Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 sie 2013, o 09:56 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Witam,

Dzisiaj miałam bardzo dziwny sen. Śnił mi się mój były partner z którym rozstałam się dwa lata temu i wciąż go kocham, on cały czas szuka/ał ze mną kontaktu jednak na chwilę obecną zerwałam z nim kontakt i nie odzywam się do niego już prawie 2 miesiące. Miałam dziwny sen, nie pamiętam dokładnie wszystkiego jedynie tyle co zapamiętałam z niego to, że snił mi się i wybieraliśmy jakieś piosenki, normalnie rozmawialiśmy jakbyśmy nadal byli parą, nie było między nami żadnej kłótni itp. potem nagle widziałam biała bluzkę, która miała małe prawie wcale niewidoczne plamki i on zaproponował, że mi ją wypierze, że będzie w sam dla mnie, że będzie mi pasować.... Nie wiem kompletnie, co może ten sen oznaczać.
Czy ktoś pokusiłby się o interpretację dla mnie, z góry dziękuję :ympray:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2013, o 21:07 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Nefrete napisał(a):
Witam,

Dzisiaj miałam bardzo dziwny sen. Śnił mi się mój były partner z którym rozstałam się dwa lata temu i wciąż go kocham, on cały czas szuka/ał ze mną kontaktu jednak na chwilę obecną zerwałam z nim kontakt i nie odzywam się do niego już prawie 2 miesiące. Miałam dziwny sen, nie pamiętam dokładnie wszystkiego jedynie tyle co zapamiętałam z niego to, że snił mi się i wybieraliśmy jakieś piosenki, normalnie rozmawialiśmy jakbyśmy nadal byli parą, nie było między nami żadnej kłótni itp. potem nagle widziałam biała bluzkę, która miała małe prawie wcale niewidoczne plamki i on zaproponował, że mi ją wypierze, że będzie w sam dla mnie, że będzie mi pasować.... Nie wiem kompletnie, co może ten sen oznaczać.
Czy ktoś pokusiłby się o interpretację dla mnie, z góry dziękuję :ympray:


Hej

jak bym zrozumiala w ten sposob:
Byliscie razem i on dalej szuka kontaktu mimo ze Ty zerwalas go z jakiegos powodu.

Wybieranie wspólne piosenki kojarzy mi sie ze nadawacie/ nadawaliscie na tych samych falach, jestescie zgodni On dostrzega problem ( niewidoczne plamki) i oferuje go rozwiązać ponieważ wie ze będziesz zadowolona( nawiasem mowiac oferuje wypranie bluzki wiec kojarzy mi sie to z odnowieniem lub nawet poswieceniem czegos) Zna i rozumie Twoje potrzeby i pragnienia i chce usunac nawet te malutkie ,malo widoczne "plamki" majace wplyw na wasz zwiazek. Bez nich zwiazek bedzie idealny, bedzie pasowal Ci w sam raz,

Lub oczekiwalas lepszego zrozumienia i wiekszej uwagi ze strony partnera. Chcesz aby dostrzegal Twoje potrzeby, aby chcial zauwazac wiecej oraz przejawial inicjatywe i rozwiazywal problemy w zarodku.

Piszesz ze go w dalszym ciagu kochasz, wiec zerwanie kontaktu bylo nie bez powodu. Byc moze liczysz ze on sie zmieni a Twoja podswiadomosc pokazje Ci czego oczekujesz. :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2013, o 09:31 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Tak mi jeszcze przyszlo do glowy ze byly chcialby "ubrac cie po swojemu" usowajac wczesniej drazniace go niedoskonalosci.

Ale to tylko moje przemyslenia, :-)
Niezajmuje sie interpretacja snow


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2013, o 09:38 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Alle62b napisał(a):
Tak mi jeszcze przyszlo do glowy ze byly chcialby "ubrac cie po swojemu" usowajac wczesniej drazniace go niedoskonalosci.

Ale to tylko moje przemyslenia, :-)
Niezajmuje sie interpretacja snow


ok rozumiem, ale i tak Ci ślicznie dziękuję za interpretacje dla mnie, dużo mi pomogła :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL