Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2017, o 22:41 
Administrator

Podziękowań: 607

Link do sesji hipnotycznych, z których możecie się dowiedzieć bardzo wiele za tak niewiele, czyli za darmo!
Wystarczy tylko trochę chęci, wygospodarowania czasu, ale przecież dla chcącego nic trudnego ;)

Lumen już oglądał i na pewno poleca :P :P :P :x

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2017, o 01:48 

Podziękowań: 30
tak 5/10 :)
przynajmniej można sie dowiedzieć że kosmity traktują ludzi podobnie jak ludzie traktują bydło domowe.

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2017, o 09:50 
Administrator

That's it!
I dlatego właśnie nie zajadam istot, które były kiedyś żywe :)

Czegoś się jednak dowiedziałeś :D

Tytuł:
PostNapisane: 10 lut 2017, o 14:18 

Tak ale to wszystko jest mi wiadome, przecież robiłem podobne sesje ale na bazie oddechu i energii i bez hipnozy.

Hwała Ci dobra kobieto że nie jesz zwierzątek :)
Dzięki temu szybciej sie rozwijasz.

PostNapisane: 13 lut 2017, o 10:13 

Podziękowań: 262
dziękuję przyda się :)

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2017, o 07:41 

Podziękowań: 125
Według mnie tego typu sesje hipnotyczne nie są wiarygodnym źródłem informacji. Ja bym je traktował z przymrużeniem oka zachowując do nich duży dystans. Przypuszczam, że informacje wykraczające poza sferę życia osoby poddawanej hipnozie pochodzą ze strefy astralu - czwartego wymiaru, który lepiej omijać. Wydaje mi się, że wiedza pochodząca z tego zakresu może nieźle namieszać w głowie i później ciężko będzie nam odróżnić co jest prawdą, a co fałszem. W dodatku zablokuje dostęp do wyższego wymiaru, który wydaje się być obecnie naszym celem. W tym 4 wymiarze nie brakuje też cudownych "aniołków", które podają się za nie wiadomo kogo i mówią o różnych cudach na kiju ;)

Poza tym nie wiem, czy pamiętacie jak kilka lat przed słynnym rokiem 2012 był wielki wysyp sesji hipnotycznych, gdzie ludzie przenosili się z pomocą hipnoterapeuty do tej budzącej strach daty i opisywali niewyobrażane kataklizmy lub pojawienie się istot na ziemi, które miały pomóc przetrwać te wydarzenia. Oprócz wywołania wśród odbiorców niskich energii strachu, te sesje nie wniosły nic wartościowego.

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2017, o 14:15 

sentinel, genialnie to ująłeś i niestety możesz mieć racje bo umysł w hipnozie jest podatny na podłączenia do astralnych bajkopisarzy.
Ale jak to mówią, w każdej bajce jest część prawdy.

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2017, o 08:56 
Administrator

4 wymiar, czyli astral to miejsce, gdzie znajduje się dusza tuż po śmierci ciała fizycznego, poza tym od dawna zastanawia mnie jakim cudem mamy się znaleźć w 5 wymiarze mając ciało 3D??????? Kto wierzy w takie bajki?
4 wymiaru nie da się ominąć, bo idziemy po kolei i zgadzam się, że tam jest syf i sieczka, ale lepiej wiedzieć co nas czeka, żeby móc się do tego odpowiednio przygotować, tak?

Co to tych wizji 2012, to uważam, że są prawdziwe i dzieje się to wszystko właśnie w astralu, tutaj i tak jest tylko hologram, iluzja, która jest nieprawdziwa, a jednak wydaje się najprawdziwsza...

Te wszystkie filmiki zawsze trzeba traktować z przymrużeniem oka, ale warto poznać opcję jedną z wielu, dla samej informacji, może się kiedyś przyda. Jedni czują takie info, inni czują boga i nie ma o czym dyskutować co jest prawdą, a co nie. Po śmierci się nie dowiesz, bo zostaniesz w systemie.
Z tego co wiem, już tworzony jest nowy system obracania duszami i co niektórzy już pewnie zasilają go swoim światłem, co jest bardzo smutne, a wręcz dla nich tragiczne.
To, że ktoś będzie czytał, oglądał te filmiki i słuchał informacji czy też nie - wcale nie oznacza, że jego ingerencje bytów z 4 D nie dotyczą, wręcz przeciwnie. Byty będą żerować z jeszcze większym zapałem mając pewność, że nic im nie grozi, a Wy sobie nadal będziecie wmawiali, że idziecie do 5D, a 4 Was omija. No życzyłabym, żeby tak było...

Strach dotyczył również mnie, zanim dowiedziałam się tych wszystkich rzeczy i te sesje bardzo mi pomogły, wiedza płynąca z nich jest bezcenna, jeśli tylko ktoś umie ją odpowiednio odczytać. Po filmach nie odczuwam żadnego strachu, one właśnie uwolniły mnie od blokad, lęków i niepokoju. Wcześniej nic i nikt tego nie dokonał. A hipnoza hipnozą, gdybyście słuchali uważnie to wiedzielibyście, że sesje odbywają się bardziej w sferze głębokiego relaksu, a nie typowej hipnozy, ponieważ człowiek nie musi czekać na polecenie operatora, a może w każdej chwili wstać i pójść sobie. Operator jest po to, aby swoją wiedzą go wspomagać i żeby poszło szybciej. Poza tym ludzie pamiętają co działo się podczas sesji, więc? Z tego co wiem na hipnozie całkowitej jest inaczej.

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2017, o 09:54 

Podziękowań: 125
Wydaje mi się, że przejście w ten 5 wymiar to przede wszystkim zmiana sposobu postrzegania świata, coś na wzór tego jak gdyby przed oczami spadła wielka zasłona jaką mieliśmy do tej pory. Zmienia się w nim podejście do życia, do materializmu, do ludzi i wszystkiego co żywe. Wiemy już kim jesteśmy i czego szukamy. Nadal żyjemy na ziemi wśród ludzi, ale nasze życie wygląda już inaczej.
Nie bez powodów ciągle napływają na ziemię nowe energie, abyśmy mogli wzrastać. Tylko nie wydaje mi się, aby działo się to w ten sposób, że człowiek siądzie sobie wygodnie przed telewizorem i poczeka, aż te energie go wzniosą. Trzeba pracować nad sobą.

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2017, o 10:14 
Administrator

Sent, ale wszystko po kolei, zobacz najpierw co dzieje się w 4D, zanim będziesz chciał przejść do 5. Tak naprawde większość dusz ziemskich nawet po śmierci tam nie dociera z tym poziomem świadomości, który posiada...

Nasze życie wygląda inaczej, to powiedz osobom, które nie mają co jeść, jest im zimno itp. Nie wszystkim zmienia się na lepsze i nie wszyscy mają inne podejście do materializmu, do ludzi, ja zauważyłam u niektórych zmiany na gorsze. Są też tacy, co ani drgnęli, stoją w tym samym miejscu od lat.

Na Ziemię nie napływają energie, żebyśmy mogli wzrastać, a jeśli już, to z pewnością NIE bezinteresownie. Skąd napływają, od kogo? To MY jesteśmy energiami, które mogą coś zmienić, to nasza planeta i nie potrzebujemy żadnych obcych wibracji, aby dostosować się do swojej planety. Ale to chore... nie widzisz tego braku logiki? Rodzi się ciało i jest idealnie dostrojone do Ziemi, to wszystko. Później "ktoś" z 4D proponuje wspaniałomyślnie pomoc w dostrojeniu, a ludzie się zgadzają naiwnie = zaczynają mieć problemy z ciałem, chorobami itd. itp. Przecież to jest takie proste...

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt