Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 sie 2016, o 22:18 

Dołączył(a): 23 sie 2016, o 21:47
Posty: 1
Podziękowań: 0
Prosze o pomoc w interpretacji snu. Snily mi sie ryby, nie wiem czy ma znaczenie wyglad, ale na wszelki wypadek dodam, ze byly sredniej wielkosci, wygladaly troche na egzotyczne ze wzgledu na ich rozowa barwe. Co bylo dziwne to to, ze byly umieszczone tak jakby w jakims wiadrze wypelnionym woda i wszystkie byly umieszczone ogonem do gory. Ja wyjmowalam po jednej z wiadra (wtedy byly zywe),odwracalam je tak, ze moglam widziec przod ich glowy, po czym lapalam je za glowe tak, ze otwierala im sie szczeka i sciskajac tak jakbym im ta szczeke lamala; zabijalam je krotko mowiac. Zrobilam tak z kilkoma rybami, po czym chwycilam jedna z ostatnich' albo ostatnia z wiadra (dokladnie nie pamietam czy jeszcze jakas zostala)i kiedy chwycilam ja tak, ze otworzyla jej sie szczeka, zobaczylam w jej 'srodku' cos na ksztalt innej ryby albo czegos podobnego, co wygladalo po prostu obrzydliwie. Bylo czarne, obslizle i tak jakby poruszalo nozkami. Na widok tego tak strasznie sie przerazilam we snie, ze az mnie to z niego wybudzilo.
Powiem szczerze, ze naprawde mnie ten sen przerazil. Jesli ktos moglby mi pomoc w jego interpretacji bylabym bardzo wdzieczna. Dziekuje


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL