Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 maja 2017, o 08:56 

Podziękowań: 0
Czy tu jest gdzieś regulamin wstawiania snów?

Może ktoś mi pomoże sen zinterpretować bo był bardzo dziwny.

Śniło mi się, że jestem na polnej drodze, że nią idę a dzień był bardzo słoneczny, było ciepło i przyjemnie, i widzę przed sobą Inspektora Gadżeta z jego wnuczką i tym psem łepkiem.

Oni do mnie podchodzą i słyszę ich rozmowę, że Inspektor Gadżet ma zbyt duże dłonie i nie może korzystać z telefonu komórkowego, który był na dotyk. Z tego co pamiętam chciał do szefa swego dzwonić. Widziałem ten telefon, dotykowy, nowy. Pokazał mi ten telefon. Z tego co pamiętam nie był zepsuty. I widziałęm Gadeta duże dłonie.

Potem nagle widzę z innej perspektywy, nie pamiętam czy to było skrzyżowanie dróg, ale jeśłi nie pamiętam to chyba nie było to ważne, widzę potem jak na drodze nie wiadomo skąd tworzy się, materializuje jakaś postać. Zjawił się z powietrza dosłownie. Wiedziałem tylko to, że był to zabójca, który miał Gadżeta zabić. Chyba mnie widział, ale mnie olał.

Następnie widzę jakiegoś starszego mężczyznę, który okazuje na pytanie sięzabójcy być doktorem.

Zabójca go zabił, ale bardzo dziwnie, z jego dłoni, palców wystrzeliło coś na krztałt metalu, metalicznej substancji niczym Volferina pazury, który poprzebijał cały tors doktora a następnie go zdematerializował i po chwili ta osoba z tym doktorem zamieniła się w bardzo dziwny futurystyczny samochów. Widziałęm jak to się przekształca w wóż ale nie jestem wstanie tego opisać.

Na sam koniec czułem jakby mi do usta wchodziła jakaś taka mała rurka, która miałaby wejść bardzo głęboko w mój organizm ale ja się na to nie zgodziłem i jąz ust wyciągnąłem i po chwili się obudziłem strasznie dziwny sen.

Nie wiem czy to ważna, ale pamiętam, że były to lewe dłonie.

Ma ktoś może jakiś pomysł jak to interpretować? Ja się na snach nie znam. Czy istotne jest to, że ostatnio często myślę o kobiecie, która mi się podoba?

Przeczytałem dziś, że niby lewa ręka symbolizuje kobiecość? Czy może mieć to związek ze snem i nią?

Teraz sobie przypomniałem, że ta dotykowa komórka wyglądała zupełnie jak moja.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt