Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2017, o 14:12 

Podziękowań: 30
dobre ego nie jest złe :-P przydaje sie jako motywacja do działania, czasem. I co ważne ego podlega ewolucji czyli sie zmienia wraz ze wzrostem poziomu rozwoju duchowego jednostki.

Szacunek do innych ? To iluzja podobnie jak miłość do innych. A to dlatego że najpierw trzeba to mieć urzeczywistnione w stosunku do siebie. Podnosi sie samoocena, również wzrasta ego, trzeba to równoważyć innymi cechami jak miłość i mądrość. Sporo z tym roboty i czasem łatwo nie jest, zwłaszcza w okolicy pełni i nowiu księżyca. Wtedy wywałki są szczególnie wzmacniane z zewnątrz.
Pewnie przez kosmitów i ich maszyny zainstalowane wewnątrz księżyca.

Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2017, o 17:46 
Administrator

Podziękowań: 605
Pewnie przez kosmitów i ich maszynki zainstalowane wewnątrz Twojego ciała lumen i wielu innych ludzi! O! Wreszcie dostałeś informację wprost i to Twoja sprawa jak na nią zareagujesz. Powodzenia :)

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2017, o 01:23 

Skoro jakieś urządzenia mam i jeszcze nie odpadły to znaczy że są mi potrzebne z jakiegoś powodu. A na księżycu są dużo dużo większe. Manipulacja energią ludzi trwa od wielu lat. Główny cel to ograniczyć możliwości rozwoju duchowego ludzkości.
Poprzez jedzenie, energie, chaos mentalny. Głównie przez wprowadzanie wirusów mentalnych w obieg. Są to kłamstwa ale tak dobrane że obronić sie mogą osoby z wysokim poziomem rzeczywistości, prawdy. Albo ci którzy omijają youtube, internet, księgarnie.

Tytuł: Re:
PostNapisane: 27 sty 2017, o 10:26 
Administrator

lumen napisał(a):
Skoro jakieś urządzenia mam i jeszcze nie odpadły to znaczy że są mi potrzebne z jakiegoś powodu.

Zgadza się. Są po to, aby Cię kontrolować i się Tobą żywić. Pozwalają też wpływać na innych ludzi wokół Ciebie poprzez Ciebie, jakbyś był ich marionetką.
Nie łudź się, że same odpadną, co najwyżej zainstalują Ci kolejne jak będą mieli z Ciebie pożytek :)
Hardcore i czas nauczyć się samemu decydować.

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2017, o 11:07 

nic nie wiem o tych urządzeniach, nie odczuwam tego by były obecne

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2017, o 15:06 
Administrator

A ja wiem :) (Niemal) każdy człowiek ma takie implanty i urządzenia, które sprawiają, że coś mu dolega, coś boli, ma lęki, blokady itp. itd..... Czemu? Bo się zgodził nieświadomie, w dobrej wierze lub nie zgodził się wcale na zainstalowanie tego, ale są byty, które to robią i dlatego na Ziemi jest jak jest, ludzie się zachowują w przedziwny sposób, chyba nie muszę opowiadać.

Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2017, o 23:42 

Za dużo sie napatrzyłaś na hipnoze, nie dobrze jest czerpać wiedze głównie z zewnątrz.
Nosisz może okulary lub szkła kontaktowe ?

Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2017, o 00:11 
Administrator

Nie, nie nosze. Mam dobry wzrok, a co?

Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2017, o 13:09 

A nic :).............

Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2017, o 17:47 
Administrator

To po co pytałeś?

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt