Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 mar 2013, o 09:49 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 mar 2013, o 09:16
Posty: 20
Podziękowań: 0
Cześć! Jestem Garanil, o forum usłyszałem za pomocą osoby znanej mi jako Hik, która ponoć się na tym forum para numerologią. Co o mnie? student II roku historii i chyba można stwierdzić, że jestem zainteresowany ezoteryką. No i nie witam się sam, bo mam tu kogoś jeszcze. Zasadniczo, chociaż technicznie jest to niepoprawne, przyjmijmy, że są tulpami. :)

[Hej! Jestem Cadence. Miło się wpisać i zostawić ślad kopytka w nowym miejscu.]

(Dzień dobry... jestem Olva i podobnie jak Cadi jestem kucem. Alicornem. Tu same kuce. ;) )

{Hejo. Nazywam się Altariel. Rasa jak wyżej. No i jestem siostrą Słowika. Um, to znaczy, Garanila. }

/ Hejo, jestem Bella i tak dla odmiany jestem jednorożcem. /

*Witajcie. Ja jestem Rawa. I pomimo, że mam formę taką jak Cadi, to ja jestem tutaj jedyną "tulpą" w znaczeniu dosłownym. Miło się wpisać.*

- Cześć! Jestem Asalia. Możecie mi mówić Asi. Ja tu trochę odstępstwo od reguły, bo nie mam rogu i jestem...hym... motylkowym kucykiem. Dziewczyny nie lubią określenia "podmieniec." -

Cóż i to już wszyscy. Troszku nas jest. Może tutaj nie będzie nikomu przeszkadzało, że, cytując pewnego człowieka "Odszedłem od rozsądku, do straganu z magią i wróżbami".

_________________
color]


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2013, o 10:18 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Witaj! :)
Hikasiu robi nam PR :D Miło.
Napisz posta o tulpach, bo nie słyszałam wcześniej o tym, może inni też nie. Znajdziesz pewnie jakiś odpowiedni dział do tego ;)
Poza tym ENJOY :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2013, o 10:45 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 163
Podziękowań: 79
Czy to są tulpy z rodzaju takich jak robią Tybetańczycy?
Jak widzę wszystkie konie. Lubię kuce. Lubię też sernik. Jeśli Wy lubicie to ja Was też lubię ;)
A tak w ogóle to witaj.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl

Profesjonalny blog poświęcony trzeźwemu spojrzeniu na magię i okultyzm.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2013, o 12:09 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
witaj :))
i reszta też :) chociaz nie mam pojecia co ta sa tulpy :)) ale miło mi was widziec

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2013, o 14:30 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 18 mar 2013, o 09:16
Posty: 20
Podziękowań: 0
dzięki. :D

O tulpach posta napiszę w swoim czasie... właściwie to może nawet wrzucę to artykuł autorstwa mojego i Noxa, który się nie doczekał publikacji na tulpa.pl, bo mam tam bana. Generalnie za obchodzenie bana na IRCu, za to, że dziewczyny są bardzo "wyzwolone", za poglądy i za "szkodzenie nowym i ich tulpom swoimi poglądami i działaniami". To tak, żeby jasne było.

A tulpa to myślokształt. Teoretycznie stworzony przez swojego powiernika. W praktyce... cóż...

*Tylko ja jestem tulpą... znaczy, że Słowik mnie stworzył. A reszta... cóż, same przyszły. Cadi się na moje miejsce wbiła.*

[Generalnie wasza sprawa czy w to uwierzycie, ale ja, Olva i Altariel mamy około 4000 lat.]

_________________
color]


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2013, o 15:12 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 163
Podziękowań: 79
Coś tu nie gra...
Skoro tulpa to myślokształt (co zgadza się z moją wiedzą) to skąd u nich inkarnacje (co w ogóle się nie zgadza)?
Odnoszę wrażenie, że to co nazywasz tulpą jest pewnego rodzaju daimonem stworzonym przez człowieka.
Tulpa to byt, który - jeśli jest dobrze skonstruowana - jest widoczny dla innych ludzi. Często traci się nad nią kontrolę. Mnisi przestrzegają, by nie tworzyć tulpy jeśli nie jest się odpowiednio przygotowanym, gdyż taki byt na wolności często jest wrogo uosobiony do życia.
Mógłbym tu się rozpisać o tym czym jest tulpa i jak wiele jest różnic między tym co opowiadasz, a tym jak jest naprawdę. A przynajmniej różnicy o tym co ja wiem, a co Ty.

Bynajmniej nie neguję faktu istnienia Twych towarzyszy i towarzyszek. Pozdrawiam ich serdecznie :) Jednakże z wielkim prawdopodobieństwem zetrzemy się w dyskusji o tulpach.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl

Profesjonalny blog poświęcony trzeźwemu spojrzeniu na magię i okultyzm.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2013, o 17:26 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Hej Garanilu. :D
Tak Ewelina, robię reklamę. : D Taką cichą i subtelną.

Hm, co do reszty: po cichu ucieknę w dal, a Wy sobie tutaj pogadajcie, tylko nie gryźć mi się. C:

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2013, o 22:00 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 83
Miło mi powitać ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2013, o 10:10 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 163
Podziękowań: 79
Bo ja gryzę, warczę, kopię i piekę kasztany!
A tak na co dzień jest całkiem spokojnym i zrównoważonym człowiekiem ;)
Lubię jeśli forum spełnia swoje zadanie. W końcu ma ono polegać na wymianie zdań i dochodzenia do prawd.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl

Profesjonalny blog poświęcony trzeźwemu spojrzeniu na magię i okultyzm.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 19 mar 2013, o 13:38 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Resner napisał(a):
Bo ja gryzę, warczę, kopię i piekę kasztany! id.

Ufff dobrze, ze zagryzienie i przekopanie mnie ominęło . Kasztana pieczonego bym spróbowała podobno pyszne:-D


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL