Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 paź 2016, o 18:02 

Dołączył(a): 25 paź 2016, o 17:51
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witajcie,
dręczy mnie pewien sen. Liczę na waszą pomoc. Jak może sugerować mój nick sprawa dotyczy kota, mojego kota.
Mam kota wychodzącego, codziennie około godziny 18 wychodzi na dwór i wraca koło 5 lub 6 rano. Otóż, w nocy z wtorku na środę śniło mi się, że mój kot wrócił do mieszkania ze zranioną łapką. Co się okazało? Nie wrócił... Nie ma go do tej pory, czyli jutro minie tydzień. Szukałam go i szukam nadal, wywieszam ogłoszenia. Nie mogę sobie poradzić z tą stratą, codzień rano i w nocy sprawdzam czy wrócił :( Jestem zrozpaczona, codziennie płacze i nie wiem już co robić.
Co moógł według Was oznaczać ten sen? Dlaczego przyśnił mi się akurat wtedy? Dodam, że mój kot nigdy wcześnij mi się nie śnił. W nocy kiedy miałam ten sen, nie wiedziałam przecież że on zaginął... Jest to dla mnie bardzo dziwne, że przyśnił mi się i już więcej go nie zobaczyłam....
Bardzo proszę o pomoc.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL