[ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lut 2016, o 16:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2016, o 18:09
Posty: 29
Podziękowań: 0
Tak ogólnie rzecz biorąc to nie potrzeba mi dowodów na reinkarnację, bo wierzę w to.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2017, o 11:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2017, o 10:51
Posty: 15
Podziękowań: 0
amii napisał(a):
1, 2, 4, 6, 9, 10... Nie wiem jak to możliwe, ale mam dziurkę nad uchem i znamie, którego nikt nie ma w mojej rodzinie... a co najdziwniejsze. pojechałam do Katowic z koleżankami na zakupy i stojąc przy kasie w sklepie podbiegła do mnie jakaś Pani płacząc, że się odnalazłam po kilkunastu latach. Ja takie na Nią wtf, a ona jak się uspokoiła pokazała mi zdjęcie Jej córki. Jak dwie krople wody, tylko ja mam błękitne oczy, a ona zielone i mam ciut jaśniejsze włosy. Koleżanki też wypaliły, że chyba to moja siostra bliźniaczka. Z tym, że ona powinna mieć teraz 40 lat, ja mam 20 i zaginęła przed moimi narodzinami. Czy to możliwe? Zrobiłam sobie nawet badania DNA i jestem córką moich rodziców. Co w takim razie się stało w GH?



z ta historia z Katowic to niezla akacja, chyba bym zemdla jak by mi sie to przydazylo :P


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2017, o 11:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2017, o 10:51
Posty: 15
Podziękowań: 0
Napisaliscie ze macie wspomnienia, jakie np?

Ja bym bardzo chciala wierzyc w reinkarnacje ale mnie nie dotyczy ani 1 punkt ;(


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2017, o 14:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2017, o 14:21
Posty: 9
Podziękowań: 0
Ja niestety mam tylko przypadki deja vu. Czy można sie dowiedzieć kim się kiedyś było?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2017, o 12:40 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 606
Można, a po co Ci to? Zrób sobie autohipnozę i spróbuj zobaczyć poprzednie wcielenie.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2017, o 15:10 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 04:31
Posty: 230
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Ja byłem poprzednio chyba okropną osobą bo mam teraz ch u uu we życie.Jedyne mój znak to na szyi jak po tretratochomi czy coś takiego..


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2017, o 18:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 11:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
autohipnoza ? Nie lepsza medytacja regresywna ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2017, o 13:29 

Dołączył(a): 28 lip 2017, o 12:06
Posty: 30
Podziękowań: 1
Irisa napisał(a):

7. Reinkarnacja a Biblia

Mało kto wie, że chrześcijanie długo wierzyli w istnienie wielu wcieleń. Dopiero w VI wieku cesarz Justynian usunął z Biblii fragmenty, które o tym mówiły, a na soborze konstantynopolitańskim drugim zakazano wiary w reinkarnację. Od tego momentu, ten, kto mimo wszystko myślał, że żyjemy więcej niż raz, stawał się heretykiem.

Do dzisiaj wielu ludzi podkreśla, że w Biblii pozostały fragmenty mówiące o reinkarnacji. W jednym z fragmentów Nowego Testamentu znajduje się sugestia, że Święty Jan Chrzciciel jest wcieleniem Eliasza.


Jakie istnieją na potwierdzenie tego źródła historyczne ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lis 2017, o 21:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 11:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Wszelakie, głównie ukryte w piwnicach watykanu.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2017, o 19:08 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 606
Myślę, że nie chodziło o odpowiedź "Wszelakie", może bardziej dokładnie...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL