Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 lip 2013, o 20:45 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:38
Posty: 26
Podziękowań: 7
Ktoś zinterpretuje sny, które mi się przyśniły podczas reiki na odległość?
Były bardzo realne, momentami bardzo dobrze widziałem i czułem emocje.

Sen I
Zamek odbudowany aż od fundamenów. Widziałem obraz jak był wyniszczony, nie jestem pewien, ale chyba wówczas na myśl mi to przyszło, że był tak wyniszczony po wojnie, poczułem wóczas na pewno podziw i radość, że o to on został odbudowany. Nie wiem co to za zamek był, ale czułem, że to być może zamek lub jakiś klasztor braci, po przebudzeniu doszedłem do wniosku, że być może to klasztor braci bonifratrów.

Sen II
Biegnięcie do lasu bardzo ciemnego, chyba jest noc, ale nie pamiętam w jakim celu (coś było na celu, bo wydaje mi się, że byłem w tym lesie już wcześniej, coś mi skacze w myślach o jakiejś osobie), po drodze gubie sandały, schowanie się na jakieś bardzo ciemnej polanie i wyczekiwanie, w oddali coś było. Jakiś wielki cień, boję, w końcu zbieram siły i chyba postanowiłem uciekać, okazało się, że to był jakiś facet, chyba owcarz, który wygoniał owce po drodze potykam o jego małe psy, a on się drwi ze mnie, że się go tam wystraszyłem.
Wychodze przez drzwi, dokoła pełno ludzi, widze młodzież, topie w sobie żal, gdyż widzę że siedzi tam łądna blondynka ze swoim chyba chłopakiem i widać, że dobrze im jest. Mam mniemanie z kilku lat do tyłu o sobie, że jestem całkowicie zdrowy i tak też się czuję.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL