Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lut 2015, o 11:43 

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 15:44
Posty: 20
Podziękowań: 1
Mój synek całkiem niedawno, mając 2 latka, powiedział mi któregoś dnia (byliśmy wtedy sami w domu), że na korytarzu siedzi Pan w kapeluszu. W pierwszej chwili pomyślałam, że ktoś się włamał, włosy stanęły mi dęba i nie miałam odwagi spojrzeć w miejsce, które wskazywał synek. Ale musiałam w końcu przejść przez korytarz żeby zrobić małemu jedzenie. Zamknęłam oczy i przebiegłam przez korytarz rozpalając jednocześnie wszędzie światła. Synek wtedy spojrzał w to miejsce i powiedział, że już Pana nie ma. Do końca dnia siedziałam jak na szpilkach.... wiele osób mówi, że na pewno syn kogoś widział, choć zdarzyło się, że sceptycy wmawiali mi, że to tylko jego bujna wyobraźnia. Ja jednak jestem przekonana, że jakiegoś Pana on widział. Nie wiem tylko zupełnie kim był ten Pan...i czemu siedział na korytarzu w kapeluszu ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2015, o 11:57 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Łaaaa! Aż mnie ciarki przeszły!
Ciekawe to jest, że małe dzieci jeszcze widzą duchy, aurę, a później już nie...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2015, o 13:49 

Dołączył(a): 21 lut 2015, o 09:45
Posty: 14
Lokalizacja: Wrocław
Podziękowań: 2
Witam,

podpowiem, chodzi o "specjalizację" mózgu, za młodu dzieci posiadają znacznie więcej połączeń pomiędzy neuronami, te połączenia są w miarę słabe a z postępem wieku i nauki używane połączenia nabierają na sile, nieużywane słabną w myśl zasady obniżenia entropii i strat energii, przez co niektóre zdolności słabną, inne nabierają na sile.

A w prostym tłumaczeniu, dzieci przestają widzieć aurę, duchy i takie tam bo z tego wyrastają.

Pozdrawiam,
Auegamma


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2015, o 12:42 

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 15:44
Posty: 20
Podziękowań: 1
Dziękuję za wyjaśnienie, nie wiedziałam jak to się fachowo nazywa.
Rzeczywiście całe wydarzenie mało przyjemne...szczególnie jeśli nie możemy potwierdzić co dziecko naprawdę widziało.
Synek się nie bał, jedynie wstydził, bo spoglądając na korytarz odskakiwał i chował się nieśmiało za mnie.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL