Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 kwi 2015, o 19:38 

Dołączył(a): 3 kwi 2015, o 19:33
Posty: 1
Podziękowań: 0
Widuje się z pewnym chłopakiem raz w tygodniu, w tym samym dniu tygodnia z pewnym chłopakiem,raz jest,raz go nie ma. Jak przyciągnąć aby następnym razem był(mam konkretną date ustaloną,ale nie chce jej podawać) Jak poprosić o to wszechświat,co z wizualizacją W ogóle jak prosić wszechświat? używa się jakiś zwrotów do tego czy od razu z grubej rury. Co powiedzieć na zakończenie i jak jest z tymi emocjami. Mam mówić w czasie teraźniejszym czy przyszłym. Naczytałam się za dużo o tym prawie i mam mętlik.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2015, o 15:39 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Jeśli wysyłasz intencję, to zawsze jak najprościej skonstruowaną, żeby nie dało się jej przeinaczyć.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2015, o 13:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Dobrze działa wyobrażanie sobie tej sytuacji. Najlepiej, kiedy wyciszysz się (relaksacja, medytacja) i przywołasz obraz dnia (np. kartka z kalendarza) godziny (zegar) i miejsca. Im częściej tym lepiej. Im więcej emocji, ekscytacji, radości wywołasz w sobie podczas wizualizacji, tym efekt jest silniejszy.

Nie wolno jednak zapominać, że nie zawsze to czego chcemy jest dla nas dobre. Ale czasem warto się przekonać :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 kwi 2015, o 08:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
incoinco , czytam i nie wierzę co piszesz.
Jeśli ktoś Ci się podoba to się podchodzi i rozmawia ... a nie przyciąga.
Odpowiedz Sobie na pytanie czy wpływanie na kogoś , na jego energię, wolną wolę jest etyczne ? A gdyby ktoś Tobą i twoim życiem zaczął manipulować ?
To, co widzisz i dlaczego Ci się podoba to tylko twoje wyobrażenie , które nakładasz na chłopaka. Przecież go nie znasz. Jak Ci zależy, zagadaj i zobacz czy rzeczywiście jest wart zainteresowania i czasu.
Pozdrawiam, :-h

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 10:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
To co napisała Kamea to święta racja. Można "zainicjować" spotkanie, nawet posługując się przyciąganiem, ale w żadnym wypadku nie wolno nawet próbować wpływać na drugą osobę. Po pierwsze- na dłuższą metę to nic nie da. Każda wiedźma znająca się na przyciąganiu miłości o tym wie :D. Po drugie, tak jak Kamea wspomniała to nieetycznie. I generalnie nie opłacalne, bo może się odwrócić przeciwko nam.

Jako przestrogę opowiem historię mojej koleżanki z Ukrainy. Jako nastolatka postanowiła "zaczarować" chłopaka, który ją rzucił, a którego (jak jej się wówczas wydawało) bardzo kochała. Odnalazła w jakiejś książce zaklęcie miłosne. Pomijając różne zalecenia rytualne, wzięła to co potrzeba, wypowiedziała zaklęcie, wykonała to co trzeba (nie będę zdradzać szczegółów, żeby komuś nie przyszło do głowy się w to bawić), zawiniątko z ingrediencjami zakopała i... na drugi dzień amant stał w drzwiach z kwiatami, błagając ją o miłość. I co się okazało? Koleżanka patrząc na niego uświadomiło sobie, że go nie kocha. Nie umiała odwrócić zaklęcia, więc były ukochany stał się jej prześladowcą. Dzwonił, pisał, wystawał pod oknem. Chociaż minęło wiele lat, ona jest w szczęśliwym małżeństwie i ma dwójkę dzieci, on nadal od czasu do czasu dzwoni z deklaracją, że dla niej jest gotowy rzucić wszystko (żonę, dzieci, etc), byleby byli razem.Zrobiła problem sobie (odwróciło się to przeciwko niej) i jemu, bo przywiązała go do ciebie, robiąc mu (niechcący) krzywdę. Fakt, że ona jest silną osobą, wnuczką ukraińskiej wiedźmy, więc pewnie ma większe predyspozycje niż inne dziewczyny, ale kto wie? Nigdy nie wiemy ile mamy w sobie mocy :)

Polecam przyciąganie miłości, ale bezimiennie. Ja tak zrobiłam. Afirmowałam szczęśliwy związek z wzajemną miłością, ale nie myślałam konkretnie o żadnej osobie. I cóż... spełniło się. Moja "połówka" przybyła ponad 1000 km do nieznanego miasta, szukając pracy. I została. :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 kwi 2015, o 20:54 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Hmm Ja akurat zrobilam odwrotny rytual - rozdzielenia, bo nie chcialam miec z pewna osoba nic wspolnego i nasze drogi bardzo szybko sie rozeszly... Nie Zaluje tego, ale przyznam ze troszke z niedowierzaniem to robilam ;) jak widac zadzialalo i dziala do dzisiaj...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2015, o 11:57 

Dołączył(a): 3 maja 2015, o 14:30
Posty: 11
Podziękowań: 0
Ja pisałem sobie afirmacje i miałem efekty, były one proste - afirmacje, kiedy byłem przy tych osobach robiłem podświadomie takie czynności, dzięki którym byłem bardzej lubiany przez te osoby, to były nieplanowane działania, dające dobre efekty...


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL