Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dzień dobry!
PostNapisane: 17 lut 2014, o 17:17 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 19:35
Posty: 50
Podziękowań: 15
Zauważywszy tuż nad stopką forum ten dział, uznałam, iż nie znalazł się on tu bez powodu i należałoby w pierwszej kolejności z niego skorzystać, skoro chciałabym pokorzystać z forum trochę dłużej.

Tak więc witam się z Wami wszystkimi!
Mój nick to nic innego jak zbitka przekształconych (bo zapisanych zdrobnieniami z innych języków) imion, które mi przypadły poprzez sakramenty katolickie, które ciężko było w tym kraju ominąć - drugi z nich, tj. bierzmowanie, przyjęłam pod wieloma groźbami... które skierowane były głównie pod adresem mojej rodzicielki.

W przeszłości w pewnym stopniu zaczęłam interesować się numerologią, która stosunkowo niedawno uświadomiła mi wiele rzeczy. Taką pokrętną drogą zaczęłam szerzej zgłębiać tematykę duchowości.
Zarówno w temacie liczb jak i rozwoju własnego dopiero raczkuję, więc przez jakiś czas nie będziecie mieli ze mnie zbyt wiele pożytku, ale sama będę czerpać od Was pełnymi garściami, zaś gdy tylko będę miała czym się podzielić, z chęcią to uczynię.


Dzień dobry! :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dzień dobry!
PostNapisane: 17 lut 2014, o 17:20 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Witamy wśród nas :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2014, o 18:20 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Witamy i mamy nadzieję, że wyciągniesz z forum jak najwięcej, gdyby czegoś brakowało to dopisz śmiało, nie bój się zadawać pytania :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2014, o 23:36 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Witaj na forum, rozgość się i znajdź interesujące Cię tematy :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dzień dobry!
PostNapisane: 17 lut 2014, o 23:39 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Hejo :D
Miłego pobytu :p


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL