Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lut 2014, o 15:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Zmiany w mózgu są- tak działa umysł o prawidłowej czynności biologicznej. Umysł takiego człowieka, nie zamierza dać się zarżnąć. Żaden drapieżnik nie daje się zarżnąć, walczy o swoje lub unika.
Nie możesz tego zrozumieć, ponieważ Twój mózg wykazuje cechy niewolnika.
Jesz chleb i czipsy, to wystarczy byś była owieczką idącą w przepaść, na czym zresztą zależy kontrolerom.
Nie zamierzam więcej dyskutować z tobą, jeśli nie wytoczysz konkretnych argumentów opartych na faktach i doświadczeniach. Liczby, liczby moja droga. Daj mi liczby i wykresy to pogadamy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 15:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Lokator napisał(a):
Możliwości by chronić się przed szkodliwym żarciem są.- mieć swoje żarcie :_)
Dlatego już co mądrzejsi ludzie zaczęli tworzyć osady rodowe, które same wytwarzają wszystko. Np nad bajkałem.


Ooo czyżby Fan Anastazjowy?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 15:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Lokator napisał(a):
Zmiany w mózgu są- tak działa umysł o prawidłowej czynności biologicznej. Umysł takiego człowieka, nie zamierza dać się zarżnąć. Żaden drapieżnik nie daje się zarżnąć, walczy o swoje lub unika.
Nie możesz tego zrozumieć, ponieważ Twój mózg wykazuje cechy niewolnika.
Jesz chleb i czipsy, to wystarczy byś była owieczką idącą w przepaść, na czym zresztą zależy kontrolerom.
Nie zamierzam więcej dyskutować z tobą, jeśli nie wytoczysz konkretnych argumentów opartych na faktach i doświadczeniach. Liczby, liczby moja droga. Daj mi liczby i wykresy to pogadamy.

przepraszam Cię bardzo, ale raczej wnioskuje, ze z Toba jest coś nie tak, jezeli stwierdzasz, ze podążam w przepaść. Nie znasz mnie, nie wiesz czym kieruje się w życiu, jakie mam priorytety, uważam, ze Ty nie jesteś odpowiednim człowiekiem żeby mnie oceniac:) a no i mi się też odechcialo się dyskutować z człowiekiem, który przejawia się zachowaniami podobnymi do sekt. Pozdrawiam Cię serdecznie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 15:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Asia napisał(a):
Nie no wogole się odizolować od świata, ludzi... Albo najlepiej pierdyknac się z mostu żebyśmy nie byli narażenie na jakiekolwiek przeciwnosci. Beznadzieja, jestem pod wrażeniem Twojego toku rozumowania, dbanie o swoja dysze i ciało jest ważne, ale nie dajmy się zwariować. Popadanie w takie schody sugeruje jakieś zmiany w umyśle :] chyba nie do końca Ci na zdrowie wychodzi ta dieta. A poza tym jedząc czipsy, pijąc, narkotyzowac się bede wiedziała na co umrę.


Asia ,ale z tymi czipsami alkoholem , narkotykami i chlebem to akurat Lokator ma rację :(
Trują ,trują nas jak cholera.A teraz na spokojnie zastanów się dlaczego tak emocjonalnie zareagowałaś na to co napisał Lokator. Powinnaś raczej poszperać i sprawdzić czy ma, czy nie ma racji. Ale wszystko przed Tobą :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 16:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Kalia, ok prawdopodobnie ma racje, ale jak ktoś w każdym możliwych liście do każdego możliwego tematu doklada swoja filozofie z żarcie to mowie otwórzcie kacik kulinarny. Te narkotyki i chlanie to ironia, narkotyków wogole nie tykam. I nie zgodzę się, ze mój na mnie i rozwój osobisty wpływa przede wszytkim żywienie bo składa się tysiąc innych spraw, a Lokator probuje tu pranie mózgu zrobić narzucić swoje zdanie i poglądy a to różnica.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 16:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Asia napisał(a):
Kalia, ok prawdopodobnie ma racje, ale jak ktoś w każdym możliwych liście do każdego możliwego tematu doklada swoja filozofie z żarcie to mowie otwórzcie kacik kulinarny. Te narkotyki i chlanie to ironia, narkotyków wogole nie tykam. I nie zgodzę się, ze mój na mnie i rozwój osobisty wpływa przede wszytkim żywienie bo składa się tysiąc innych spraw, a Lokator probuje tu pranie mózgu zrobić narzucić swoje zdanie i poglądy a to różnica.



Nie próbuje Ci zrobić prania mózgu :) tylko jest na innym poziomie świadomości niż Ty. Dlatego cokolwiek kiedykolwiek usłyszysz lub zobaczysz nigdy nie wierz na słowo, tylko zawsze sprawdzaj.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 16:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Moze i masz racje. Najlepszym wyjściem z tego bedzie jak nie bede po prostu wchodziła w te watki, bo bez kitu na początku mocno mnie zainteresowało to co Lokator ma do powiedzenia, a teraz po prostu zaczyna mnie to męczyć.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 17:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Gdyby czepiać się szczegółów.. założenie "rodowej osady" z własnymi plonami mogłoby nie wystarczy by obronić się przed GMO. Jednym z głównych zagrożeń przed którymi naukowcy ostrzegali jest to, że nasiona tego typu również roznoszone są przez wiatr i owady... a co za tym idzie, rozprzestrzeniają się na pola roślin naturalnych. Skąd później wiadomo, że jakieś nasiona są naturalne a które GMO skoro sama natura je "wymieszała"?

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 18:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
"Ooo czyżby Fan Anastazjowy?" - Poniekąd :D
------------------------------------------------------------
"Gdyby czepiać się szczegółów.. założenie "rodowej osady" z własnymi plonami mogłoby nie wystarczy by obronić się przed GMO. Jednym z głównych zagrożeń przed którymi naukowcy ostrzegali jest to, że nasiona tego typu również roznoszone są przez wiatr i owady... a co za tym idzie, rozprzestrzeniają się na pola roślin naturalnych. Skąd później wiadomo, że jakieś nasiona są naturalne a które GMO skoro sama natura je "wymieszała"?"

Są ludzie, którzy zajmują się tym zagadnieniem, i mają wszystko nie GMO. Przechowują to i sami z tego korzystają. Od nich trzeba brać nasiona/cielaki itp.
Poza tym bez obaw. Zakładanie takich osad jest zgodne z wolą świata, ponieważ jest to działanie dla dobra całej planety oraz gatunku.
Ludzie, którzy działają dla dobra planety i gatunku otrzymują ogromne wsparcie sił Wszechświata
Myślę że problemów z dojściem do żywności nie GMO jeszcze przez kilka lat nie będzie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 18:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Ale trzeba przyznać, że wizja "zagród wybranych" brzmi dosyć utopijnie. Jestem zdania, że nie można dać się zwariować, choć sam świat jakby stanął na głowie. Nie popadajmy w skrajności, lecz jedzmy z głową, wyeliminujmy z jadłospisu to co najbardziej szkodliwie, lub o czym wiemy, że są duże szanse pochodzenia GMO, a reszta.. no cóż, wszystkiego nie przewidzimy. A może zadziała ewolucja i nauczymy się zwalczać szkodliwe skutki GMO? Któż to wie..

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL