Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lut 2017, o 12:21 

Podziękowań: 95
Brednie to Ty piszesz, wspierając i gadając że trzeba się uczyć przez karmę i cierpienie srenie ...stare bajki :ymsick: ...

Karmy nie da się przerobić, a nawet jak ktoś przerobi to dokładają mu kolejną.
Przy założeniu o wcieleniach trzeba być bardzo ostrożnym ponieważ przy podczepieniu bytów wgrywają bzdury, nawet pamięć ... żyjemy w świecie iluzji, świecie mentalnym.

Po 2000 roku rodzą się już dzieci bez karmy, po prostu inaczej funkcjonują.
Kiedy na sesjach nikogo nie namawiamy przecież ;;) aby spojrzał na życie z karmą a na życie bez karmy ... Jak myślisz które się im bardziej podoba?To tylko decyzja o rezygnacji.
Dla mnie nie ma znaczenia co myślisz i co tam sobie za teorię tworzysz i co ja tam i nie.
I sobie obrażaj i podważaj jeśli się czujesz lepiej z tym.Ja się nie muszę nikomu tłumaczyć, dla mnie jest naważniejsze mój stan i to jak żyję i poprawa życia i zmiany na lepsze w których brałam udział u innych.
Mówisz że bzdury piszę :D wiesz co pisać to mi się już nie chcę, po co? nie jestem z osób walczących i dopiepszających innych.Nie trzeba, sami to sobie robią.
Ja z Tobą nie mam żadnych wcieleń i gdybyś czuł i miał jakieś zdolnośći to byś wiecej wiedział... a co do wyższej jaźni człowieka noo... myślisz że One mieszają się do takich spraw i podejść ?? Dusza jest doskonała i wie wszystko i nie musi sie uzdrawiać , trzeba tylko do niej dotrzeć. I dusza nie ma emocji, ona jest tylko spokojem i bardzo subtelną wibracją. Spójrz na swoje życie jeśli godzisz się na takie twoja sprawa, to twoje warunki.
Ale są ludzie którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie i takie fora są jakimś źródłem inspiracji i mogą do czegoś doprowadzić.
A ja nie będę stała obojętnie i patrzyła jak propagujesz bzdury zakłamanego systemu kłamstwa. Ewelina może i ma do Ciebie cierpliwość, to jest jej sprawa, dla mnie nie jesteś ważny, obyś był ważny chociaż dla Siebie samego i ta energia była dobrze spożytkowana.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2017, o 15:38 

Podziękowań: 125
Kamea, przystopuj trochę !

Nie rozpisując się wrzucę tylko ten ciekawy cytat:
"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?"

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2017, o 08:15 

Podziękowań: 30
Kamea, rozwój przez karme jest dla starych dusz, młody nie pojmie bo niecierpliwy, bo chce mieć wszystko od razu. Stary nie pujdzie Twoją drogą, a młody nie pujdzie moją drogą.
A cierpienie lubią tylko masochiści, cierpienie jest wtedy gdy jest błąd w myśleniu.

Co do wyższych jaźni też kiedyś miałem identyczne myślenie jak Ty. Ale życie weryfikuje każdą teorie, te myśli nie były moje i nie są Twoje, przejęłaś je od innych. Sama sprawdź jak jest naprawde. Zbadaj sobie własne ciało przyczynowe, o ile już odblokowałaś do niego dostęp, bo odrzucając rozwój człek stoi w miejscu i kisi sie w ciągle tych samych emocjach. Powiedz o ile zwiększyłaś swoją emanacje w ciągu roku czy 5 lat ?

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2017, o 12:21 

sentinel89 wiem że jesteś wierzący i to twoja sprawa, ale mi tu Cytatami nie machaj i mnie nie strasz. Tyle istot się podaję za bogów. Wiem że Biblia się dla wielu święta, ale jeśli czemuś sami nadajecie moc to chociaż zobaczcie z czego się wywodzi.
Senitinel dlaczego wybrałeś nazwę nicku z X-menów ? Maszyny sztucznej inteligencji która pozyskiwała zdolności ,X- mentów ? zawsze mnie to ciekawiło.Nie chcę mi się gadać na temat Biblii, kodów i innych rzeczy.

„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2017, o 12:36 

Lumen ja się książek nie naczytałam, ja doświadczałam i moja wiedza wywodzi się z doświadczeń i postrzegania a raczej drogi do dojścia do siebie aby wreszcie być sobą.
Ty funkcjonujesz poprzez założenia "wyczytane mądrości" , zakładasz coś z góry myślisz systemami, bo gdybyś chociaż czuł z jaką energią to już od dawna moglibyśmy inaczej rozmawiać.
Ja jestem teraz rozumiesz i jeśli z czymś mam do czynienia to w danej chwili sprawdzam z czym mam do czynienia , jaka to wibracja zkąd pochodzi itp po co przylazła. Jako osoba wrażliwa skupiam się na teraz, mnie interesuję mój "stan" , przyjemność życia , ja sobie nie zawracam głowy jakimś pędem i teoriami, zwracam uwagę czemu daję swoją energię, żyję bardzo prosto, cisząc się pierdołami mi żadne szczyty nie potrzebne ? rozumiesz ? dlatego nie chcę mi się gadać o tych bzdurach ponieważ ja to już przerabiałam, wydawałam pieniadzę, byłam okradana, były kolnejne ideologie i kolejne sytemy ... tylko po to aby nie zająć się sobą, wybaczcie że to powiem ale rozwój duchowy to bzdura .. jak twój duch się ma rozwijać ? on jest tylko jest w różnym stanie. Dotarcie do świadomosći i odzyskanie swojej mocy ale dla Siebie samego.A wiesz jak ktoś się pojawi co coś tam chcę to ok.

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2017, o 13:35 

Podziękowań: 125
Kamea, nie oglądałem nigdy x-menów. Jeśli ciekawi Cię co oznacza mój nick, to zajrzyj do słownika angielskiego ;)
Nie miałem zamiaru Cię straszyć, tylko zwracam delikatnie uwagę, abyś trochę wyhamowała z tymi uwagami bo widzę, że ta dyskusja zaczyna przybierać nieprzyjemny ton.

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2017, o 15:10 

Kamea, ja korzystam z wszelkich inspiracji łącznie z własnym doświadczeniem, nie wiem czemu sie ograniczasz, może sparzyłaś sie niewłaściwymi systemami lub nieskutecznymi w rozwoju.
Jeśli coś było nieskuteczne to zmieniałem na lepsze, nie jestem fanarykiem, dlatego łatwo mi przychodziła zmiana lub modyfikacje.
Przekonaj mnie do własnej teorii że wszystko powyżej jaźni jest doskonałe, jak na razie nie podałaś żadnych przekonujących informacji.
Ale cóż możesz zrobić jeśli widze i czuje że coś nie jest doskonałe to jak mnie przekonasz że czarne jest białe lub odwrotnie.
Może zapomniałaś ale am zdolność jasnowidzenia i weryfikacji wszystkiego z czym sie stykam fizycznie, energetycznie, emocjonalnie i mentalnie. Dzięki temu omijam fałszywe filozofie i inne wirusy mentalne którymi sie karmią ludzie na forach i w realu.

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2017, o 19:50 

Nie chcę mi się pisać o własnych doświadczeniach ani niczego udowadniać, mówisz że się ograniczam no cóż.. obyś był w systemie karmy to na pewno Ci urozmaici życie :)
Wiesz co okazało się najskuteczniejsze u mnie? Odcinanie się i odłączanie bytów, ściągnięcie implantów... itp. Lubisz sobie doświadczać i się modyfikować twoja sprawa.
Ja nie mam zamiaru Cię Lumen do niczego przekonywać, nie bawię się w takie gierki, nie obchodzi mnie co myślisz i czemu miało by mi zależeć przekonywać Cię jak to nazwałeś własnej teorii, pamiętam jak wspomniałeś że przecież lustra to nie teoria ... Pamiętasz o Tym :) echh...
Widzimy inaczej świat, żyjemy w innych światach ... To co dla Ciebie jest fałszywe dla innych może być prawdą, nie chcę mi się pisać ..wiesz jak działają ingerencję, poprzez co ? Mówisz że jesteś jasnowidzem ? super :) Oby wszyscy nimi byli :) bo robi się ciekawie w świecie :)

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2017, o 20:52 

Sentinel89 no jeśli dobrze tłumaczy tłumacz to rozumiem że to strażnik ? Tak ? A czego ?

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2017, o 00:24 

Kamea, któryś już raz piszesz że nie chce Ci sie pisać, i to dwukrotnie w poście. Lenistwo czy zmęczenie ?
Nie rozumiem tego Twojego wirusa, ale jedno wiem, da sie to wyleczyć.
O świadomości lustra nie pamiętam co pisałem, ale to nie teoria tylko praktyka.
Teoria to coś co nie jest sprawdzone w praktyce.

Odcinaj sie dalej od życia i rozwoju skoro taką droge obrałaś, Twoja sprawa i życie.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt