Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lis 2012, o 23:00 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
czy mam dar? nie wiem. Ciagnie mnie do Tarota ale miewam długie przerwy. Czy coś umie ? nie wiem, raczej nie. Książki do nauki do mnie nie przemawiają bardziej je wyczuwam intuicyjnie ale nie wszystkie. Mam wrażenie, ze ktos kiedyś nałożył na mnie blokadę i nie wiem jak się jej pozbyć. Czuję, ze ona puszcza dlatego sa te przebłyski. Nie wiem do kogo sie z tym zwrócić.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 23:03 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 22:21
Posty: 11
Podziękowań: 4
Dobry wieczór.
Rozgladam się po postach, by poznać panujące tu zwyczaje.Będzie mi miło"wpadać na pogaduszki" :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 23:06 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
mi też miło Ciebie poznać ;) widzę, że jak i ja trafiłaś tu dziś właśnie

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2012, o 23:09 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 22:21
Posty: 11
Podziękowań: 4
MGIELKO! chyba mam dla Ciebie sposob na sciaganie blokad. musialabym dostać Twojego emaila, poslalabym Ci interesującą lekturę, gdzie znalazlabyś sposob na swoj problem. Albo... poszukaj na necie skryptów DEIR "WYZWOLENIE"...
"widzę, że jak i ja trafiłaś tu dziś właśnie" TAK.... to chyba nie przypadek :)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL