowo. Chyba że sie chce stać w miejscu a nawet cofać w rozwoju.

PostNapisane: 17 lut 2017, o 22:39 

Twoje spojrzenie dotyczy twego świata i określasz tylko swój świat. No właśnie z Tobą jest ta kwestia że masz wyryte swoje mądrości i jak ktoś ma inne spojrzenie to jest beee... i o Tym samym ciągle, nie umiesz spojrzeć przez inny pryzmat.
Nudno się robi :-h

Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2017, o 23:02 

Kamea
Każdy ma dysk twardy i wryte spojrzenie na świat. Powiedz mi coś co mnie zaskoczy zamiast ciągle uciekać robiąc swoje nudne paaa

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt