Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lip 2017, o 23:21 

Podziękowań: 0
Hej!!!
Mam nadzieje ze mi ktoś wytłumaczy co on chce , ja nie widziałam duchów tak mi się wydaje ,a może widziałam a niechce pamiętać, co kolejek to jest jest z mną ale może pokoleń,
Zaczęło się wiele lat temu w domu mojej byłej teściowej ten dom był zły jk określi znajomy ksiąg który czasami przebywal u nas by różne dźwięki sztuki i puki ale nie myslal że to zle normalne odgłosy domu ale zawsze bałam się schodzić do piwnicy w tym domu nie wiem dlaczego intuicja może ! Do dnia kiedy nie czekałam tamta wołanie głosy nie rozumiałam słów wiem jedno uciekając po schodach co sił w nogach drzwi zamklampa klucz a słyszałam drapanie w drzwi głosy i szampanem klamka i od tamtej pory wszystko się zmieniło to coś jest cały czas z mną były noce kiedy kleczalam i modlili się z łzami w oczach dzieci mnie budzły mąż ale nikomu nie mówiłam bo wzięli by mnie za wariatka. To coś jest czasami bardzo silne i źle widżem to coś i wiem że on chce żebym się bała żebym pamiętała o niczego cały czas jest z mną w dzień czy w nocy zawsze go czuje zawsze g zobaczę jak przchodzi koło mnie . Odkąd jest koło, nie wszystko się psuje ,pozwala mi zaczynać wszystko od nowa żeby potem to zniszczyć i zostawić mnie bez niczego nawet bez nadziei .Tam gdzie ja tam i on ! Pomóżcie mi może macie jakieś pomysły.

Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2017, o 15:02 
Administrator

Podziękowań: 606
Modlenie się... echhh już brak słów na to modlenie do boga. to jest samonakręcająca się machina. Im więcej będziesz się modlić, tym więcej będzie Cię straszyć.

Tytuł:
PostNapisane: 4 sie 2017, o 07:14 

Podziękowań: 30
bo modlitwa była niewłaściwa.
Pewnie coś w stylu zdrowaš mario albo ojcze nasz któryś jest niewiadomo gdzie.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt