Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lip 2014, o 12:58 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 24 lip 2014, o 20:23
Posty: 8
Podziękowań: 1
Cieszę się, że odkryłam istnienie forum, które łączy wszystko, co mnie interesuje.
Przeszłam długą drogę - od tematów, których się wstydzę do pozytywnego myślenia, afirmacji, kreacji. Zamierzam to kontynuować, bo to bardzo pożyteczne zagadnienia i dają mi sporo radości.
Będę częstym gościem na tym znakomitym forum:)
Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Kilka słów o mnie - pochodzę z Wrocławia, ale zmierzam do mieszkania w Oleśnicy pod Wrocławiem;)
zodiakalny skorpion z pierwszego trymestru
numerologiczna ósemka
opiekuńcza runa Mannaz


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lip 2014, o 17:19 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Witaj ;))
Ja mieszkam w Trójmieście ale przez 23 lata mieszkałam w Oleśnicy. Tam się urodziłam. Odpowiedziałam na Twój temat o karmicznym miescie nie wiedząc , ze chodzi o moje rodzinne misto :)) Zbieg okolicznosci ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lip 2014, o 18:00 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Cześć Hanami, cieszę się, że masz taką dobrą opinię o forum :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2014, o 08:50 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 24 lip 2014, o 20:23
Posty: 8
Podziękowań: 1
mgielka napisał(a):
Witaj ;))
Ja mieszkam w Trójmieście ale przez 23 lata mieszkałam w Oleśnicy. Tam się urodziłam. Odpowiedziałam na Twój temat o karmicznym miescie nie wiedząc , ze chodzi o moje rodzinne misto :)) Zbieg okolicznosci ?



Faktycznie, coś niesamowitego.
Nie wiem, co ja mam z ta Olesnicą, kompletnie tego nie rozumiem. Ale uwielbiam - i ten spokój, wieże, stawy itd.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 28 lip 2014, o 08:52 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 24 lip 2014, o 20:23
Posty: 8
Podziękowań: 1
Irisa napisał(a):
Cześć Hanami, cieszę się, że masz taką dobrą opinię o forum :)




W swoim czasie sporo podobnych miejsc odwiedzałam w necie, ale na Wrota Rozwoju wpadłam dopiero teraz i zdecydowanie jest najlepsze - według mojej opinii.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2014, o 15:22 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Witaj na forum :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2014, o 19:36 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Witaj :D Miłego pobytu! :D


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL