Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2012, o 18:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Jeden z najbardziej wartościowych wykładów David-a Icke,
który tym razem przedstawia nam znaczenie miłości w przebudzeniu społeczeństwa. David uważa, że dzięki miłości na świecie zapanuje pokój i raj.

"Miłość to nie coś - w czym jesteś, tylko to - CZYM jesteś"



 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2012, o 21:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Nie śledzę wykładów Davida Icke, dlatego ciężko mi powiedzieć, czy jego poglądy są słuszne, ale za powyższy wykład ma on u mnie dużego plusa, chociaż zbyt bezpośrednio stwierdza, że "wszystko jest iluzją". Oczywiście osoba oświecona zrozumie sens znaczenia iluzji, ale taki przeciętny "Kowalski" stwierdzi, że skoro wszystko jest iluzją, to ludzie również są iluzją i nie należy się z nimi liczyć.
Czytałem w artykule na temat "sekt" o przypadku dziewczyny, która stykając się z określeniem "wszystko jest iluzją", wysłała do rodziców list, w którym oznajmiła, że odchodzi od nich, gdyż są oni iluzją, oraz tak na prawdę nie istnieją i są częścią świadomości tworzącej jedność.
Należy pamiętam, że człowiek jest istotą Boską, ponieważ został stworzony na wzór i podobieństwo Boga, dlatego szanując Boga, powinniśmy szanować swoich bliźnich, a tym bardziej rodziców.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL