Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 wrz 2016, o 22:20 

Dołączył(a): 28 kwi 2013, o 11:11
Posty: 11
Podziękowań: 0
DZIKA KOBIETA - BLISKIE SPOTKANIA"

WROCŁAW, 8 października 2016r. godz. 11 - 14.

Dzika Kobieta – to określenie archetypu kobiecej psychiki. Kobiety, która żyje w zgodzie ze swoją naturą, pierwotnym instynktem, kieruje się głęboką intuicją, ma dostęp do pradawnej mądrości, ma otwarte serce i moc twórczą.


Bliskie spotkania, ponieważ z bardzo bliska przyjrzymy się Dzikiej Kobiecie w jej naturalnym środowisku, czyli we wnętrzu siebie, wyruszymy w podróż w głąb siebie. Jako drogowskaz posłużą nam opowieści, baśnie zawarte w książce „Biegnąca z wilkami”, poprowadzą nas poprzez inicjacyjne momenty występujące z życiu każdej kobiety. Bliskie, ponieważ spotkamy się blisko z innymi kobietami. W atmosferze życzliwości, zaufania, autentyczności pojawia się przestrzeń do bezpiecznego eksplorowania nieznanych pokładów psychiki. Poprzez opowieści o kobietach będziemy czerpać z uniwersalnej mądrości kobiet.

Spotkanie I - Wskrzeszenie Dzikiej Kobiety.

Jest to pierwsze spotkanie informacyjne - wstępne do całego cyklu zatytułowanego Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania, inspirowanych książką Clarissy Pinkoli Estes „Biegnąca z wilkami”.

O czym? „Mówi się, że jest na pustyni takie miejsce, gdzie duchy kobiet i wilków spotykają się na przecięciu czasów.”

Pierwszą opowieścią, z jaką się spotkamy jest „La Loba” – zbierająca kości na pustyni, by nad nimi śpiewać i wskrzesić to, co pozostało z naszej dzikiej duszy i przywrócić jej żywą postać.

Śpiewać to znaczy mówić głosem duszy.

Na pierwszym spotkaniu:

- określisz swoje potrzeby, pragnienia

- nazwiesz tęsknoty (w nich jest klucz do duszy)

- skontaktujesz się z tą częścią Ciebie, która tęskni (ona wskazuje drogę i może zaprowadzić Cię do spełnienia, otrzymasz od niej wskazówkę)

- poznasz siłę, która przywiodła Cię na warsztat

- posłuchasz, co w duszy gra innym kobietom

- poznasz mnie, zadasz mi pytania

- przynieś ze sobą coś, co znajdziesz po drodze i to przyciągnie Twoją uwagę.

Będziesz mogła zdecydować czy chcesz uczestniczyć w całym procesie, kolejno baśń za baśnią czy też skorzystasz z wybranych baśni. Pierwsza baśń, którą się zajmiemy to „Sinobrody”. Spotkania odbywają się w cyklach tematycznych. Każda baśń zawiera w sobie ogólne przesłanie, a na głębszym poziomie każdy z bohaterów symbolizuje poszczególne części naszej Jaźni. W niektórych zawarte jest kilka momentów inicjacyjnych naszego życia. Pracujemy metodami aktywnymi, tzn. wykorzystujemy słowo, obraz, dźwięk, ciało, opowiadamy, piszemy, rysujemy, malujemy, słuchamy, śpiewamy, odgrywamy, wspieramy się. Każde spotkanie będzie opierać się na ćwiczeniu, pracujemy indywidualnie, w parach, w grupie.

TERMIN: 8 października 2016r. (spotkanie 3-godzinne, od g.11 do g.14).

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc - prosimy o wcześniejsze rezerwacje potwierdzone wpłatą zaliczki 30 zł, lub całość kwoty 50 zł.

KOSZT: 50 zł.


PROWADZĄCA: Nazywam się Anna Rogowska. Moja osobista droga prowadzi mnie ścieżkami, które łączą ciało, umysł i ducha. Z wykształcenia jestem psycholożką, pracuję w nurcie psychologii zorientowanej na proces, to metoda, która czerpie ze snów, mitów, baśni. Sama też uwielbiam bajki, czytać i oglądać. Jest w nich mądrość. Zajmuję się także malowaniem intuicyjnym Vedic Art. oraz terapią manualną (pracuję poprzez masaże, głównie Lomi Lomi Nui, masaż miodem). Pracuję z dziećmi i rodzinami. Prowadzę warsztaty rozwojowe dla kobiet. Uwielbiam przyrodę, gotowanie, zbieram zioła. Książka „Biegnąca z wilkami” wywarła na mnie ogromne wrażenie i dopełniła pewien okres w moim życiu. Może być drogowskazem dla wielu kobiet, a ja mogę służyć swoim doświadczeniem. Szczegółowe informacje: e-mail: tel. 793 417 813

ZAPISY: , tel.: 509354808.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2016, o 20:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Pani nie znam, Ale super temat !!!! Każda kobita powinna ta książkę poznać i ten temat ... super :) Polecam Baby !

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL