Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 maja 2019, o 10:08 

Podziękowań: 0
Witam,

mialam dwa bardzo dziwne i symboliczne sny, w obydwu pojawiła się krew ale w dwóch róznych aspektach:

1. Pierwszy sen byl wczoraj. Dowiaduję się, że gdzies w okolicy zamordowano człowieka. Widzę najpierw jego matkę jadącą na motocyklu i trzymającą ciało jej syna (to n byl zamordowany). Ciało jest pozbawione głowy i czyste. Chwile później jestem na miejscu zbrodni, tuż po dokonanym morderstwie ale przed pojawieniem się jeszcze kogokolwiek. Nikogo nie ma. Jest zima, duzo śniegu idę przy brzegu jeziora. Pod stopami widzę snieg i bardzo niewyraźnie odciętą głowę i krew na snieu, w wodzie widzę dryfujące ciało pozbawione głowy, ciało jest ubrane w sutannę, jest to ksiądz. Wchodzę na wodę, ktora pokryta jest krą, wszystko jednak pływa, jest wodniste roztapiające się ale ja nie tonę, mogę po tym chodzić. Na krze widzę slady krwi. I sen się kończy. Nie znam nikogo z tego snu.

2. Drugi sen mialam dzisiaj. Jestem w szpitalu, ktory ma duzo pokoi, pięter, jest duzo ludzi, szpital jest stary. W pewnym momencie zaczynam wytalad ogromne ilosci moczu z krwią, wręcz fontanna. Boli mnie całe podbrzusze, biegam po szpitalu w panice szukając pomocy. Dobiegam do drzwi lekarki, ktora moze mi pomoc, ale tam jest ogromna kolejka, w dodatku lekarka jest w trakcie przeprowadzania operacji. Drzwi się otwierają, ja ją niby znam (tak na poziomie duchowym czuje ze sie znamy) ale twarzy kompletnie nie kojarzę, jakbym widziala ją pierwszy raz. Ona mnie widzi i mowi, zebym zaczekała, ze mnie zna i ze mi pomoze. Potem dowiaduję się ze mam jakies kobiece problemy, ale nie wiem dokladnei co, bo w tym momencie wszystko mi się zamazuje i sen się konczy.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt