Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sie 2013, o 21:36 

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 14:14
Posty: 25
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 13
Formowana napisał(a):

"Wiele dotychczasowych wiadomości dotyczących uzdrawiania okazało się niepełnych lub zgoła nieużytecznych. Stwierdziłem luki w swojej wiedzy oraz uświadomiłem sobie błędy, które my bioenergoterapeuci możemy popełniać, starając się wyrównać pole energetyczne człowieka, nie mogąc lub nie potrafiąc dotrzeć do przyczyn wywołujących niezrównoważenie. W takich przypadkach mówię o symptomatycznym leczeniu energiami (gdy usuwamy jedynie blokady energetyczne bez uprzedniego odnalezienia przyczyn ich powstania i bez współpracy z pacjentem).



Okej przetłumaczę:
Oto ja pan Ogorevc jestem totalnie inny od wszystkich młodych gniewnych i krytykujących stare; Żeby wypromować swoją szkołę wcale nie krytykuję dziedzictwa sztuki uzdrawiania i przemyśleń iluś tam ludzi przede mną"

Bla bla bla, to jest myślenie u którego leży przekonanie że karma jest ważna, że cierpienie jest wazne, że cierpienie czegoś uczy; To jest niehumanitarny błąd
- czemu nikt nie myśli że to właśnie wzięcie pomocy od kogoś może być przełamaniem karmy ?

Cierpienie jest puste, karma jest pusta, doświadczenie jest puste.
Pojawia się, trwa, po czym rozpuszcza się. Po prostu jest.

Dlatego robi się rzeczy które uważa się za słuszne, nie myśląc o nich zbyt wiele ale wie się że są dobre. Kiedy ktoś tonie, pomaga się mu.

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 11:40 

Dołączył(a): 9 lut 2014, o 17:49
Posty: 36
Podziękowań: 11
Aby nauczać innych na temat karmy, trzeba najpierw samemuu poznać swoją karmę, a przede wszystkim należy wiedzieć, co tojest karma, a później dopiero pisać na taki temat, bo inaczej szerzymy tylko idiotyzmy, które powstałyy niczym religie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 11 lut 2014, o 11:53 

Dołączył(a): 9 lut 2014, o 17:49
Posty: 36
Podziękowań: 11
Cohen napisał(a):
bo nawet biorąc pod uwagę czysty model energetyczny, pomiędzy karmą, a układem energetycznym nie ma żadnych powiązań. Bezpośrednich powiązań nie ma także pomiędzy układem energetycznym jednej osoby, a drugiej. Zadziałałoby to w ten sposób efektem placebo w modelu psychologicznym, ale owy wyklucza energię.


Bezpośredniego powiązania nie ma, ale jest coś gorszego o czym nie wielu jest świadomych. Karma może w każdej chwili wkroczyć w nasze życie, jeżeli nie mamy pojęcia jak ona działa i skąd się bierze. Bierze się ona w nas z przeszłych doświadczeń życiowych, czyli z poprzednich wcieleń i jest skutkiem przeżytego wcielenia. Jeżeli nie jesteśmy świadomi skąd bierze się karma, to na pewno ona zbierze swoje żniwo. Tak więc wniosek jest tylko jeden. Aby unikać skutków dzialania karmy, powinniśmy uświadamiać sobie czym ona jest i z czym się wiąże i co możemy uczynić, aby ona nie przyrastała.

A kiedy słyszę o cudakach, którzy proponują oczyszczenie karmy, to w tej chwili po prostu chce mi się śmiać, bo wychodzi na to, że są lepsi od samego Stwórcy.
Jasne jest, że te osoby żerują tylko na takich osobach, bo oni pragną tylko jednego,czyli kasy, a czy klient poczuje się lepiej czy nie,to inna sprawa i podobnie jest z uzdrowicielami,bo każdy uzdrowienie zawsze ma podstawę w chorej osobie, a nie w rzekomej mocy uzdrowiciela.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 20 lut 2016, o 17:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2016, o 21:10
Posty: 6
Lokalizacja: cieszyn
Podziękowań: 0
ahtmar napisał(a):
Cohen napisał(a):
bo nawet biorąc pod uwagę czysty model energetyczny, pomiędzy karmą, a układem energetycznym nie ma żadnych powiązań. Bezpośrednich powiązań nie ma także pomiędzy układem energetycznym jednej osoby, a drugiej. Zadziałałoby to w ten sposób efektem placebo w modelu psychologicznym, ale owy wyklucza energię.


Bezpośredniego powiązania nie ma, ale jest coś gorszego o czym nie wielu jest świadomych. Karma może w każdej chwili wkroczyć w nasze życie, jeżeli nie mamy pojęcia jak ona działa i skąd się bierze. Bierze się ona w nas z przeszłych doświadczeń życiowych, czyli z poprzednich wcieleń i jest skutkiem przeżytego wcielenia. Jeżeli nie jesteśmy świadomi skąd bierze się karma, to na pewno ona zbierze swoje żniwo. Tak więc wniosek jest tylko jeden. Aby unikać skutków dzialania karmy, powinniśmy uświadamiać sobie czym ona jest i z czym się wiąże i co możemy uczynić, aby ona nie przyrastała.

A kiedy słyszę o cudakach, którzy proponują oczyszczenie karmy, to w tej chwili po prostu chce mi się śmiać, bo wychodzi na to, że są lepsi od samego Stwórcy.
Jasne jest, że te osoby żerują tylko na takich osobach, bo oni pragną tylko jednego,czyli kasy, a czy klient poczuje się lepiej czy nie,to inna sprawa i podobnie jest z uzdrowicielami,bo każdy uzdrowienie zawsze ma podstawę w chorej osobie, a nie w rzekomej mocy uzdrowiciela.

Bardzo podoba mi się to, co napisałeś. Uważam, że przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę z tego czym w ogóle jest karma, jak działa i jak może na nas oddziaływać.
Ja jednak uważam, że nie do końca musimy odchodzić od takich osób i ich unikać, ponieważ wiele z takich osób może nam sporo wyjaśnić. Musimy jednak podchodzić do tego tematu z głową.

_________________
adamina


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL