Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 kwi 2013, o 20:33 

Podziękowań: 125
Witam

Znalazłem ciekawy i krótki filmik o darmowym jedzeniu, które jest wokół nas. Możliwe, że niektórych zainteresuje sposób życia Garry-ego Tibbo, który od wielu lat żywi się ogólnodostępnymi produktami spożywczymi pochodzenia roślinnego. Jest on również autorem długiego kursu darmowego życia.

PostNapisane: 18 lut 2014, o 00:30 

Podziękowań: 15
Oczywiście filmik jest już nie do obejrzenia.
Przecież to jasne, że nie mógł trzymać się wiecznie.

Może ktoś go znalazł w innym miejscu?

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2014, o 07:39 

Podziękowań: 125
Filmik został podmieniony.

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2014, o 11:10 

Podziękowań: 15
Dzięki ogromne!

Boli mnie jednak, że propagatorem "darmowego" życia jest facet... który zarabia na tym krocie i bynajmniej wcina sałatki z mleczy. :)

Niemniej sama idea jest słuszna - ludziom trzeba pewne rzeczy uświadamiać. A przede wszystkim to, że mogą być samowystarczalni, zamiast bać się każdorazowo końca miesiąca. Lecz uzależniliśmy się od systemu tak bardzo, że teraz, kiedy tylko ktoś wspomni o czymś tak oczywistym, dla przeciętnego obywatela kraju x zakrawa to o szaleństwo.

Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2014, o 19:22 
Administrator

Podziękowań: 605
No właśnie, też mi się rzuciło w oczy, że facet gada o darmowym życiu, a zarabia na płytkach. Paliwa w sumie sam sobie nie zrobi, ani samochodu, domu też nie...

Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2016, o 14:57 

Podziękowań: 0
Ja jak najczęściej staram się korzystać z tego, co wyrośnie w moim ogrodzie i co się w nim znajduje.

Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2016, o 18:45 

Oglądałam już kilka takich filmów o takiej tematyce i coraz częściej się interesuję takimi sprawami. Mam działkę za miastem na której sama "produkuję" warzywa i owoce, więc mam bardzo dużo rzeczy, które wiem czym są i skąd są. Zazwyczaj moja kuchnia składa się z rzeczy "moich" zarówno w sezonie jak i poza nim, i bardzo mnie to cieszy.

Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2016, o 18:52 

Ostatnio trafiłam na blog gdzie człowiek żył samym jedzeniem które samodzielnie sobie wytworzył. Ja chyba nie zdecydowałabym się na taki krok teraz, jednak taki krok jest naprawdę duży. Ja staram się zmieniać swoją dietę, jeść zdrowo, nie jeść przetworzonych rzeczy (czasami się zdarzy ale jednak rzadko)..

Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2016, o 16:26 

Podziękowań: 5
Wielu ludzi mieszkających na wsi tak właśnie je, chociaż obecnie dużo łatwiej iść do sklepu niż poczekać, aż coś urośnie na polu, ale nie ma w tym nic niezwykłego. Chleb można piec w piecu, warzywa urosną na polu, a owoce w sadzie. Można też jakiegoś kurczaka wyhodować dla mięsa, no i praktycznie wszystko mamy swoje :)

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt