Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2014, o 15:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
A przesłanie oceńcie państwo sami:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 16:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Tak widziałam jakiś czas temu , bardzo dobre i wymowne .Tylko tylko ,że nieliczni zastanowią się nad tym wyłapią sens a reszta wzruszy ramionami i pójdzie dalej. :(


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2014, o 17:18 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Powiem Ci szczerze, że przemówiło to do mnie, bardziej niż jakby ktoś o tym mówił. Chociaż mam tego pełną świadomość, to w tej formie robi większe wrażenie.
Masz Lokator więcej takich perełek z bajek lub filmów ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 17:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
"Tak widziałam jakiś czas temu , bardzo dobre i wymowne .Tylko tylko ,że nieliczni zastanowią się nad tym wyłapią sens a reszta wzruszy ramionami i pójdzie dalej."

To prawda, ale nawet jeśli jedna osoba coś z tego wyciągnie to już sukces.

"Powiem Ci szczerze, że przemówiło to do mnie, bardziej niż jakby ktoś o tym mówił. Chociaż mam tego pełną świadomość, to w tej formie robi większe wrażenie.
Masz Lokator więcej takich perełek z bajek lub filmów ?"



Niestety nie mam ale jak się natknę to na pewno wrzucę :"D. Teraz w dobie celowego ogłupiania dzieci ciężko coś mądrego znaleźć.


Ostatnio edytowano 11 lut 2014, o 17:23 przez Lokator, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 17:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
i tak najlepsiejszy byl shrek i epoka lodowcowa i sysunia hehhe


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2014, o 17:26 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Mi się wydaje, że często w filmach czy bajkach są ukryte przesłania, ale w sumie może się nakręcam za bardzo. Dla mnie np. Matrix jest filmem o Prawie Przyciągania :D. Teraz nie przytoczę konkretnych cytatów, ale pamiętam, że było kilka momentów, w których pomyślałam, że oni właśnie o tym mówią :P.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 17:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
zgadzam się, nawet ostatnio coś oglądałam i ukryte było przesłanie o pozytywnym myśleniu, ale nie pamiętam co to było. Dużo ost ogladam:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 17:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
Każdy interpetuje zgodnie z tym jaką ma wiedzę, i jak tą wiedzę podstawi. Zgadzam się Matrix jest wybitnym dziełem, zresztą pokazujący naszą rzeczywistość jaka jest.

Dla mnie sztuczny świat matrixa to świat egregorialny w którym żyjemy. Te maszyny to potężne ruchy energii które sterują ludźmi, a wszystko zamyka się w mrocznym morzu świadomości.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL