Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 paź 2013, o 09:25 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Idziemy za ciosem! :) Dziś proponujemy Wam także niezwykłe studium o fascynującym i tajemniczym LUDZKIM MÓZGU! Polecamy :)

EFEKT SYNCHRONICZNOŚCI, dr Kirby Surprise

Obrazek


Oto współczesna wersja teorii jungowskiej nieświadomości. Badania, które jednoznacznie wskazują na wpływ człowieka na rzeczywistość. Motorem tych działań jednak nie jest jego podświadomość, jak głosił Jung, ale przytomny i refleksyjny ludzki mózg.

Dr Kirby Surprise przedstawia opowieść o naturze przypadku z życia zwykłych ludzi, o tym, czy wydarzenia powstają w wyniku splotu okoliczności, czy może świadomego działania. Przed wami eksperymentalne studium poparte zapisami z terapii, wynikami badań i doświadczeniami z życia autora-psychologa. Dr Surprise udowadnia, że nie ma nic bardziej fascynującego i tajemniczego niż ludzki umysł. Oferuje czytelnikowi nowe, potężne perspektywy na nasze niezwykłe zdolności tworzenia. Przekonuje, że jesteśmy w stanie samodzielnie kreować pozornie przypadkowe wydarzenia swojej codzienności, jedynie poprzez zmianę perspektywy i przykładanie uwagi do istotnych dla nas wydarzeń. Kluczem jest wywołanie efektu synchroniczności – efektu lustra, w którym gdy się przejrzymy, możemy zobaczyć – a następnie odzwierciedlić w postaci wydarzeń rozgrywających się wokół – pożądane myśli i emocje po to, by pełniej i świadomie je przeżyć.

Dr Kirby Surprise przedstawia rewolucyjną metodę zarządzania rzeczywistością. Pokazuje, w jaki sposób w natłoku bodźców sensorycznych, jakie dostarcza współczesny świat, wychwycić wydarzenia synchronistyczne, odrzucić teorię przypadku i intensywniej doświadczać życia.


>

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 paź 2013, o 17:28 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Wreszcie jakaś pozycja dla mnie! :D

Chętnie zapoznam się ze współczesną wersją jungowskiej nieświadomości, jako że ostatnio zainteresowałam się właśnie psychologią Junga.

Widzę, że nawiązuje po części do prawa przyciągania, co również jest moim obecnym przedmiotem zainteresowań i zgłębień.
Jeśli chodzi o kreatywność, to mam jej wiele i chętnie rozwinę bardziej tą jakże przydatną umiejętność.

Lubię nieprzyziemne tematy poparte i sprawdzone przyziemnymi sposobami. :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 paź 2013, o 13:27 
Guru

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 256
Podziękowań: 111
Ostatnio nabyłem tę pozycję, ale jeszcze nie znalazłem czasu, aby zacząć ją czytać. Książka posiada dość obszerną bibliografię, więc wiedza w niej nie jest wyssana z palca.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lis 2013, o 15:58 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 14:28
Posty: 24
Lokalizacja: gdzies w wielkopolsce
Podziękowań: 4
Brzmi ciekawie,a gdzie dostane ta ksiazke??


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2013, o 15:03 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 1 maja 2013, o 17:04
Posty: 5
Podziękowań: 0
Mnie by zainteresowała ta książka, ponieważ czytam obecnie inną, gdzie pisze, że na człowieka mają wpływ trzy czynniki:podświadomość,telepatia zespołowa, oraz superświadomość.
Chętnie zapoznałabym się z inną teorią.
Bardzo bym chciała przeczytać o efekcie synchroniczności!!, bo to co ona oferuje brzmi jak magia..a ja lubię stwarzać na poziomie mentalnym,by potem móc doświadczać efektów czarów :D realnie:)
Bardzo serdecznie pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 lis 2013, o 17:20 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2013, o 14:28
Posty: 24
Lokalizacja: gdzies w wielkopolsce
Podziękowań: 4
Problem w tym ze po zapoznaniu sie z regulaminem dotyczacym recenzji,
Ksiazki dostepne sa tylko dla mieszkajacych na terenie Polski.Niestety ja do nich nie naleze...
:-( szkoda


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2013, o 09:14 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 10:32
Posty: 48
Podziękowań: 40
Witamy wszystkich Forumowiczów!
Jest nam bardzo miło, że zainteresowaliście się naszą nową pozycją :)
Najchętniej dalibyśmy każdemu z Was egzemplarz książki, ale wiadomo - regulamin :)

Tym razem chcielibyśmy przekazać książkę do recenzji Ewelinie. I nie tylko dlatego, że była pierwsza :) Ewelina napisała, że ostatnio zainteresowała się psychologią Junga. Myślimy więc, że książka będzie ciekawym dopełnieniem tych teorii, a niekiedy nawet ich rozszerzeniem. Ewelino, prosimy o kontakt.

Niemniej, bardzo dziękujemy Wam wszystkim! Już niedługo dodamy kolejną pozycję, także wszystko przed Wami :)

PS joanna7477, książkę "Efekt synchroniczności" można zakupić - jak wszystkie książki wydawnictwa Illuminatio - w księgarni Illuminatio: http://www.illuminatio.pl/nasze_ksiazki/.

POZDRAWIAMY!

_________________
Wydawnictwo ILLUMINATIO

tel.731-019-059
www.illuminatio.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2013, o 20:12 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Bardzo dziękuję! :) Czekamy na kolejne pozycje książkowe, żeby więcej osób mogło skorzystać :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL