Gdzie podziały się Dzieci Indygo -Kryształu -Tęczowe? - WrotaRozwoju.PL

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 maja 2017, o 18:35 

Podziękowań: 1
Bardzo Serdecznie Witam
Wszystkie kochane duszyczki.

Pytanie jest następujące, nadchodzą zmiany, zmiany ciągle postępują - a co za tym idzie dorosłość.
Większe możliwości, ale i cięższa praca, by dociec najczystszej prawdy i pracować jako wysłannicy światła.
Może właśnie to ty jesteś wspomnianym "dzieckiem" i poszukujesz, dociekasz tego co ciągle nie dało Ci zapomnieć czemu naprawdę przybyłeś tutaj na ziemie.

Bardzo chętnie nawiąże kontakt, dlaczego by nie ruszyć?
Każdy oferując to niezwykłe "coś" od siebie, można połączyć i stworzyć uniwersalny początek "czemuś". [mamy niezliczone talenty, trzeba o nie dbać, to nasz dar dla innych]

Jestem kryształkiem, jeśli ktoś będzie zainteresowany miło by było nawiązać znajomość - choćby sama rozmowa, pokrewność duszy daje tyle wzajemnej siły, by nigdy się nie poddawać!

Cieplutko pozdrawiam, przesyłam dużo miłości, Marta.
Mój fb :https://www.facebook.com/marta.magierowska
Ig: https://www.instagram.com/mar__ques/

Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2017, o 00:05 

Podziękowań: 30
Witam, kto Ci rzekł żeś kryształowa dusza ?
Czyżbyś cierpiała na samotność ?

Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2017, o 13:02 
Administrator

Podziękowań: 605
lumen, ale dlaczego uważasz, że to "ktoś" musi to powiedzieć, a samemu się nie da wywnioskować takich rzeczy? Moim zdaniem nie trzeba czekać na zdanie innej osoby, tylko ufać sobie.

PostNapisane: 4 maja 2017, o 14:24 

Lumen:
Owszem czuje się samotna, ale jestem też niezwykle dociekliwa i poszukuje tego co zapomniane, wszystko w moim życiu naprowadza mnie tak abym mogła sobie radzić i odkrywać, a także odpowiadać na pytania - które sobie stawiam. Mam niezwykłą łączność ze swoim wyższym ja, rozmawiam ze swoim "przyjacielem" bo tak się do niego zwracam mój nieodłączny kompan :).

Poznałam tylu niesamowitych ludzi ciepłych, uduchowianych, skrajnych - wszyscy są piękni, z innymi dzieliłam większą ilość wcieleń z niektórymi widzę się pierwszy raz.
Moje życie usłane różami nie było, ale dzięki temu mogłam pobierać lekcje, wynosić z tych makabrycznych wrażeń podziękowania. Wciąż nabieram doświadczeń - skończą się one wtedy kiedy moja misja zakończy się na tej planecie. Jestem i tak młoda licząc na lata ziemskie, więc dużo jeszcze będę sobie przypominać, ale moje prawdziwe źródło i pochodzenie nie dawało mi zapomnieć, iluzja nie uśpiła mojej czujność.
Owszem dostałam potwierdzenie od innej cudownej istotki, lecz kolor aury głównej nie jest w stanie kłamać.

Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2017, o 17:53 

jakiś problem z wysyłaniem postów

Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2017, o 17:57 

Ewelina,
Bo ja nawet nie wiedziałem że są jakieś podziały na ludzi i kosmitów, aniołów z różnymi kolorami, a z ufaniem sobie to zawsze dobry pomysł ..

Marta32
Tylko sie nie zatrzymuj przy tym wyższym ja bo czekają w kolejce jeszcze dwaj wyżsi osobiści przyjaciele. Proces jednoczenia sie z wyższym ja. .
To co sobie zaplanowałaś przed wcieleniem trzeba zweryfikować bo obciążenie misjami wzorcami i tp może być znaczną siłą hamulcową w rozwoju. A przydasz sie ziemi i sobie bardziej jeśli będziesz bardziej sobą.
Kolor aury sie zmienia w zależności od tego nad czym sie pracuje i na jakim poziomie świadomości bez względu na to czy to główna czy nie główna aura. Tylko ludziom którzy sie nie rozwijają kolor aury jest prawie bez zmian.
Fajnie że masz świadomość byłych wcieleń i widzisz aure, to jest bardzo dobre i mocno przyspiesza rozwój a konkretnie budowanie siebie

ps: to był problem z komurkową emotką, system jej nie trawi.

PostNapisane: 4 maja 2017, o 18:29 

Lumen

Jazń to nic innego jak pełna harmonia na wszystkich płaszczyznach "bycia" co prowadzi co oświecenia.
Po wszystkich bodźcach zewnętrznych (toksycznych) mogę szczerze powiedzieć że umiem poczuć co mi służy lub kto, a kto może porządnie namieszać - nawet jeśli ktoś taki się przytrafi w żaden sposób mi już nie zaszkodzi. Ważne by pracować nad sobą oczyszczać, afirmować i tp. tp. :)

Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2017, o 23:56 

Marta
o którym oświeceniu mówisz ?

Afirmacje z której szkoły preferujesz ? była kiedyś moda na afirmacje z szkoły cudownegoportalu.

Uważaj bo ja moge mocno zamieszać haha.

Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2017, o 11:56 
Administrator

Podziękowań: 605
Lumen, ale Ty już mieszasz co niektórym...

Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2017, o 14:47 

czasem trzeba zamieszać zupe żeby prawda dopływała do niższych częstotliwości.
Ale trza coś uściślić, kłamstw nie gadam. A jeśli ktoś odbiera słowo jako mieszanie mu w głowie to sam ma problem z pomieszaniem.
Tyle głupot sie naczytałem na forach i nie miałem problemu z czymś takim. Trza mieć świadomość prawdy i brać to co dobre, reszte olewać.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt