[ Posty: 66 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lut 2014, o 23:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
DEIR

Witam. Opiszę tutaj po krótce czym jest DEIR ( Dalszy Energoinformacyjny Rozwój). Zastanawiałem się czy nie lepiej będzie umieścić DEIR w reiki, bo tam więcej osób zajrzy, jednak przecież DEIR to nie Reiki.

Najbardziej ogólnie rzecz ujmując DEIR to system w którym człowiek rozwija swoje umiejętności energetyczne ( pierwsze 3 stopnie) by dzięki nim Obudzić ( uświadomić duszę) 2 następne stopnie.
W sumie można by porównać deir do reiki. Tak reiki jest trochę podobne do deir, ale gorsze. ( mamy wśród deirowców kilku byłych uczniów reiki :D)
Tak więc DEIR składa się z 5 stopni bazowych, oraz wielu seminariów na których szkoli się umiejętności nie związane z 5 stopniami bazowymi.
Opiszę tutaj pierwsze trzy stopnie.

1 stopień " Wyzwolenie"
Na pierwszym stopniu uczeń szkoły DEIR uczy się:
+Podstawowych odczuć swojego ciała eterycznego
+Tworzenia podstawowych konstrukcji energetycznych jak Kulka energi
+Rozpoznawania wtargnięcia energetycznych pasożytów/programowania/porażeń
+Neutralizowania wtargnięć energetycznych pasożytów/programowania/porażeń
+Odczuwania potoków energetycznych oraz pełnej ich kontroli
+Zapobiegania mutacji świadomości
+Wszystkie te nawyki pozwalają uczniowi ustawić otoczkę energetyczną, która jest zakończeniem 1 stopnia.
( By dowiedzieć się więcej o pasożytach i otoczce można wejść tu:http://wrotarozwoju.pl/post11928.html#p11928)

2 Stopień " Kształtowanie"
Drugi stopień DEIR to w zasadzie prawo przyciągania tylko dużo dużo lepsze. Można zrobić porównanie: Prawo przyciągania to podstawówka drugi stopień DEIR to studia magisterskie:D.
na drugim stopniu DEIR uczeń uczy się:
+ Znajdywania swojego prawdziwego celu
+Sprawdzania prawdziwości swojego celu
+Tworzenie programów i programowanie siebie ( np tworzenie pewności siebie)- całkowita kontrola swoich emocji.
+ Programowanie siebie na skuteczność własnych działań
+ Wprowadzania podstawowych programów do świadomości innych

Dzięki tym nawykom uczeń będzie już na tyle silny by:
+ odpracować swoją karmę w trybie szybkim, kilkudniowym. ( całkowite uwolnienie od karmy)
+ Uzdrowienia chorób ( swoich).
Co jest uwieńczeniem stopnia 2 DEIR.

3 Stopień "Oddziaływanie"

Na tym stopniu człowiek uczy się:
+ Krótkotrwale odcinać ludzi od pasożytów energetycznych
+ Programować innych ( program to obraz+emocja+informacja np żona programuje męża: zrób zakupy, + wyobrażenie sklepu+ chęć pójścia do sklepu. To jest program, i taki program zostaje umieszczony w świadomości innych. To przykład, programowanie jest obszerniejsze)
+Telepatii ( rozmowy poprzez obrazy i emocje, nie zależnie od odległości)


Stopnie czwarty i piąty to już wyższa szkoła jazdy. Nie będę tutaj opisywał ich, ponieważ znam je tylko z teorii i mogłem niektóre rzeczy źle zrozumieć, a pragnę przekazywać jedynie fakty.

Ważną informacją o DEIR jest to, że w Polsce istnieje oficjalna szkoła DEIR. Kontakt z nią jest tylko iw wyłącznie przez strone DEIR.pl. Istnieje dużo samozwańczych oszustów, którzy coś tam umieją ale na takich
trzeba uważać, ponieważ mogą podziurawić człowieka. DEIRU wykładają tylko wyszkoleniu wykładowcy z 10 letnim stażem, których umiejętności potwierdzone są przez radę szkoły w sankt petersburgu.
Tutaj są wykładowcy: http://deir.pl/wykladowcy/ Jeśli ktoś chce uczyć DEIRU, a nie jest na liście wykładowców, jest to oszust, który nie nauczy was Deiru. Owszem, nauczycie się podstaw, ale więcej wyrządzi szkód niż pożytku.


http://deir.pl

Wyrażam całkowitą zgodę na kopiowanie/przetwarzanie/przekazywanie dalej tej informacji-Lokator.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2014, o 11:16 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Dlaczego DEIR robi kursy za pieniądze? Czy świadomość ludzka nie jest czymś tak cennym, że należy to robić bezpłatnie, dla wszystkich? Zależy im na tym, aby pozyskać jak najwięcej ludzi do swojej "wspólnoty", dlaczego w takim razie nie dają wiedzy na stronie, forum i tym podobnych, aby każdy mógł skorzystać?
Pieniądz rządzi w dalszym ciągu, a przecież chodzi o to, aby się od niego wyzwolić - nie?
Mniej świadomych osób, to brak działania, mniej siły. Tylko w zorganizowanych grupach istnieje siła do zburzenia jakiegoś starego systemu, a chyba o to właśnie w tym chodzi. W przeciwnym wypadku jaki miałoby sens mówienie o tych wszystkich GMO, odżywianiu, chemtrails... Żeby działać, a jeśli nie działamy, to tylko straszymy.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 12:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
DEIR robi kursy za pieniądze ponieważ jest to oficjalna szkoła zatrudniająca pracowników (wykłądowców). Wykładowcy ci muszą otrzymywać pensję a żeby otrzymywać pensję szkoła musi mieć na to pieniądze.

DEIR jest szkołą oficjalną zajmującą się nauką, która nazywa się energoinformacjonistyka.
"dlaczego w takim razie nie dają wiedzy na stronie, forum i tym podobnych, aby każdy mógł skorzystać?"

Najpierw musi mieć kto korzystać. Wystarczy zarejestrować się na forum, by zobaczyć że nikt tam nic nie pisze. W Polsce DEIR wygląda zupełnie inaczej niż w Rosji.
W Polsce jest około 150 uczniów, natomiast w Rosji jest 500 tysięcy ( Wykładają od 20 lat).
np na stronie deir.org jest ogrom informacji.
"Czy świadomość ludzka nie jest czymś tak cennym, że należy to robić bezpłatnie, dla wszystkich"
Szkoła DEIR nie zajmuje się zbawianiem świata ( przynajmniej nie na tym poziomie).

"Zależy im na tym, aby pozyskać jak najwięcej ludzi do swojej "wspólnoty"" z jednej strony im zależy, a z drugiej strony nie aż tak bardzo, ponieważ DEIR w Rosji ma się bardzo dobrze co napisałem wyżej.

To że ja tutaj piszę o deir nie koniecznie oznacza że całej wspólnocie DEIR zależy na łapaniu ludzi. Nie. Mi osobiście na tym zależy, z dwóch powodów. Ponieważ chcę jechać na kurs. Żeby jechać na kurs musi być odpowiednia ilość osób. Po drugie kocham DEIR, i chciałbym by można było sobie pogadać na forum w każdej chwili. Na forum rosyjskim mógłbym gadać, gdybym znał ruski ( póki co dopiero zacząłem się go uczyć xD)/

" W przeciwnym wypadku jaki miałoby sens mówienie o tych wszystkich GMO, odżywianiu, chemtrails... Żeby działać, a jeśli nie działamy, to tylko straszymy."
Kto działa ten działa. Żeby działać trzeba mieć informację. Niestety nie da się przekazać tej informacji tak by niektórzy ludzie się nie bali.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 14:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 07:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Na stronie DEIR.pl znalazłam też książki na ten temat, z opisów wydają się ciekawe i ja na pewno je przeczytam , a jak do mnie przemówią :) to może i wybiorę się na kurs. Jeszcze raz dzięki Lokator.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2014, o 20:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Też Ci Dziękuję. Im większe zainteresowanie DEIR tym większa szansa na kurs :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 07:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Książkę sciągnęłam i przeczytałam można by rzec jednym tchem tzn 1 część "Wyzwolenie"
No... robi wrażenie .W niektórych momentach uśmiechnęłam się ,bo okazuję się że pewne rzeczy robiłam ale nieświadomie :) . Oczywiście nie wszystkie ćwiczenia wyszły mi podczas czytania ale fajnie jest uzmysłowić sobie ,że człowiek to jednak trochę więcej niż tylko kawałek "mięsa".
Niepokoi mnie tylko to ,że podczas kursów trzeba oddawać energię astralnym Deirom :-? ,poza tym w nieodpowiednich rękach tak wiedza i umiejętności mogą zrobić wielką krzywdę innym.
No i patrzenie w słońce po 13stej?! o wschodzie to tak.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
W zasadzie tutaj nie chodzi o oddawanie swojej energii, a w zasadzie o podłączenie swojego umysłu do ich struktury. Jest to czasem konieczne. Dlaczego? Np człowiek żyje w strukturze kryminalistów. Wiadomo że ta struktura to silny pasożyt energoinformacyjny. I nagle jakimś trafem dostaje książke DEIR, i chce to ćwiczyć ale ta struktura kryminalistów nie chce go puścić. Wtedy ten człowiek może podłączyć się do strukturty DEIR co jest równoznaczne z wyjściem ze struktury kryminalistów.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 16:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 07:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
nurtuje mnie jeszcze to ,po takim szkoleniu -wtajemniczeniu ;) masz możliwość wpływania na to co robią inni czyli "jak im zagrasz tak będą tańczyć" a co z ich wolną wolą w takim razie? I czy można aż tak ingerować w drugiego człowieka.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Większość ludzi jest pod wpływem egregorów ( energoifnrmacyjnych pasożytów). Ich myśli w większości wypadków nie są ich.
Ich prawdziwa wolna wola jest mocno uśpiona lub cichutko płacze. płacze dlatego, że człowiek pod wpływem pasożytów zdradza tą cichutko płaczącą istotkę i dąży do nieswoich celów.
Po trzecim stopniu DEIR uczysz się wpływać na ludzi. Możesz ich kontrolować bez problemu, ale uczysz się to także robić w taki sposób, by nie kolidowało to z ich cichutko płaczącą istotką.
Koliduje to jedynie z planami energoinformacyjnych pasożytów.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2014, o 17:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 07:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Lokator napisał(a):
Większość ludzi jest pod wpływem egregorów ( energoifnrmacyjnych pasożytów). Ich myśli w większości wypadków nie są ich.
Ich prawdziwa wolna wola jest mocno uśpiona lub cichutko płacze. płacze dlatego, że człowiek pod wpływem pasożytów zdradza tą cichutko płaczącą istotkę i dąży do nieswoich celów.
Po trzecim stopniu DEIR uczysz się wpływać na ludzi. Możesz ich kontrolować bez problemu, ale uczysz się to także robić w taki sposób, by nie kolidowało to z ich cichutko płaczącą istotką.
Koliduje to jedynie z planami energoinformacyjnych pasożytów.


No tak ale co z tymi którzy nie będą zważać na tą istotkę innych , tylko będą nimi sterować niższe pobudki bo tacy też mogą się zdarzyć.Rozbroicie ich?


 Zobacz profil  
 
1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL