Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Duszek w domu
PostNapisane: 7 sty 2016, o 14:58 

Dołączył(a): 7 sty 2016, o 14:48
Posty: 5
Podziękowań: 0
Witam od jakiegoś czasu słyszę chodzenie po schodach i po domu zamykają się drzwi coś klaska i gwizda . Czuć podmuch chłodu. A i światła gasną co to może być i jak się pozbyć mieszkam w uk.
Proszę o pomoc


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Duszek w domu
PostNapisane: 7 sty 2016, o 15:07 

Dołączył(a): 7 sty 2016, o 14:48
Posty: 5
Podziękowań: 0
Obrazek


W załączniku kolo klamki to mi się wydaje czy tam jest głową przed drzwiami ? Zrobiłem zdjęcie a zaraz bylmocny podmuch chłodu ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sty 2016, o 19:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 389
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 95
i może jeszcze w Londynie ??? Mieście duchów :)
Ogólnie to u nich jest bardzo duża aktywność, kwestia jest tego coś zrobił żeś to zauważył lub doświadczasz jakiś zjawisk.
Najpierw należy podejść do tego na spokojnie, sprawdzić czy nie ma żadnych przeciągów, szczelin które mogły by tworzyć gwizd, skrzypienie może dom pracuję to normalne.
Może, ktoś Ci to sprawdzi, ale jeśli nie masz zmian nastrojów, czujesz się dobrze i zdrowo, to się nie przejmuj. Może widziałeś film "Inni " ? my dla nich też jesteśmy duchami, tyle że czasem gdzieś te dwa światy się bardziej stykają.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Duszek w domu
PostNapisane: 7 sty 2016, o 20:18 

Dołączył(a): 7 sty 2016, o 14:48
Posty: 5
Podziękowań: 0
Sprawdzalem nie ma nic a poza tym to nie tylko ja słyszałem ale ja czuję najbardziej mrowienie i moja przyszła żona mówi ze w nocy się dziwnie zachowuje ale ja nie pamiętam nic ze gadam bez sensu i mnie trzęsie i budzę się lodowaty


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Duszek w domu
PostNapisane: 8 sty 2016, o 08:31 

Dołączył(a): 7 sty 2016, o 14:48
Posty: 5
Podziękowań: 0
Może zna ktoś medium okolice Nottingham


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sty 2016, o 16:05 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Choćbym nie wiem jak się wysilała, nie widzę tam żadnej głowy... Tylko zatkało mi dech przy tym zdjęciu z początku, teraz zatyka mi uszy... To jest jakiś program, nie duch, tak właśnie odczuwam programy. Odprogramuj się jak umiesz, poczytaj coś o tym, bo sama dokładnie nie wiem jak to się robi, ja to robię samą świadomością lub proszę swoją zaufaną Przewodniczkę.
Ducha tam nie masz, bo bym go wyczuła.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2016, o 11:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 389
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 95
Zastanawiałam się Ewelina co napiszesz. Kiedy czytałam pierwszy raz tą treść poczułam ciepłą i delikatną energię bardzo świeżą jak energię dziecka ale jako przestrzeń miejsca. Na zdjęciu nic nie widzę zresztą nie preferowałabym tej formy sprawdzania.
Kiedy elektryka siada, strzelają żarówki to dochodzi do jakby rozładowania energetycznego, to tak jakby poprzez ten kanał uchodziła niska energia ( negatywna)
Duszek, dusza zaznaczająca swoją obecność chcę zwrócić uwagę. Dusza która ma się narodzić czasem pogania rodziców i też może ponaglać. Ale jest jeszcze jedno, różnego rodzaju tego typu zjawiska moze wywoływać osoba o zdolnościach parapsychicznych, zostawiłeś kogoś w Polsce może ?
Najlepiej będzie jak poszukasz kogoś widzącego na miejscu kto mógłby przyjśc na miejsce.
Wiesz ja jak robię talizmany i jest cięzki temat, to potrafi mi wywalić prąd w całej wsi, już nie mówiąc o strzelaniu żarówek. Ale ja tak mam że zakłócam lub psuję się przy mnie sprzęt elektryczny.
Jak kogoś ściągniesz, daj znać co i jak :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2016, o 17:56 

Dołączył(a): 19 sty 2016, o 15:00
Posty: 50
Podziękowań: 5
Przede wszystkim nie trzeba się bać! Jeżeli jest to jest jakaś zła siła (rzadkie przypadki), to wyczuje wasz strach i może być gorzej. Przeważnie jednak są to dusze ludzi, którzy ze względu na zbyt duże przywiązanie do świata materialnego zostały tutaj na Ziemi. Mogą to też być jakieś zdolności parapsychiczne kogoś z domowników. Kojarzę taką historię, bardzo wiarygodną swoją drogą, w miejscowości Myszków. Nie wiem, poczekaj, poobserwuj, jak będzie gorzej, to trzeba kogoś poprosić o pomoc.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Duszek w domu
PostNapisane: 21 kwi 2016, o 19:48 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 233
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Nw dlaczego ale zadam pytanie czytając wasze wypowiedzi czuje
Mrowienie na całym ciele ,czy to początki wyczuwania energii?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Duszek w domu
PostNapisane: 15 lip 2016, o 20:22 

Dołączył(a): 7 sty 2016, o 14:48
Posty: 5
Podziękowań: 0
Obrazek


Obrazek

Proszę interpretacje biała aura i za dziewczyna błąd biala] proszę o pomoc i w domu czuć różne nieprzyjemnie zapachy


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL