Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sie 2017, o 23:49 

Podziękowań: 30
dzieje sie w twoim życiu to w co wierzysz. Wiara i myśli kreują rzeczywistość w materii, a to znaczy że ludzie sami tworzą sobie przyszłość taką w jaką wierzy większość.
Na szczęście jest wiele osób którym nie smakują produkty Mnie nie przekonasz przenawożone chemią jak i normalnie nawożone chemią i środkami niby ochrony roślin, choćby z tego powodu że sie po takim jedzeniu źle czują. Im powiedz że to co wybierają w sklepach eko niczym sie nie różni od tego z hipermarketu. Wyobrażam sobie ich reakcje hahaha
Masz odwage idź do sklepu eko w mieście i pogadaj z kilkoma stałymi klientami. Może nawet ankiete zrobisz czemu ludzie kupują eko.
Mnie nie przekonasz bo czuje i widze różnice w jakości życia po jedzeniu eko i po konwencjonalnym.
A dla mających wszystko w tyle byle przeżyć życie choćby byle jak są hipermarkety, ale nawet w nich pojawiają sie produkty eko.
Chcesz tanio eko to zbieraj owoce w lesie lub posadź se coś w ogrodzie. Masz jabłka swoje z ogrodu to porównaj ich smak z tymi ze sklepu.

Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2017, o 21:06 
Administrator

Podziękowań: 606
Obecnie kupuję coraz więcej żywności eko i jakoś ja i moja rodzina prawie nie choruje, lepiej się czujemy, więc coś w tym jest. Można sobie wytlumaczyć w ten sposób, że lepiej wydać więcej na dobre jedzenie, niż później na leki.

Tytuł:
PostNapisane: 11 wrz 2017, o 07:24 

Wczoraj to leciało w tv.
obczaj sobie jaki syf jest w łososiach hodowlanych, jak zwykle karma dla ryb z domieszką chemii od monsanto, nie radze tego jeść nawet okazjonalnie.

Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2017, o 16:49 
Administrator

Podziękowań: 606
Ale to chyba nie do mnie napisałeś, bo ja nie jem ryb, ani mięsa :)

Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2017, o 10:56 

ogólnie napisałem

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt