Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2015, o 23:43 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Coś Ty, nie ma takiej możliwości, co najwyżej zaśniesz, ale zawsze się obudzisz :) Nie takie rzeczy robiłam :D
Na początek zawsze mówiłam sobie "wszystko co zobaczę ma służyć tylko i wyłącznie mojemu dobru" i zadawałam konkretne pytanie - co mam na celu wchodząc w regresję, po czym otrzymywałam odpowiedzi.
Jeśli się boisz jakiegoś faceta z nagrania, to najpierw przesłuchaj je "na trzeźwo" ;) z otwartymi oczami, pełną świadomością (której i tak nie tracisz nawet w regresji, no ale dla pewności). Wtedy będziesz wiedziała co na Ciebie czeka w każdym etapie i spokojnie będziesz mogła się w nagraniu zatopić.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2015, o 15:00 

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 15:44
Posty: 20
Podziękowań: 1
Chyba spróbuję. :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2015, o 09:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Słuchałam tego pana, ale irytuje mnie jego głos. Przeszłam parę razy przez to nagranie, ale nigdy z konkretnym skutkiem. Jakieś niejasne obrazy, których nie mogłam złapać. Natomiast zdarzały mi się spontaniczne regresje, np.podczas wysokiej gorączki. Podejrzewam, że ten stan musiał wywołać pamięć komórkową(rzadko miewam gorączkę) - w wizji byłam angielskim żołnierzem w wojnie napoleońskiej ( a przynajmniej tak mi się wydaje, bo moja historyczna wiedza jest dość ogólna- ustaliłam to szukając fotografii mundurów z różnych czasów)i leżałam w wojskowym lazarecie na pryczy. Nic przyjemnego, wrażenia zmysłowe były bardzo intensywne- smród, krzyki, odgłosy bitwy. Co ciekawe, mimo iż widziałam przez mglę sufit namiotu, jestem w stanie opisać okolicę, rodzaj broni, mundury, oraz rozkład łóżek w namiocie. Fascynujące, ale też nieco straszne :)

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL